Vücut Kremleri Nivea duşta vücut kremini kullanan var mı ?

Vücut kremleri, losyonlar

pnyz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2012
8
0
Reklamlarda gördüm ve ilgimi çekti nivea nın duşta uygulanıp durulanarak kullanılan yeni kremini deneyen arkadaşlar var mı ?

benim de çok dikkatimi çekti ama denemedim. varsa denemiş olan buraya yazsa bari ya :)

:KK16: reklamlarda görünce aldım watsonsdan gerkçekten güzel bi ürün kullanımı da oldukça kolay . krem kullanma da çığır açılmış özellikle de 2 saat kremlenmeyi sevmıyenler için

Ben kullanıyorum mıs gıbı oluyor cıldım kokusu kalıyor ve yumusacık oluyorumm :KK16:
Ayrıca dus jelını de kullanıyorum :KK16:

Ben Nivea kullanmadım ama Avon vücut kremleri ve bilimum vücut yağları ile benzer tekniği yıllardır yapıyorum, özellikle yazın süper oluyor :) Duştan çıkınca kurulanmadan direk krem veya yağ sürünüyorum, vücut ıslak olunca çok kolay sürülüyor. hem azıcık miktar yetiyor, tasarruflu da oluyor. sonra biraz oyalanıp, üstümde hafif kurumasını bekleyip, sonra hafifçe kurulanıyorum... oldu bitti :KK34:
Yani illa Nivea olması gerekmiyor, sürekli kullandığınız vücut kremleri (veya vücut yağları, veya bebek yağları ile) aynı tekniği uygulayıp aynı sonucu alabilirsiniz :KK34:

Ben de ilk defa denedim aynen uyguladım ama durulanmama rağmen yapış yapış kaldım fazla mı sürdüm neyi yanlış yaptım acaba?

bence tamamen para tuzagı vucuduna surup sonra tekrar durulanıyosun bu herangı bı vucut kremıyle de olur emınım

bence tamamen para tuzagı vucuduna surup sonra tekrar durulanıyosun bu herangı bı vucut kremıyle de olur emınım

oluyor oluyor, ben yapıyorum yıllardır, mesajım yukarıda var. herhangi bir vücut kremiyle oluyor. Vücut yağı veya bebek yağı daha güzel oluyor :KK34: bu ara olayı abarttım zeytinyağı sürünüyorum :KK37: hem daha besleyici :KK53:

ben de yeni aldım sayılır.kışın vücudum çok kuru iş cocuk derken banyodan sonra vakit krem sürmeye yetmediğinden benim kurtarıcım oldu..kesinlikle nemlendiryor ve vücuda güzel bir ışıltı bırakıyor.sürdükten sonra durulanıyorum ve kurulanıp kıyafetlerimi giyiyorum:)
tam bana göreymiş...:emir_bebek:

Bu kremi hamilelikte kullanan var mı kızlar bir türlü cesaret edemedim ama çokta memnundum kremden :KK5:

kesinlikle ve kesinlikle mavi olanı tavsiye ediyorum benim gibi cildi artık pullanmaya varan kuru bir cildi tek seferde yumuş yumuş hale getirdi benim için mucize krem :))

bende kullanıyorum çok pratik
ama normal kremler kadar uzun gitmeyecek sanırım
daha yeni aldım ama hemen azaldı :26:

Duş aldıktan sonra kremlenmeyi unutuyorum bazen üşeniyorum. Aslında gerçekten işe yarıyosa denemek lazım. Benim cildim inanılmaz kuru çünkü :KK43:

bayanlar diğer kremlerle de olur falan demeyin ben ki her duş sonrası özellikle kollarında kuruluktan kaşıntı olduğu için sürekli her nereye geç kalırsam kalayım krem sürmek zorunda olan bir kişi olarak bu ürün ödediğim her kuruşa değdi
çok fazla avucunuza doldurmanıza gerek yok tüm vücudunuza sabun-şampuan kullandıktan sonra saçlarınız toplu iken sürün beklemenize de gerek kalmadan durulanıp çıkın
kokusu da etkisi de ziyadesi ile kalıcı hem yapış yapış olmuyorsunuz süreden de tasarruf hele benim gibi kişisel bakımı eziyet olarak gören insanlar için muhteşem bir ürün kesinlikle hem fiyatından hemde etkisinden dolayı tavsiye ediyorum :)

Bugün mavi olanının testerini denedim. Elimde 1 kullanımlık vardı. Çok güzel, memnun kaldım.
Aşırı pratik bence. Sürüyosun sonra su tutup çıkıyorsun. Ayrıca kokusu çok temiz klasik nivea kokusuydu.
Hani bazı günler ah nasıl kremlenicem ben şimdi ya diyoruz ya o günler için biçilmiş bir kaftan olmuş bence.

Merhaba kızlar konu çok eski olsa da tesadüfen gözüme çarptı yorum yapmak istedim.
Alışveriş sitelerinden promosyonla geldi bu ürün üst üste bir iki kere bende zaten merak ediyordum hem sürüp hem tekrar durulanma olayı bana da garip gelmişti ama gerçekten duştan çıktıktan sonra cildim yumuşacık oluyor. Benim gibi hem kuru cildi olup duştan sonra saatlerce krem sürenlere güzel hoş bir alternatif oluyor.

X