2014 Ocak Bebekleri Ultrason Görüntüleri

minnakkkedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
88
0
Merhabalar Ocak 2014 anneleri. Ultrasondan keseyi, bebeği gördük ancak böyle bir paylaşım sayfasına rastlamadım. İlk görüntü bizden :) Meleğimin 9+0 daki görüntüsü :) :nazar: $20130625_083337.jpg

Hala bi ultrason fotom yok malesef doktorumdan istemeyi unuttum istemeyince vermiyo devlet hastanesi olunca:KK43:

İsteyince veriyorlarsa al bence. Ben gelip gidip bu resme bakıyorum, bu da olmasa hamile olduğumu unutucam, o kadar rahat bir hamilelik geçiriyorum ki bulantı kusma falan hiiiç bişey yok şükür :KK1:

İsteyince veriyorlarsa al bence. Ben gelip gidip bu resme bakıyorum, bu da olmasa hamile olduğumu unutucam, o kadar rahat bir hamilelik geçiriyorum ki bulantı kusma falan hiiiç bişey yok şükür :KK1:

Maaşallah maaşallah bende öyleyimmm:KK34::KK34:
elimde kaç tane fotosu var yavrumun başuçumdan ayırmıyorum.:emir_bebek::emir_bebek:

Maaşallah maaşallah bende öyleyimmm:KK34::KK34:
elimde kaç tane fotosu var yavrumun başuçumdan ayırmıyorum.:emir_bebek::emir_bebek:

Aynen. Hatta ilk doktora gittiğimde kese bile görünmemişti(ben 3 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu, aceleci davranıp:)) bomboş ultrason görüntüsünü bile saklıyorum, klasör yaptım :) :emir_bebek:

Doktorum da çok iyiydi sağolsun. Keseyi görmeden hamilesin diyemeyiz dedi. Keseyi gördükten sonra bebeği görmeden bişey diyemeyiz dedi. Bebeği gördük kalp atışını duymadan bişey....eeeh dedim doktoru değiştirdim. Doktorum yüzünden psikoljim bozuldu. Midem bulanmıyor, başım dönmüyor acaba hamile değil miyim diye düşünmedim değil bi dönem :KK1:

resim nasil yukleniyor bulamadim :KK43:

konuya cevap ver kısmına basıp mesaj bölümüne giriyorsun...mesaj boyutunun,kalınlığını seçeceğimiz küçük butonlar var ya orada en üstten 8.sırada ki ataç(kıstırgaç) şekline bas "dosya ekle"den hangi fotoğrafı yükleyeceksen bilgisayarından seç "upload files" tuşuna bas ve çıkan resmin alt kısmında beliren kare kutucuğa basarak resmi seç ve "içeriğe ekle" tuşuna bas...bu kadar
inşallah doğru tarif etmişimdir

Son düzenleme:
konuya cevap ver kısmına basıp mesaj bölümüne giriyorsun...mesaj boyutunun,kalınlığını seçeceğimiz küçük butonlar var ya orada en üstten 8.sırada ki ataç(kıstırgaç) şekline bas "dosya ekle"den hangi fotoğrafı yükleyeceksen bilgisayarından seç "upload files" tuşuna bas ve çıkan resmin alt kısmında beliren kare kutucuğa basarak resmi seç ve "içeriğe ekle" tuşuna bas...bu kadar
inşallah doğru tarif etmişimdir

telefondan girdiğim için yapamamışım :) teşekkürlerr

benim bebeğin görüntüleri
4 haftalık $P1306261227108.jpg
6 haftalık $P1306261228003.jpg
aynı gün başka hastahane(6 haftalık) $P1306261228441.jpg
8 haftalık $P1306261229100.jpg

hepinize merhaba :) burda paylaşımlarda bulunarak heyecanımızı paylaşmamız çok güzel olacak gibi :) burda bize 8+0 ız

Eklentiler

• $8 hf.jpg
    $8 hf.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 232
ne kadar güzeller hepsi birer fasulyeee :) bu kadarcıkken daha cinsiyet tahmini yapılmaz dimi nuba göre bakıyorlar ya ben hiç anlamıoym ama :)

X