Ne kadar sürede hamile kaldınız ? Herkes yazabilir mi?

evllendikten 5 ay sonra hamile kaldım ne yazıkk ki bebğimi dokuz haftalıkken kaybettim kalbi durdu...yeni kürtaj oldum kürtajdan sonraki iki üç adet dönemi sonrasında tekrardan devam edeceğiz inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde rabbim kucağımıza evlatlarımızı almayı nasip eder...:nazar::emir_bebek:
BENİMDE AYNI ŞEKİLDE OLDU CANIM..ALLAH BİZE BU ACILARI TEKRAR YAŞATMASIN..BENDE KÜRTAJDAN SONRA İSTEYEMEDİM HEMEN..5-6 AY SONRA DÜŞÜNMEYE BAŞLADIK ŞİMDİ DE 6-7 AYDIR TUTTURAMIYORUZ..:KK43: NAPALIM GEÇ GELSİN SAĞLIKLI GELSİN

Rabbım hepınızın dualarını kabul etsın ınsallah tez zamanda bebıslerınızı kucagınıza alırsınız ben bır bucuk senelık evlıyım ıkı tane gebelık yasadım ıkısı de ıkı aylıkken kalplerı durdu bu pıskolojı kurtaj vucudun allak bullak oluyo duzenın alt ust oluo hormonların bozuluyo Rabbım saglıkla versın dıye dua edelım arkadaslar sımdı tekrar ıstyoruz ısteyen herkese rabbım saglıkla hayrlısıyla nasıp etsın
İNŞALLAH CANIM AMİNN EVET İNSAN Bİ SÜRE KENDİNE GELEMİYOR..ALLAH IM BİZE DE VERİR İNŞALLAH

8 aylık evliyim iki ay sonra istedik hemen oldu ama malesef düştü. Sonrasında korunmadik ama 3 ay sonra oldu suan altı haftalik ve düşünmeyi bırakınca sürpriz yaptı.. Cümlesini nasip etsin Rabbim tez zaman da.. :)

Merhaba
Ben de 5.adetimi beklerken hamile olduğumu öğrendim. Rabbim kimseyi Kucağı boş bırakmasın. Şimdi de kızıma kardes düşünüyorum 2 aydır. ...

İlk aydan sonra hamile kaldım zaten başından beri çok istiyoduk umarım hayırlısı olur :)

İlk ay ama beş haftalikken düştü daha sonra hiç korunmasını halde 4. Ay da kafama takmaktan vazgectigim ay hamile olduğumu öğrendim darısı herkesin başına.

evlendiğim ik aydan beri düşünmemize rağmen 6 ay sonra hamile kaldım şuan 5 haftalığız şükürler olsun.hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize inşlh

Korunmayı bıraktıktan sonra 2 kez daha regl oldum 3. ayda tutundu meleğim çok şükür.
Eşim korunuyordu bir de. Ben ilaç vb bir şey kullanmadım

biz korunmayı bırakıp düşündükten tam 19 gün sonra hamile olduğumu öğrendim ve şok yaşadım tabi :)) son adet tarihimden hemen hemen 10 gün sonra korunmayı bırakmıştık ve adet tarihim geldiğinde olmadım 2 gün sonra kan testiyle birlikte hamile olduğumu öğrendim :)

X