Çatlaklar Dermapen

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

İğneler cildinizde kalıp çıkartamadığınızda, cihazınız 2 gün sonra bozulup elinizde kaldığında, ekstra iğne talep edemediğinizdeki bu iğneler 5 aydan sonra batmıyor yenilenmesi gerekiyor. iğneler dezenfektesiz olarak cildinize battığında cildinize yarar değil zarar olduğunda görürsünüz 1500 Tl nedir ya'yı

her zaman orjinal ürün alın sağlık bu 2.kaliteye bakmaz size destek verecek firmalarla çalışın cildiniz mahvolur sonra ağlarsınız 10.000 vereyimde düzeltsinler diye :KK66:

iğneler cildinizde kalıp çıkartamadığınızda, cihazınız 2 gün sonra bozulup elinizde kaldığında, ekstra iğne talep edemediğinizdeki bu iğneler 5 aydan sonra batmıyor yenilenmesi gerekiyor. Iğneler dezenfektesiz olarak cildinize battığında cildinize yarar değil zarar olduğunda görürsünüz 1500 tl nedir ya'yı

her zaman orjinal ürün alın sağlık bu 2.kaliteye bakmaz size destek verecek firmalarla çalışın cildiniz mahvolur sonra ağlarsınız 10.000 vereyimde düzeltsinler diye :KK66:

ya arkadaşlar ben ne soruyorum ne cevaplar geliyor, bırakın atışmayı tartışmayı, dermapen yöntemini uygulayan var mı aranızda varsa sonuçlar nasıl,bunları konuşalım!

ya arkadaşlar ben ne soruyorum ne cevaplar geliyor, bırakın atışmayı tartışmayı, dermapen yöntemini uygulayan var mı aranızda varsa sonuçlar nasıl,bunları konuşalım!

benim arkadaşım kendine aldı nerden aldı bilmiyorum kırmızı beyaz birşey uyguluyo soruyorum güzel gidiyo diyo etkisinide görmüş söylediği kadarıyla güzellik merkezleride yapıyor bu uygulamayı faydalı olmasa onlar başlamazdı...

İğneler cildinizde kalıp çıkartamadığınızda, cihazınız 2 gün sonra bozulup elinizde kaldığında, ekstra iğne talep edemediğinizdeki bu iğneler 5 aydan sonra batmıyor yenilenmesi gerekiyor. iğneler dezenfektesiz olarak cildinize battığında cildinize yarar değil zarar olduğunda görürsünüz 1500 Tl nedir ya'yı

Ezgim cim sana katılıyorum kesinlikle de alacağımız firmalar zaten buralara yaptırıyor çoğunlukla, ben dermapen i getirttim ve iğneleri de bahsei geçen yurtiçi firmasından aldım, pakete kadar aynı:)) Neyse, yani hijyen konusunda sıkıntı yok artık:)
Semender cim, ben uygulamaya başlayacağım, gelişmelerden haberdar ederim...

ezgim cim sana katılıyorum kesinlikle de alacağımız firmalar zaten buralara yaptırıyor çoğunlukla, ben dermapen i getirttim ve iğneleri de bahsei geçen yurtiçi firmasından aldım, pakete kadar aynı:)) neyse, yani hijyen konusunda sıkıntı yok artık:)
semender cim, ben uygulamaya başlayacağım, gelişmelerden haberdar ederim...

:) işte bu ya! Sorunumuz aynı çözüm yolları tek derdimiz, sağol arkadaşım merakla bekliyorum gelişmeleri,kolay gelsin!

:) işte bu ya! Sorunumuz aynı çözüm yolları tek derdimiz, sağol arkadaşım merakla bekliyorum gelişmeleri,kolay gelsin!

Semendercim ufak bir uygulama yaptım dermapen ile, kullanımı çok rahat ve bıraktığı atış izlerini fraksiyonel lazere çok benzettim, kremler ve haplarla bütün uygulama yapacağım, o nedenle biraz uzun zaman alacak tabi tüm işlemler, ilk itiba olumlu diyebilirim.

Semendercim ufak bir uygulama yaptım dermapen ile, kullanımı çok rahat ve bıraktığı atış izlerini fraksiyonel lazere çok benzettim, kremler ve haplarla bütün uygulama yapacağım, o nedenle biraz uzun zaman alacak tabi tüm işlemler, ilk itiba olumlu diyebilirim.

