2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydıııın hamiiiiiiiişleeeeerrrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
yeni hamişleri aramıza katılması dileyiyleeeee :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

aaaaa catlama ignesinden 16gunmu gecmis???:KK53::KK53::KK53: hadi test yapsana hadi ama hadiiiiiii cikar mutlakaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: hadi arkadaşım katıl aramıza mutlakaaaaa:KK49:

günaydınlaaaarr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tebrikler arkadaşım Allah hepimizin yavrusunu kucagımıza almayı nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek: hoş geldin bebişin ugur getirsin hamişler artsın :KK49:

erken olur bence Ama İnşallah görürsün ilk kese görenimiz sen olursun hakkımızda hayırlısııı :KK16:
kıııızlar liste yapan yokmu ben beceremiyorum daha profil fotografı koymayı yeni öyrendim :KK17: pek beceremiyorum :KK37::KK37::KK37:

Kızlar ben gordum keseyi cumartesi gunu ama vajinal ultrasonda

merhaba kızlar.. bende 2013 ağustos annelerindenim.. zaman ne kadar çabuk geçiyor.. 15 aralıkta öğrenmiştim hamile olduğumu... doktora gittim. kese mese yok... sonra bir daha gittim kese var bebek yok. daha sonra gördüm bebeğimi Allah a şükür.. zaman hiç geçmicek bebeğimi kucağıma alamıcam diye düşündüm hep.. zaman biran önce geçsin göbeğim büyüsün bebeğim kucağıma gelsin istedim.. sabırsızlığım yüzünden de hamileliğimin tadını çıkartamadım.. kucağıma aldım büyüdü.. 5 inde 4. ay bitiyor. o kadar özlüyorum ki hamileliğimi.. eğer bir daha hamile kalırsam hiç sızlanmıcam.. bol bol göbüşimi okşucam.. inş sizde hamileliğinizin tadını çıkartırsınız.. Allah hepinize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.. ve de hayırlı doğum.. eğer birşey sormak danışmak isterseniz burdayım.. öpüldünüz :KK16:

bende ihmal etk semiyorum bebişim 1.5 senelik zorlusüreçten sonra bana geldi o yüzden bira daha fazladır bendeki heycan diye düşünüyorum.sen cuma günü mutlaka bana yaz sende görünürse ediğin gibi bende pazartsi koşarım :)

aynen bende 2buçuk senelik evliyim bir düşüğüm oldu sanki bu da düşcek korkusu var oyüzden hep doktora gitmek istiyorum,tamam yazarım cuma günü sana :KK66:) bakalım kese görünecekmi..

• arkadaşlar müjdeli haberi bu ay almışsınız ne güzel,Allahım tamamına erdirsin,belki bende aranıza gelirim,ama daha adetime 9 gün var,kasık ağrılarım var ama sanırım psikolojik bakalım bu topiğe girebilecek miyim:)

merhaba :) beni de alın aranıza.. geçen perşembe öğrendik, cumartesi doktora gittik, kesemizi gördük, umutluyuz, mutluyuz çok şaşkın çok şapşikiz :)
Herkeze Allah sağ sağlim kucağına almak nasip etsin bebişini inşallah..
sigarayı bıraktığım için kilo alıyorum sanırım.. umarım durur ve hamilelik kilolarıyla baş etmeye çalışırken onlarla da baş etmek zorunda kalmam. göğüslerim ciddi ciddi ağrıyor dokunamıyorum, her an adet olacakmışım gibi adet öncesi hissettiklerimi hissediyorum hafiften kasıklarımda. içimde herkeze hamileyim ben heyooo deme arzusu, bi taraftan da korkusu var.. ne yesem ne yemesem bilemiyorum. folik1 kullanmaya başladım doktor bu aylarda bebeğin omurları gelişeceği için gerekli hemen başla demişti.. falaann filaann. ha bir de her an ağlayabilirim, kusma iştahsızlık yok, sadece şişkinlik var..
bende şimdilik bunlar var..

Merhaba, ben dört yıllık evliyim. Önce atanayım sonra bebek dedik, sonra eşim askerliğini yapsın sonra diye planlar yaparken şubatta çikolata kistimin olduğunu öğrendik. Doktor kistin daha fazla büyümemesi için bir an önce hamile kalmam gerektiğini söyledi. 9aydır ümitlerimiz iyice tükenmişti. Şubat tatilinde tedavi planlarken bu ay çift çizgiyi gördüm. İlk testi öğle arası yaptım, kontrol çizgisi 10dk sonra silik çıktı, test çizgiside ondan 10dk sonra silik çıktı, emin olamadım, az önce ikinci testi yaptım kontrol çizgiside test çizgiside hemen belirgin bi şekilde çıktı. Gece vakti içim içime sığmıyor, ilk sizinle paylaştım :KK16:
Sat: 1 Kasım
Beklenen doğum tarihi: 8 Ağustos 2014

merhaba kızlar.. bende 2013 ağustos annelerindenim.. zaman ne kadar çabuk geçiyor.. 15 aralıkta öğrenmiştim hamile olduğumu... doktora gittim. kese mese yok... sonra bir daha gittim kese var bebek yok. daha sonra gördüm bebeğimi Allah a şükür.. zaman hiç geçmicek bebeğimi kucağıma alamıcam diye düşündüm hep.. zaman biran önce geçsin göbeğim büyüsün bebeğim kucağıma gelsin istedim.. sabırsızlığım yüzünden de hamileliğimin tadını çıkartamadım.. kucağıma aldım büyüdü.. 5 inde 4. ay bitiyor. o kadar özlüyorum ki hamileliğimi.. eğer bir daha hamile kalırsam hiç sızlanmıcam.. bol bol göbüşimi okşucam.. inş sizde hamileliğinizin tadını çıkartırsınız.. Allah hepinize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.. ve de hayırlı doğum.. eğer birşey sormak danışmak isterseniz burdayım.. öpüldünüz :KK16:

