Telefondan anlayanlar??

ben yurtdisindayim ztn cnm, suan €545 buldum bitane ama dukanda kalmamis, insallah 2 hafta icinde gelirse alabilirim belki

545 ucuzmus baya..
Ben direk iphone ana bayinden aldim.
Nisanda almistim tam €700 odedim.
Birde abonement imkanin varsa yasadigin yerde daha mantikli olabilir aylik bir ucretle

Markplaats dan acilmamis telefon bulabilirsin..€500 bile var.
Sirket abonementi yapanlar ordan satis yapiyo, kutuyu bile kendin aciyosun.

Amsterdam canim:))

Markplaats dan acilmamis telefon bulabilirsin..€500 bile var.
Sirket abonementi yapanlar ordan satis yapiyo, kutuyu bile kendin aciyosun.

oo cok uzak degilmis :) marktplaatsada baktim ama güvenmiyorum ki tanimadigin insanlardan aliyorsun. ben o ucuz olan yere bakim insallah 2 hafta icinde gelirse iphone 5 :)

oo cok uzak degilmis :) marktplaatsada baktim ama güvenmiyorum ki tanimadigin insanlardan aliyorsun. ben o ucuz olan yere bakim insallah 2 hafta icinde gelirse iphone 5 :)

Hangi sehirdesin??
Markplaats pek guvenilir degil ama alirken garanti bonu veriliyo. Ariza cikarsa gonderebirsin en azindan.
Gsmweb de satiyo galiba ucuza.

canım merhaba bende s3 var gayet iyi bir telefon ayrıca android özelliği var ama ıphone 5 te öylebir sistem yok ama görüntü olarak güzel telefon ..S3 kamerası olsun ekran görüntüsü açısından çok iyi canım s3çü önerebilirim canım :) :KK54:

canım merhaba bende s3 var gayet iyi bir telefon ayrıca android özelliği var ama ıphone 5 te öylebir sistem yok ama görüntü olarak güzel telefon ..S3 kamerası olsun ekran görüntüsü açısından çok iyi canım s3çü önerebilirim canım :) :KK54:

bi ara s3'ü almayi düsündüm evet buda güzel bi telefon, ama iphone 5 son kararim olacak galiba :):d

Ben baktim senin icin netten ve su anda guvenilir olarak en ucuz satan yer
Electrosky €613 binnen 24uur

X