2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

AssOrtik

KıdemLi
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
464
32
40
Arkadaşlar ben kan testi yaptırdım, Beta HGC 85 çıktı, iki haftalık hamileyimmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Günaydın, bu sabah reglim iki gün geciktiği için evde test yaptım ve iki kalın çizgi hemen belirdi.Çok şaşkınım çünkü 15 aylık bir kızım var ve korunuyorduk! İlk gebeliği zor elde etmiştik. Aşılama yapılmıştı ve ondan sonraki ay kendiliğinden hamile kalmıştım. Sabah eşime söyledim, bi an şaşırdı sonra çok sevindi ve sarıldı bana. İşime de yeni başladım sayılır ne yapacağımı bilmiyorum. Eşim çocuğu istiyor, aslında ben de istiyorum ama zor olacak gibi. Aralarında 23 ay olacak. Testi tekrarlayayım mı? Yanlış çıkma ihtimali var mıdır?

Merhabalar daha önce bir hamilelik geçirmişsiniz. Tekrar hamile olmamak için hiç bir sorununuz yok testtede çıkmış hamile olduğunuz 2,5 yıllık evliyim ve 2 yıl tam temmuz ayında hamile kalmaya çalışıyorum. Rabbim size bunu ikinci kez tatdırıyor ne güzel şimdiden tebrikler. İnşallah yavrunuzu kucağınıza alırsınız. Bende bu ay umutluyum bekliyorum 12 haziranda adet görmüştüm bugün 9 temmuz belli belirsiz mide bulantım var dünden beri sanki beynim uyuşuyor sol kasığımda belirgin hissettiğin sağ kasığımda az da olsa hissetiğim batmalar kasılmalar var. Keşke bende görebilsem o çift çizgiyi bekliyorum sabırsızca adet gününün geçmesini.

Merhabalar daha önce bir hamilelik geçirmişsiniz. Tekrar hamile olmamak için hiç bir sorununuz yok testtede çıkmış hamile olduğunuz 2,5 yıllık evliyim ve 2 yıl tam temmuz ayında hamile kalmaya çalışıyorum. Rabbim size bunu ikinci kez tatdırıyor ne güzel şimdiden tebrikler. İnşallah yavrunuzu kucağınıza alırsınız. Bende bu ay umutluyum bekliyorum 12 haziranda adet görmüştüm bugün 9 temmuz belli belirsiz mide bulantım var dünden beri sanki beynim uyuşuyor sol kasığımda belirgin hissettiğin sağ kasığımda az da olsa hissetiğim batmalar kasılmalar var. Keşke bende görebilsem o çift çizgiyi bekliyorum sabırsızca adet gününün geçmesini.

İnşallah hamile kalırsınız siz de, ben hiç ihtimal vermediğim için epey şaşırdım.
İsteyen herkes o çift çizgiyi görür inşallah:nazar:
Hep de Ramazan ayında bu haberi alıyorum ben.

kızlarrrr bende bugun inş kan testine gideceğim eger güzel haberler alırsam benide aranıza laırsınız değil mi:)

ben bugün dr a gittim tekrar kan testi yaptırdım beta hcg 340 çıktı
Rabbim çok şükür her şey yolunda gidiyor,
10 gün sonra ultrasondan bakıcak :26:
Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip eder inşallah :nazar:

kızlarrrr bende dün öğrendim beta hcg 1227 çıktı ama kaç haftalık oluyor bilmiyorum nasıl hesapladınız iki gün sonra doktor kontrolüm var.:KK16::KK16:

