2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
oyyy yarın da bizim evde toplaniyoruz öyle dusunulmus bayramda yalniz kalıp kendimizi garip hissetmeyelim diye :KK31: eltimler gorumcemler kp gelecekler hiç bi hazırlık yapmicam yapamicam daha doğrusu bi kap çorbayı zor yapiyorum bebis uyursa... Gelsinler hazırlayıp yesin icsinler :KK31:
Allahim bahaneye bak ne garip hissedeceksiniz ne guzel ilk cekirdek aile olarak bayram..
Aynen canin hic kimse icin ekstra yirma kendini gelen onuda düşünsün bir zahmet.

Canim hem 40 ciksun hemde misafirlet gelsinler yani..gorulsun diye dusunuyorum ben...
Dimi dilerim yoksa ne anlami kaldi cici susumuzun. :) Kaldirmiyim ben.

Hahaha seninki daha gıcık valla Bnm kv bana bn yaptım ettim diyemez eger derse bnde derim sen kocanla (kp) kusken uc ay boyunca ona bn baktım yemeğiydi utusuydu vs. Aman kız bizde laf cok kız

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Prolugu var bu konuda sevgicim :))
Laf soyledigimde de hemen kacar. Hakliyim cunku. Yukarda Allah var.

yerim sensin tospik kızını ..bende alırsam kı alıcam gibi görünüyor sma o zaman Saolun bacılar 😘
Bu arada dün gece kızımın ayaklarının altına masaj yaptım hemen uykuya daldı şiddetle tavsiye ediyorum
:)) benin concis cok bogazli teyzesi masallah :)) karnindayken de acikinca bayilicak gibi oluyordum ki ben cok uzun dayanirim normalde acliga.
Mucukladikkk seni :) 😄

Kızlar kayınvalideniz gelmedi diye hiç bozulmayın keşke benim ki de gelmeseydi . Sözde bana bakmaya geldi Cumartesi gecesi sezaryen oldum pazar öğleden sonra kavga etti , yetmedi eve çıktık ertesi gün geldi kavga etti . Bağrış çığrış iki büklüm halimle hüngür hüngür ağlattı beni , sütüm zaten gelmemişti neler neler yiyordum biraz gelen sütüm onun sıkıntısından azaldı o arada çocuğum aç kalmış o kadın yüzünden yavrum hastanede yattı . Ama şu mübarek günlerde bol bol dua ettim Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın o kadını . Şimdi birde geliyor güler yüz bekliyor utanmaz .

Kızlar kayınvalideniz gelmedi diye hiç bozulmayın keşke benim ki de gelmeseydi . Sözde bana bakmaya geldi Cumartesi gecesi sezaryen oldum pazar öğleden sonra kavga etti , yetmedi eve çıktık ertesi gün geldi kavga etti . Bağrış çığrış iki büklüm halimle hüngür hüngür ağlattı beni , sütüm zaten gelmemişti neler neler yiyordum biraz gelen sütüm onun sıkıntısından azaldı o arada çocuğum aç kalmış o kadın yüzünden yavrum hastanede yattı . Ama şu mübarek günlerde bol bol dua ettim Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın o kadını . Şimdi birde geliyor güler yüz bekliyor utanmaz .

Hepsi bir fabrikadan cikmis gibi ya... Allah ıslah etsin bu insanları... ne diyim..

Herkese günaydın annisler bu kilolar nasil gidecek :)

Valla ilk gunler gidiyordu kendi kendine ne guzel tikandi kaldi bende bilmiyorum 😯 biraz beklicez sanirim. Duzensiz uyku duzensiz beslenme ha diyince gidecek gibi degil sanirim :KK43: eylule ideal kiloma ulasirim diyordum ama umutlarim azaldi biraz :)

Allahim bahaneye bak ne garip hissedeceksiniz ne guzel ilk cekirdek aile olarak bayram..
Aynen canin hic kimse icin ekstra yirma kendini gelen onuda düşünsün bir zahmet.

Dimi dilerim yoksa ne anlami kaldi cici susumuzun. :) Kaldirmiyim ben.

Prolugu var bu konuda sevgicim :))
Laf soyledigimde de hemen kacar. Hakliyim cunku. Yukarda Allah var.

:)) benin concis cok bogazli teyzesi masallah :)) karnindayken de acikinca bayilicak gibi oluyordum ki ben cok uzun dayanirim normalde acliga.
Mucukladikkk seni :) 😄

Aman boşver Allah tn hergün yaninda değil..bebem senin kv su facede kadın mi.kiiii yahuu ...

Keşke bizde iki günde bir gorusmesek zaten böyle devam ederse eşime diycem size her gittigimizde ertesi gün Bnm annemleede gitcez o zaman aaa..seninkide fenaymis ama cnm yaaa bırak en iyisi uzak olsun

evet yalnız bırakmaya niyetleri yok... Ki esim tek gun izin kullandı hastaneden çıktığım gün ondada evdelerdi esim cok yogun yuzunu gormuyorum desem yeri..... Şöyle iki gün dinlenip yatsa ogluyla karisiyla vakit geçirse ama yoook

Ozellikle yapiyorlar iste.. aa 3 gun izin hakki vardi esinin kullanmadimi.

