haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım kk ya girince ilk seni tanıdım hikayeni okuyunca çok ağladım....
hatta hikayeni okuyunca halime şükür bile ettiğim oldu.....
ama bak inş hikayenin mutlu sonla bitmesine prensesine kavuşmana az kaldı inş darıs başımıza ....

aminnnnnnnnnnn canım tüm kalbimle diliyorum

inşallah düşünmekten kafayı yicem ya Allah bana bu sevgiyi tattırmazsa ya anne olamazsam benim eşim baba olmayı bende anne olmayı hak ediyoruz. dört gözle bekliyoruz miniğimizi. seninde yaşadıkların çok zormuş zor günler geçirmişin ama Allaha şükür sana nasip etcek inş. vee güzeel meleğinizi KUCAĞINIZA SAĞLIKLA ALIN İNŞALLAH.... hamilesin senin duaların kabul olur neolur dua et bizlerede sonuç bekleyen arkadaşlarımada:KK43:

ahh ahh hem ne dualar ediyorum rabbim hepinize sağlıklı huzurlu geçecek hamilelikler nasip etsin sağlıklı bebekler nasip etsin çatır çatır çatlasın sizinde göbüşünüz :)

sana bişey sorcam...seval hanım bna test öncesi yani bugün göbekten ovitrelle yaptırdı..yani çatlatma iğnesinden..ilk defa böyle birşeyle karşılaştım..sen yapmışmıydın yada bir bilgin varmı niçin yaptırdığıa dair???

doktorum bana hiç yaptırmadı ama konuşmuştuk bunu daha önceki yıllarda yapıldını fakat şimdi gerek görmedini sölemişti ayrıca seval hanım çok başarılı bir dr şüphen olmasın mutlaka vardır bir sebebi ayrıca benim dr kendi hastanesini kurup bursaya yerleşmeden önce seval hanımla birlikte çalışıyormuş

Kızlar merhaba bugün adetimin ikinci günü ve doktorumuz kan değerlerine göre iğne dozajını ayarlayacaz dedi. Ya bugün yada yarın başlayacam iğnelere ben adetim bitince başlayacam sanıyodum.. Bide Tüplerim kontrol edilmedi daha iğnelere başlamak bana mantıksız geldi. herkes aynımı benmi evham yapıyorum.. Bugün olursa şayet saat 3 gibi arayıp çağıracaklar bi fikir verinnn
canım zaten tüp tedavisine adetin 2. yada 3. günü başlanır bi anormallik yok....bide önceden çekilmiş rahim filmin varsa ondan gerek görmemiş olabilir

tek embriyo transfer edildi.3. gün embriyosu canım..bende de belirti yok:)

belirtilere takılmayın ben 4 hamileliğimdede 10.günde pembe lekelenme ve göğüs hassasiyeti yaşatım bu 5. hamileliğimde belirtiler olmadı ağlaya ağla helak oldum bir gün erken testi yaptırdım ve sonuç alıncada şok oldum her gebeliğiniz bile birbirini tutmayabiliyor

rahim filmi yok muayne oldum bukadar.. kafama takıldı

neye istinaden tedaviye başladıklarını sor bence arkadaşım didikle biraz sonuçta maddi manevi zor bir sürece başlıyorsun herşeyi öğren herşey içine sinsin daha rahat geçirirsin bu süreci Rabbim yardımcın olsun hepimizle birlikte..

tüplerle ilgili önceden bi operasyon falan geçirdinmi??????

hayır geçirmedim ilk defa kadın doktorunun karşısına bu sebeple geçiyorum.. Zümrütline arkadaşım eğer bugün çağıracak olursa soracam hepsini.. bana adet bitiminde rahim filmi dedi ama ilaca başlıyorum hadi tüplerim tıkalıysa.. ben naparım ozaman..?

