Ne kadar sürede hamile kaldınız ? Herkes yazabilir mi?

Merhaba arkadaşlar bizde 1,5 yıldır istiyorum ama olmadı aşılama yaptırdım sonucu bekliyorum. İnşallah isteyen herkez tez zamanda kavuşur bebeğine:)

Herkese merhaba. Hamiş arkadaşlar öncelikle sağ salim bebişlerinizi kucağınıza almak nasip olsun, Rabbim bizlerede yaşatsın inş bu güzel duyguyu:KK66: Bizde 3. senemize giricez ağustosta, 3 aydir korunmuyoruz ama bu ayda adet oldum:KK43: bakalim nasip kismet ins önümüzdeki aya umutluyuz çalışmalara tam gaz devam:)

Herkese merhaba. Hamiş arkadaşlar öncelikle sağ salim bebişlerinizi kucağınıza almak nasip olsun, Rabbim bizlerede yaşatsın inş bu güzel duyguyu:KK66: Bizde 3. senemize giricez ağustosta, 3 aydir korunmuyoruz ama bu ayda adet oldum:KK43: bakalim nasip kismet ins önümüzdeki aya umutluyuz çalışmalara tam gaz devam:)

Hosgeldn cnm. Amin oncelikle. Ama uzulme benim de ikinci ay. Olmadi gibi. Hicbir belirti yok. 5 gun kaldi adetme. Ama uzulmeyelom hrnuz yeniyiz daha. Hayirlu zamanda olsun insallah

Oğluma 7 ay uğraştım 7. ayın sonunda öğrendim :21:..
Şimdi ise bu ay çalışmalara başlayacağım inşallahh tez zamanda öğrenirim çünkü o 7 ay içinde her ay kendimi hamiş hissediyordum hatta reglim geldiğinde çocuğumu düşürmüş gibi üzülüyordum :rolleyes:...

kan testi yaptım 5 dakkada çıktı negatf dedı ama bence teste gvenemıorm..sence bes dakkada çıkar mı test
nasıl 5 dk da çıktı güvenme canım biraz daha bekle umutla bekle ALLAH büyüktür ama olumsuz olunca da üzülme bende haziranı bekliyorum kuzum

nasıl 5 dk da çıktı güvenme canım biraz daha bekle umutla bekle ALLAH büyüktür ama olumsuz olunca da üzülme bende haziranı bekliyorum kuzum
ben şırnakta yaşıorm küçük bi sağlık ocağı var..kan testı yaptm negatf dedı sence ıdrar testı alsam mı

Bir test yap ondan sonra adet söktürücü kullan canım aklında soru işaretiyle yaparsan pişman olursun canım

X