2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Evlat çok guzel bir duygu ben de senelerce uğraştım hamileliğim burnumdan geldi ha düştü ha kanama seker tansıyon troıtler sonuç erken doğum yattım sürekli tam oldu derken köveze aldılar hiç göremeden kan yutmuş solunumu azdı yasaması mucıze demişler ama ben bilmiyodum ilk gördüm şoktaydım hertarafı delik deşik kablolar vardı mosmordu lahusalığımı bilemedim bebeğim eve gelene kadar öldüm öldüm dirildim eve gelince sürekli nefes alıyomu diye hep dinledim uykusuzluğum falan dikiş acısı hatırlamıyorum ama geçti diyorum oğlumun yüzüne baktıkça o acılara dayanan ben diş ateşini bile kaldıramaz oldum inlemesi sayıklaması sürekli ağlaması dayanamıyırum ama gececeğini düşünerek teselli buluyorum bebekler hastslanmasın

Kesildi kendi kendine canim kahverengi az az geliyo ilac icince cok halsizlik yapiyo uyumak istiyorsun benim o sansim olmadigi icin icmedim bilmem belkide icsem daha iyi amin insaallah canim.
Sagolasinn ayy ayni bende oyle dissizlige alistimki birden bagirdimm disi cikti disi cikti diye korktu yavrucak.
Bizimki dikilip bazen ellerini birakiyor saniyorki yuruyecegini heralde:-) ama benim kiz ayagina ayakkabi giymiyo isimdeyimgucumdeyimin kizi gibi doktorda oyle demisti bende kararsiz kaldim bizim doktorun pek bi bilgisi yok bilgisi olan bi doktor vardir gerci bunu diyen cocuk ortapedisi doktoruydu onlara sormak lazim canim
Cnm dişiniz hayırlı olsun

QUOTE="apriori11, post: 39852988, member: 640531"]Ferrum kullanırken benim oğlum da öyleydi ilacı bıraktım düzeldi
Canım ben dört aydır kullanıyorum ferrumu gayet iyi yapardı son günlerde bu şekilde. Bugün santafere başladım bakalım ne olcak.[/QUOTE]
Ferrum yuzunden 6 ay kabızlık yasadık santafer de sorun çözüldü

Moralim çok bozuk :KK43: mira yine üç Kaşık muhallebiden sonra bütün gün ne yediyse kustu resmen birde Kabızlık sorunumuz son noktada bugün fitille ağlaya ağlaya yaptı yine :KK43: yarına randevu aldım öğleden sonra doktora götürücem

Moralim çok bozuk :KK43: mira yine üç Kaşık muhallebiden sonra bütün gün ne yediyse kustu resmen birde Kabızlık sorunumuz son noktada bugün fitille ağlaya ağlaya yaptı yine :KK43: yarına randevu aldım öğleden sonra doktora götürücem
Canim üzülme geçici bir durumdur kusmasi kabızlığı buyuyorlar artık yavaş yavaş azalacaktır kusmasi iyi haberlerle gelirsin inşallah

Kızlar şu instagrami hiç sevemedim siz olmasaniz kullanmazdim sürekli birileri takip ediyor kimdir nedir tanımıyorum engel de olamiyorum paranoyak yaptı beni bu instagram eşim duymasın vallahi izin vermez

Kızlar şu instagrami hiç sevemedim siz olmasaniz kullanmazdim sürekli birileri takip ediyor kimdir nedir tanımıyorum engel de olamiyorum paranoyak yaptı beni bu instagram eşim duymasın vallahi izin vermez

Profilini gizli yap canım,herkese açık olması..O zaman eklemek isteyenlerden talep gelir sen istersen kabul edersin istemezsen reddedersin

Amaan noluyo bu bebislere bu ara miraaa kizcam ama heeee
Nazar mı var acaba bizim topikte ya
Ah bu kıza kızmak küsmek işe yaramıyo ki trip atıyorum en fazla üç dakka bi şebeklikle alıyo gönlümü hoş bu akşam onuda yapamadı o kadar keyifsiz ki şimdi sallıyorum bişi yemedi emmedi Uyusunda uyku arasında emzirim bari

Profilini kilitle o zaman senin onayin gerekiyo o zaman

Nazar mı var acaba bizim topikte ya
Ah bu kıza kızmak küsmek işe yaramıyo ki trip atıyorum en fazla üç dakka bi şebeklikle alıyo gönlümü hoş bu akşam onuda yapamadı o kadar keyifsiz ki şimdi sallıyorum bişi yemedi emmedi Uyusunda uyku arasında emzirim bari
Keyfi yok demekki kusme annesi bilmiyolar daha neyin ne oldugunu napalim buyuyunce geccek ins yarin guzel haberlerle gelirsin

X