acil kizlar.yakaladim:(

Belki cok iyi niyetli olacak ama,
Esin is yerinde bi tanidikla karsilasip tokalasip ruju surulmus olamaz mi ?
Yada benzer bir durum :26:

Belki cok iyi niyetli olacak ama,
Esin is yerinde bi tanidikla karsilasip tokalasip ruju surulmus olamaz mi ?
Yada benzer bir durum :26:

Diyorumya belirli bi sebeb soyleseydi belkiii belki derdim. Adam resmen ben gormuyorum dedi Gozune sokdugum halde lekeleri. Koca koca kirmizi lekerler . Bisey bulamadigindan oyle dedi

yuh ya tam film gibi olmuş. biraz kasıtlı yapılmış bişey gibi geldi bana.
eşinizin de bulaşmıştır falan diyip sıyrılmaya çalışması hiç inandırıcı değil. allah ıslah etsin böylelerini. size de bundan sonraki süreçte yardımcı olsun

bu şarkıda senın ruh halını buldum sankı dınle bıraz sakınlesırsın cnm .rafet el roman yollar. Her hüsranla biten hikayenin ardından,
Sayfayı çevirince başlanmazmış sil baştan!

Diyorumya belirli bi sebeb soyleseydi belkiii belki derdim. Adam resmen ben gormuyorum dedi Gozune sokdugum halde lekeleri. Koca koca kirmizi lekerler . Bisey bulamadigindan oyle dedi

Belki atismak istememistir hemen celallenmesydiniz keske,
aksam bi gelseydi dinleseydiniz ondan sonra bir karara varsaydiniz..

ruj oldugundan eminmisin peki baska bir boya olamazmi kalem vs.:26:

bak bizim bir tanidigimiz var kadinin 3 cocugu var kocasi aldatti kadin bosanmadi adamin obur kadindan 2 cocugu var ve hala kadin evli sirf nikahi o kadina vermemek icin bosanmadi kocasinida seviyor ama o bilmiyorum nedesek bos sen vercen kararini canim

Tabiki azindan itiraf almadan hic bisey yapma yoksa ailende kizar pire icin yorganmi yaktin der yani elinde kanit olmasi lazim yarin bir gun evladin buyucek anne niye ayrildiniz dicek ruj lekesi yüzünden mi diceksin haksizmiyim kizlar :-(

hala ruj izi bulan var mıydı :26:
kasıtlı yapılmış gibi, insan bir dikkat eder yakasına:KK23:

Tabiki azindan itiraf almadan hic bisey yapma yoksa ailende kizar pire icin yorganmi yaktin der yani elinde kanit olmasi lazim yarin bir gun evladin buyucek anne niye ayrildiniz dicek ruj lekesi yüzünden mi diceksin haksizmiyim kizlar :-(

ortada ruj lekesinden baska bisey yok belkide olmayan kadina bile bir suru laf sayilmis komigime gitti benim :nazar:

ortada ruj lekesinden baska bisey yok belkide olmayan kadina bile bir suru laf sayilmis komigime gitti benim :nazar:

canım sen tum meajlar okumamıssın sanırım sadece ruj lekesı degıl mevzu eve gec gelmeler ıse gıdıyorum deyıp baska yere gitmeler sebepsiz suslenmeler gizli telefon konuzmaları telefonu sessıze almalar yazmıs kız hepsını

Son düzenleme:
canım sen tum meajlar okumamıssın sanırım sadece ruj lekesı degıl mevzu eve gec gelmeler ıse gıdıyorum deyıp baska yere gitmeler sebepsiz suslenmeler gizli telefon konuzmaları telefonu sessıze almalar yazmıs kız hepsını
butun bunlarin farkina 1 ruj izimi sebep olmus yani ruj izi olmasa ne olacakti ?
ruj lekesınden daha iyi bir kanıt olabilir mi :KK1: o gömlekte rujun izi ne sence?

yahu biriyle tokalasirken deymistir olamazmi :KK23:

butun bunlarin farkina 1 ruj izimi sebep olmus yani ruj izi olmasa ne olacakti ?

yahu biriyle tokalasirken deymistir olamazmi :KK23:

ruj ızıde bardagı tasıran son damla olmus işte twety daha savunursan senı kocası zannedıcem :)

Slm esimin gomlegi dün beyazdi .sabah gordum kirmizi ruj izi olmus omuzlarinda yakasinda :KK43: zaten uzun zamandir supheleniyodum ispatim yokdu konduramiyodumda. Belkide kizim icin sessiz kaliyodum.sabah patladim inkar etdi Tabi bulasmisdir nebilim felan.inanmiorum Tabi. Git dava ac cekemiyom kaldiramiyom dedim.yeter yapdiklarin defol dedim.sarilmaya kalkti ittim agliyodum hadi yuru dedim.gomlegini sakladim.aradi bulamadi cekdi gitti. Icim aciyo kizlar On seneme aciyorum 5yillik evliyim.kizim 2yasina gircek. Neyapmaliyim nolur yardim edin. O gomlekle neyapabilirim Hangi davalarda isime yarar.bana salak diceksiniz Ama hala oturuyorum konduramiyorum amaaa yapdi iste yapdii.gerizekali kafam basmiyo bunu.nefret Ediorum kendimden. Belkide ailem yurtdisinda geri donmekden cekiniyorum. Off bi akil verin neyapim . Nolur

:'((((((((((((((((((((((((((((( allah yardımcın olsun ya gercekten cok uzucu bı sey ama acık ortada yaptıgı sey kesnlkle affetme :KK43:((((( gucsuz olup affedeersen bundan sora bu oldugundan dha mutsuz olursun.... kzında baaya kucuk elınde meslegn var mı ? bellı bı bırıkımın var mı ? ona göre bı seler sölerz

X