Kızlar Rabbim sağlıcakla bebeğimize kavuştursun inşallah hamileliği de kolay atlatırız. Ben 1 temmuzda öğrendim hamileliğimi 2000 küsür çıkmıştı şuanda 6000 küsür görünüyor. Bebeciğin kesesini gördük. Şimdiden cinsiyeti merak ediyorum. Babası kız diyor ama ben bişey diyemiyorum. Ne olursa çok sevineceğim. Allah bilir yani ama insan yine de merak ediyor.:KK1:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Hep burdan yazıları okurdum acaba bende bir gün yazacak mıyım diye merak ederdim sonunda bende hamileyim. pazartesi günü yapmış olduğum idrar testleriden (3 tane) ve akşamına hastanede verdiğim kanla hamile olduğumu öğrendim. değerim 633 çıktı. yaklaşık bir ay dedi doktor başkada bişey demedi. Sizce kaç haftalık hamileyim kesem ne zman gözükür. Kese gözükmeyecek diye çok korkuyorum. :KK43:
Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bugün kan testi de yaptırdım 4+3teyim son adet tarihime göre 5557 çıktı değerim.Yüksek mi sizce? İlk kontrolüm pazartesi günü ama öylesine bir doktor buldum açıkcası, önceki hamileliğimdeki doktorum çok ücret talep etmişti ve istemediğim bir hastanede doğuma yönlendirmişti bu sebeple ona gitmek istemyorum.İstanbul Anadolu Yakası'nda bir doktor tavsiyesi var mıdır? Çok da fahiş fiyatlı olmasın lütfen:KK31:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Hep burdan yazıları okurdum acaba bende bir gün yazacak mıyım diye merak ederdim sonunda bende hamileyim. pazartesi günü yapmış olduğum idrar testleriden (3 tane) ve akşamına hastanede verdiğim kanla hamile olduğumu öğrendim. değerim 633 çıktı. yaklaşık bir ay dedi doktor başkada bişey demedi. Sizce kaç haftalık hamileyim kesem ne zman gözükür. Kese gözükmeyecek diye çok korkuyorum. :KK43:
Allah hepimizin yardımcısı olsun

Keseyi görene kadar bize rahat yüzü yok:)
Ben de pazartesi günü keseyi görene kadar en yakınlarıma bile söylemeyeceğim.

bende pazartesiye kadar sabretmeyi düşünüyorum ama başaramıycam sanırım... Bu merak yiyecek beni.
Son adet günüm 29 Mayıs hesaplayınca 6 haftalık gözüküyo sizce kese gözükür mü? korkuyor insan gidince eli boş dönmek var.:KK43:

bende pazartesiye kadar sabretmeyi düşünüyorum ama başaramıycam sanırım... Bu merak yiyecek beni.
Son adet günüm 29 Mayıs hesaplayınca 6 haftalık gözüküyo sizce kese gözükür mü? korkuyor insan gidince eli boş dönmek var.:KK43:
eşim cümle aleme duyurdu bebeğimiz olacak diye inşallah bi sorun çıkmaz.

eşim cümle aleme duyurdu bebeğimiz olacak diye inşallah bi sorun çıkmaz.

Arkadaşım hayırlı olsun, kese görünür bence. Çünkü benim son adetim 4 Haziran dı. 2 temmuz da öğrendim hamileliğimi HCG 340 idi ve 6 Temmuz da kontrole gittiğimde keseyi gördük. Sen de merak etme hiç pazartesi kısmetse görürsün. Stres yapma bence. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.

Arkadaşım hayırlı olsun, kese görünür bence. Çünkü benim son adetim 4 Haziran dı. 2 temmuz da öğrendim hamileliğimi HCG 340 idi ve 6 Temmuz da kontrole gittiğimde keseyi gördük. Sen de merak etme hiç pazartesi kısmetse görürsün. Stres yapma bence. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.

hayırlı olsun canım allah güle güle büyütmeyi hayırlıca kucağına almayı nasip etsin. senin değerlerine göre kendiminkini karşılaştırınca benim kese de görülür demi.
ayyy heyecanlandım.

çünkü ben 29 mayıs son adet günüm beta hcg de 633 ve bu iki gün önceki değer.
Sizce erken gitmelimiyim hastaneye.

merhaba bayanlar

bende denemeler aşamasındayım, bu ayda dört gözle bekliyorum bakalım,
batım 18 temmuz.
belirtilerinizden bahseder misiniz tecrübeli bilir kişiler olarak :KK34:

X