Aman boşver Allah tn hergün yaninda değil..bebem senin kv su facede kadın mi.kiiii yahuu ...

Keşke bizde iki günde bir gorusmesek zaten böyle devam ederse eşime diycem size her gittigimizde ertesi gün Bnm annemleede gitcez o zaman aaa..seninkide fenaymis ama cnm yaaa bırak en iyisi uzak olsun

Oylede canim bu gelisi bize hayir degil buraya daha da yaklasacak. Ev alicak burdan. Evet facede gormussundur. Ne kadar ilgili bir insan..

Chicco

Sagol cnm amin..
Ya hic sorma sinir bozucu zaten kucuk niye bakiyosunki seviyosnki uzaktan sev massallah de gec git..benim arabanin onunde gunesligini uzatma yeri var onu aciyorm cok belli olmuyor incecikte bi battaniye ortuyorm bazen ustunden capraz olarak ozaman hem tozdan hem kisilerden korunmus oluyor..mamadan bahsetmisiniz ben miracta sma aptamil hero baby denedim yemedi bebelac i cok sevdi simdi benim kizada bebelac aldim direk ama sanki doymuyo ya hem emziriyorm aradada (gunde 3sefer bazen 2 60cc mama veriyorm ) sen kac cc ve kac saatte bir veriyosun sma

basın sagolsun canım benim mekanı cennet olsun:21:

canlarım nasılsınız bazen bir giriyprum okuyup geri çıkıyorum oda hergun degil:KK17::KK17::KK17:
zira biliyorsunuz kalabalığız koşturmaca oluyor hiiic anlatmim :KK16:
herkes iyidir İnsallah fatos mu kaldı birtek doğurmayan bittimi temmuz analarıda vay be ne haftalar paylaştık neler konuştuk simdi cis kaka meme muhabbetine transfer olduk desenize:KK9::KK9::KK9:

Kizlar hamile olanlar yada hamileyken hatirliyanlar.. wc ye giderken agriniz oluyormuydu? Canim cok yaniyor. Agrili yapiyorum. Biince kesiliyor. Sizede oluyormuydu?

bende yasadim o sorunu 4 ay kadar testler hep temiz cikiyodu. bebegin baskisindan demisti dr. wc gitmek istemiyodum resmen :/ sukur gecti :)

Kizlar meme ucu olmayanlar hangi meme ucunu kullaniodunuz?avent meme ucu diye mi alcaz?

avent meme ucu diye aliniyo eczanelerde veya avm lerde vardir. ben yara oldugu icin 3. gun kullanmaya basladim. kullanmadan vermeye cesaret edemiyorum simdi boyle cok rahat emzirmesi :KK66:

Ozellikle yapiyorlar iste.. aa 3 gun izin hakki vardi esinin kullanmadimi.

Oylede canim bu gelisi bize hayir degil buraya daha da yaklasacak. Ev alicak burdan. Evet facede gormussundur. Ne kadar ilgili bir insan..

Anladım cnm biraz gezenti birine benziyor...ayyy aman sinem biraz sizden uzakta alsin evini..
Sabaha kadar gözlerim pörtledi:eek: uykusuzluktan yuruyemiyorum kizlar...

Galaxy Note 2

Cnm hiç uyumuyo mu senin tontik...
canlarım nasılsınız bazen bir giriyprum okuyup geri çıkıyorum oda hergun degil:KK17::KK17::KK17:
zira biliyorsunuz kalabalığız koşturmaca oluyor hiiic anlatmim :KK16:
herkes iyidir İnsallah fatos mu kaldı birtek doğurmayan bittimi temmuz analarıda vay be ne haftalar paylaştık neler konuştuk simdi cis kaka meme muhabbetine transfer olduk desenize:KK9::KK9::KK9:

Cnm naber yaaa ah cnm benim kalabalık aile sizi sen yine arada giriyorsn bide gidipde hiç dönmeyenlr var..Allah a şükür hemen hemen hepimiz aldık kucagimiza kısmet geride kalanlara ins

Kizlar cok mutluyum bu bayrami evde gecirecektik zira esimin nobeti var doyr son anda karar verdik ve yola ciktik annemlere gidiyorz 2 gunlugunede olsa yavrum yolda pismez ins... Bide ana kucagina koymaya tirsim tetmrs duruyo goremiyorm diyr kucagima aldim valla

Kızlar

Bebisleri 15 günlük ken hastaneye kontrole göturdunuz mu...bide Bruno burun damlası kullanan var mi

Bi agriyla geldim ama pekte sanci gibi degildi. geldimki 5 cm aciklil varmism suan yuruyorum sanci icin hissetmiyorim ama var dua edin kizlar

X