belirtilere takılmayın ben 4 hamileliğimdede 10.günde pembe lekelenme ve göğüs hassasiyeti yaşatım bu 5. hamileliğimde belirtiler olmadı ağlaya ağla helak oldum bir gün erken testi yaptırdım ve sonuç alıncada şok oldum her gebeliğiniz bile birbirini tutmayabiliyor
çok yakınız eskişehireyim bende komşuyuz şekerim:KK42:3 gündür baş ağrısı yaşıyorum kalıcı değl çok şükür geçiyor..2 gün önce ciddi halsizlik yaşadım..tünm gün yattım nerdeyse ama bir gün önce ise canavar gibiydim..belirtiyi şu dönemde yaşayacağımı zannetmiyorum sanırım 6.haftad 7. haftalarda oluyor belirtiler..tabi önce hamileliğin oluşması lazım:18::18::18:

hayır geçirmedim ilk defa kadın doktorunun karşısına bu sebeple geçiyorum.. Zümrütline arkadaşım eğer bugün çağıracak olursa soracam hepsini.. bana adet bitiminde rahim filmi dedi ama ilaca başlıyorum hadi tüplerim tıkalıysa.. ben naparım ozaman..?
cnm rahatla biraz tüplerin tıkalı ise teşhisin konmuş olur..tüplerin tıkalı olsada olmasada rahminde problem çıksada çıkmasada aynı protokol uygulanmayacakmı???bir ay beklemenin ertelemenin gereği yok bence

çok yakınız eskişehireyim bende komşuyuz şekerim:KK42:3 gündür baş ağrısı yaşıyorum kalıcı değl çok şükür geçiyor..2 gün önce ciddi halsizlik yaşadım..tünm gün yattım nerdeyse ama bir gün önce ise canavar gibiydim..belirtiyi şu dönemde yaşayacağımı zannetmiyorum sanırım 6.haftad 7. haftalarda oluyor belirtiler..tabi önce hamileliğin oluşması lazım:18::18::18:

inşallah o günler yakın canım her ayı bırak her haftanın kendine has şikayetleri oluyor bir gün yataktan kalkamazken diğer gün koca göbeğinizle sanki hamile değil gibi zinde oluyorsunuz ruh hali ise darmaduman :) eşler ise aboooooo her geçen gün dokuzu bırak doksan doğuruyorlar :)

tüple ilgisi yok zaten canım benim zaten tüpün görevini doktorlar yapıyo ama herkesin durumu farklı tabi mutlaka vardır doktorunun bi bildiği ve mutlaka aklına takılan ne varsa sor doktoruna bak mesele ben adetmin 12. günü başladım tedaviye 15. günü de iğnelerim başladı göbüşten ve ben aklıma ne takılırsa gitmeyi bile beklemiyorum hemen arıyorum bıktılar valla benden ama dediğim gibi herkesin başka sor canım sen sor herşeyi sor hiç çekinme :KK66:

inşallah o günler yakın canım her ayı bırak her haftanın kendine has şikayetleri oluyor bir gün yataktan kalkamazken diğer gün koca göbeğinizle sanki hamile değil gibi zinde oluyorsunuz ruh hali ise darmaduman :) eşler ise aboooooo her geçen gün dokuzu bırak doksan doğuruyorlar :)
şikayetlerine kurban olurum onlarııın bi gelsinlerde bebişler,babası kimin umrunda :KK1::KK1:

ha haa benim kocam daha transferim bile olmadı benim yerime aş ermeye bile başladı alem bu kocalar aleeem :))))

kız çocuk erkek çocuk farketmez ama erkek olursa onun da tadına bakmış olursun ne güzel :KK9::KK9:
Rabbim inşallah gönlüne göre verir canım.
pazartesi benim 5+1 olacak hayırlısıyla, keseciklerim görünürler mi sence?
meraktan ölecem :KK52::KK52:

7. hafta da görünüyor diye biliyorum cnm ama bugün inşallah güzel haberlerini alırız :KK16::KK16:

X