Merhaba canım
Hayırlı uğurlu olsun bebeğin güle güle büyüt inşallah :) darısı başımıza olsun :)
Gebelik kesesini kaçıncı haftada gördün, kalp atışlarını ne zaman duydun? Keseyi görmek için dr a ne zaman gidelim diye çoğumuz düşünüyoruz, yardım alalım senden :KK66::nazar:

idrar testi yaptım negatif :KK43: 2 gün var adet olmama...üzüldüm çok..çok istedim çift çizgi görmeyi....idrar testi için adet gününü beklemek lazım bence ama dayanamadım..ilk kızımda da böyle erken yapmıştım negatifdi adet günümde yaptığım pozitif çıktı....şimdi sanki bütün belirtilerim uçtu gitti :KK43: nasip tabi...RABBİM büyük...sizle olmak istedim ama hayırlısı...bi daha hamileliğimi öğrenince gircem bu ay ay annelik topiklerine , daha çok üzülüyo insan...

hamiş arkadaşlar İNŞALLAH sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi..

idrar testi yaptım negatif :KK43: 2 gün var adet olmama...üzüldüm çok..çok istedim çift çizgi görmeyi....idrar testi için adet gününü beklemek lazım bence ama dayanamadım..ilk kızımda da böyle erken yapmıştım negatifdi adet günümde yaptığım pozitif çıktı....şimdi sanki bütün belirtilerim uçtu gitti :KK43: nasip tabi...RABBİM büyük...sizle olmak istedim ama hayırlısı...bi daha hamileliğimi öğrenince gircem bu ay ay annelik topiklerine , daha çok üzülüyo insan...

hamiş arkadaşlar İNŞALLAH sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi..

canım çok heveslenme ama ümitsizliğe de kapılma. daha günün gelmemiş, kan testi yaptırıp emin ol istersen?

Bende 5 haftalık hamileyim Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin ben hamileliğimi regli dönemimden 1 hafta önce öğrendim inşallah bebişim de 7 Ağustos ta doğacak inşallah

Bende 5 haftalık hamileyim Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin ben hamileliğimi regli dönemimden 1 hafta önce öğrendim inşallah bebişim de 7 Ağustos ta doğacak inşallah

allah bağıslasın benimde 5+3

beta hcgde 789 çıktı

2aralıkta doktor 10gün sonraya randevu verdi
umarım hersey güzel olur

beta hcgde 789 çıktı

umarım hersey güzel olur

canıııııııııııııııımmmm tebrik ederim forumda yenı oldugum için msj yazamıorum..coook ama cok sevındım.bnmde doguma az kaldı.3 4 hafta kısmtse..oğlusumu görmk için heycnlnıorum..senıde uzun zaman sonra gördüğüme coook sevındım..:nazar::21::21::21:

canıııııııııııııııımmmm tebrik ederim forumda yenı oldugum için msj yazamıorum..coook ama cok sevındım.bnmde doguma az kaldı.3 4 hafta kısmtse..oğlusumu görmk için heycnlnıorum..senıde uzun zaman sonra gördüğüme coook sevındım..:nazar::21::21::21:

ben nerdeyse 4 5 aydır girmiyorum
imkansız dendi hamelymisim 5+3 bugün ama çok enrdiseliyim canım
adet sancısı gibi sancım oldu gazım oldu sancılarım bugün dindi internetten arastırdım heryer ayrı
korkuyorum
kimi diyor kalbini duy sonhra sevin kimi kese diyor uykum kaçtı
sanada çok sevindim canımyaaaaaa

sat :28 ekimdi canım 2gün önce öğrendim aynı adet ağrılarını yasadım biliyormusun ama adet olmadım=)

beta hcgde 789 çıktı

umarım hersey güzel olur

Bende 13 Aralık'ta gidicem kalp atışlarını duymak için. Ben 29 Kasım'da gittim en son doktora keseyi görmüştük alttan muayene etti inşallah kalp atışını da duyarım. Siz keseyi gördünüz mü

ben nerdeyse 4 5 aydır girmiyorum
imkansız dendi hamelymisim 5+3 bugün ama çok enrdiseliyim canım
adet sancısı gibi sancım oldu gazım oldu sancılarım bugün dindi internetten arastırdım heryer ayrı
korkuyorum
kimi diyor kalbini duy sonhra sevin kimi kese diyor uykum kaçtı
sanada çok sevindim canımyaaaaaa

Benim de var hala adet sancısı gibi ağrılarım ve gazım ama doktor normal olduğunu söyledi. Stres yapma canım bebeğin daha fazla etkilenir.allahın izniyle sağ salim kucağına alırsın bebeğini

X