2014 Nisan Anneleri Kilo Takbi

Arkadaşlar günaydın hamileliğimizin tap taze oldugu bu dönemde konuyu acmayı uygun gördüm ilk gebeliğimde deli kilolar alıp hemen vermiş olsamda bu hamileliğimde dikkatli ve bilincli olmak istiyorumn hamile arkadaşların gerekli bilgileri mutlaka özel mesajla atıp bana bildirmeleri gerekiyor bende burada tabloya ekleyeceğim böylelikle gidişatıda cok rahat göreceğiz bu forum altında neler yediğimizi öğünlerimizide paylaşırız inşallah
Allah sag salim kucagımıza almayı nasip etsin inşallah
Not : 8.haftalık hamileyken 5 kılo almışım ilk gebeliğimde :)
Tartıldıgım tartının dogrulugundan emın degılım ama bır kac yerde daha tartıldıktan sonra ben net kılomu yazacagım

NickYaşKaçıncı GebelikKilo8.Hafta12.Hafta16.Hafta20.Hafta24.Hafta28.Hafta32.Hafta36.Hafta40.Hafta
CuteMom26 2.56.200
Selin2011322.58
ebraremel31 2.55.300
monarossa27 İlk50
BEYAZMELEK2.52.900
Phloxinheart28ilk55
acelyaa26ilk62
pinar35 ilk49
katre198627ilk68,600
aytulkrc27ilk72
fefilifa28ilk77
dnsbrk26ilk60
toprak1330ilk48
sLaVeZeRo26ilk46,500
gumus19225.52,40054
Minelilk61
deliaytenilk4445,5
aylin0629ilk48
yesilfiliz30ilk53
avare3423ilk54,2055,90
kelebekalbim22ilk63,300
PrinceSSss28ilk70,772
priori28ilk54,5
canım ben 24 yaşındayım yaşımı eklermesin

Bence kiloyu göz önünde bulundururken boy faktörü de çok önemli onları da mı eklesek acaba??

ben onumuzdekı hafta ıocı tabloyu genısleteyım dıyorum boyu ve alınan kıloyu mesela daha net olur atıyorum 2 kg aldın orada bır ıbare belırecek hamılelıgın basından berı 2 sonra 7 fılan gıbı cunku 52.900 54 .300 gorunce ınsan ıdrdak edemıyor sonucta hepımız calısıyoruz ısımız gucumuzoluyor kolay algılanması ıcın lısteyı degıstırecegım

ben onumuzdekı hafta ıocı tabloyu genısleteyım dıyorum boyu ve alınan kıloyu mesela daha net olur atıyorum 2 kg aldın orada bır ıbare belırecek hamılelıgın basından berı 2 sonra 7 fılan gıbı cunku 52.900 54 .300 gorunce ınsan ıdrdak edemıyor sonucta hepımız calısıyoruz ısımız gucumuzoluyor kolay algılanması ıcın lısteyı degıstırecegım

Haklısın cnm bence de öyle çok daha güzel olabilir:KK66:

ayy süperr olur..gerçekten beni de eklermisiniz tombul bir hamile olacam sanırsam..olayımda çok şükür diorum..
yaş 28 boy 1,70:) kilo 66 ile hamile kaldım bugün 7+1 im ve 2 kilo alarak 68 olmuşum..
sevinsenmi üzülsemmi bilemedim

hayırlı olsun..aslında 5. aya kadar hiç almasaydık harika olurdukk..benimde yarın 7. haftam biticek..ben almadım henüz ama ilerde ne olur bilmiyorm..çok kabızlık sorunu çekiyorum alırsam ondan alırım ben..ilaçlar da iyice kabız yaptı dr söylemişti zaten..sonumuz nolcak acaba yaa..tombik olcam diye korkuyorum..

ayy süperr olur..gerçekten beni de eklermisiniz tombul bir hamile olacam sanırsam..olayımda çok şükür diorum..
yaş 28 boy 1,70:) kilo 66 ile hamile kaldım bugün 7+1 im ve 2 kilo alarak 68 olmuşum..
sevinsenmi üzülsemmi bilemedim

hayırlı olsun..aslında 5. aya kadar hiç almasaydık harika olurdukk..benimde yarın 7. haftam biticek..ben almadım henüz ama ilerde ne olur bilmiyorm..çok kabızlık sorunu çekiyorum alırsam ondan alırım ben..ilaçlar da iyice kabız yaptı dr söylemişti zaten..sonumuz nolcak acaba yaa..tombik olcam diye korkuyorum..
--------------------------------------------------------------------------------

sen tombik olacam dersen ben neyapayım...
amaann alalım yaa napalım yeterki onlarda ansınlarda sağlıklı olsunlarda bişe istemem

amaann alalım yaa napalım yeterki onlarda ansınlarda sağlıklı olsunlarda bişe istemem

ben hep hastayım boğaz şiş burun akıyo pek iştahım yok hasta oldgm için..faranjitim var kolay iyileşemiyorum antibiyotik kullanmadan..oyüzden almadım..bak ben bi iyileşeyimm hemen patates olcam biliorum kendimi..çok yiyorum ve tuvalete gidemiyorum..dr decavit verdi vitanin bu seni iyice kabız yapabilir dedi.bende ohh çok iyi dedimm..kabızlık gerçekten kilo aldırıyo..ben bebeğin kilo almasını istiyorum ama yediklerimz hep onlara yarasın bize hiç yaramasın..senin boyunda uzunmuş ben 1.65 im 62 kiloyum ..sen avantajlısın aslında boyun oldğu için alsanda sorun olmaz

buarada aramızda 2 gün var..belki de aynı gün doğum yapıcaz :)) dr bana 6 haftalık 6 mm dedi ve %65 kız dedi..büyümüş müdür acaba 5 günde

buarada aramızda 2 gün var..belki de aynı gün doğum yapıcaz :)) dr bana 6 haftalık 6 mm dedi ve %65 kız dedi..büyümüş müdür acaba 5 günde

aslında ben sat a göre yazdım onu öyle dio.bende bu hafta yediyim ama bakalım nasıl olacak.kaç diecek.çarşamba tekrar gidecem.bayılırım tahmin yapan dr a benimki demez...mevlam versinde beden ve akıl saglıgı yerinde olsun inş

aslında ben sat a göre yazdım onu öyle dio.bende bu hafta yediyim ama bakalım nasıl olacak.kaç diecek.çarşamba tekrar gidecem.bayılırım tahmin yapan dr a benimki demez...mevlam versinde beden ve akıl saglıgı yerinde olsun inş

amin inşallh..sende kız bekliyosun sanırımm..inşallah kalbine göre böyle çok sağlıklı bıcır bıcır bi kızın olur..görüşmek üzere canım ben kaçarr..yeni gelişmeler oldğnda yazışırız yine inşallahh..

listeyı bu hafta olmazsa onumuzdekı hafta ıs yogunluguma baglı gelıstırecegım :)

Günaydın kızlar

Bende 65 kilo ile basladim su an kac bilmiyorum haftaya eve gidince tartilirim.
Yas 31oldu olacak:KK1:
ilk bebegim.

Son düzenleme:
300 gr kılo vermısım
daha tartılmama 8. haftadamı tartılıcam 9.haftadamı cozemedım cetvel malum 6+5 bugun 7.haftayı gosterıyor

X