çok sevindim,umarım bütün süreç böyle olumlu gider,ayrıca hangi hapları ve kremleri kullanacaksın paylaşır mısın, teşekkürler,

çok sevindim,umarım bütün süreç böyle olumlu gider,ayrıca hangi hapları ve kremleri kullanacaksın paylaşır mısın, teşekkürler,

Yeni gördüm mesajını:KK43: Krem olarak bakır peptit ve aha içeren olması gerekiyor normalde fakat ben glikolik asit aldım ve bildiğimiz bepanthen kremin için %20 lik oranda karıştırdım.Çünkü bulamadım uygun bir krem, olanların da ml i çok düşüktü. Hap olarak çinko ve q10 hap aldım eczaneden.Ayrıca Watsons dan Bio Oil de aldım.Hep aldım yani:)

Yeni gördüm mesajını:KK43: Krem olarak bakır peptit ve aha içeren olması gerekiyor normalde fakat ben glikolik asit aldım ve bildiğimiz bepanthen kremin için %20 lik oranda karıştırdım.Çünkü bulamadım uygun bir krem, olanların da ml i çok düşüktü. Hap olarak çinko ve q10 hap aldım eczaneden.Ayrıca Watsons dan Bio Oil de aldım.Hep aldım yani:)

hayatım yanlış anlama da bu ilaçların hepsini bir arada kullanmak zararlı olabilir bence,dikkat et

Ezgim cim sana katılıyorum kesinlikle de alacağımız firmalar zaten buralara yaptırıyor çoğunlukla, ben dermapen i getirttim ve iğneleri de bahsei geçen yurtiçi firmasından aldım, pakete kadar aynı:)) Neyse, yani hijyen konusunda sıkıntı yok artık:)
Semender cim, ben uygulamaya başlayacağım, gelişmelerden haberdar ederim...

Tia81 merhaba. Forumda dermapenle alakali yorumlarinizi okudum. Umarim bana yardimci olabilirsin.

Benim alnimda sivilce izlerim var. suan bir klinikte 3 seans dermapen yaptirdim ve sonuc sasirtici. yillardir gecmeyen izlerim siliklesmeye basladi. ama seansina 250 tl veriyorum. simdiye kadar 750 tl verdim. Bunun haricinde dermapen tedavisine baslamadan once kizkardesimle klinik arastirirken catlaklar icin neyin iyi geldigini sormustuk . kizkardesimde ve bende ciddi basen catlaklarimiz war. sordugumuz klinik sislide bayagi populer bi klinik. kadin kesinlikle dermapen dedi . hatta kendisi bile inanamamis buy kadar etkili olacagina. simdi ben eve almaya karar verdim. sanirim sen almissin.. Nerden aldin. acaba bana fiyat bilgiside verirmisin. ayrica bu igne olayi nasil olacak. yani ben dermapeni yurtdisindan getirtebilirim ama igneleri belli bi zamandan sonra yenilemek gerek degilmi. nerden alabilirim. ayrica bu igneler tek kullanimlikmi? dermapen yaptirirken hic sormak aklima gelmedi ;( steril durumu vs nasil olacak.. Senden cvp bekliyorum tia. Simdiden tesekkur ederm :KK66:

Merhaba, ben dermapenimi alibaba daki bir ureticiden getirtmistim.search kismina dermapen veya electric motor pen gibi tanimlarla yazarsan bulabilirsin fakat dolarin yukselisi epey fark ettirir rakami:KK43:ignelerini ise turkiyedeki dermapen satisi yapan siteden aldim, ayri posetler icerisinde. sterilizasyon icin alkol ve oksijenli su kullanabilirsin sanirim.yine baska fikri olan varsa yazsin lutfen.

Merhaba, ben dermapenimi alibaba daki bir ureticiden getirtmistim.search kismina dermapen veya electric motor pen gibi tanimlarla yazarsan bulabilirsin fakat dolarin yukselisi epey fark ettirir rakami:KK43:ignelerini ise turkiyedeki dermapen satisi yapan siteden aldim, ayri posetler icerisinde. sterilizasyon icin alkol ve oksijenli su kullanabilirsin sanirim.yine baska fikri olan varsa yazsin lutfen.

Tesekkur ederim tia81.. :)

X