Düğün 18.10.13 Nil'in düğün fotoğrafları:))

Maşallah ne güzel olmuşsunuz oylee süpersiniz Allah bir ömür mutlu etsın ayrıca söylemeden geçemeyeceğim gelinliğine bayıldım cok yakışmış

fotoğraflar gelinliğin saçın makyajın hepsi süper canımm Allah mutluluğunu daim etsin inşallah :)

çok güzel bir gelin ve gelinlik :nazar: :)) fotoğraflarda çok güzel Allah daim etsin mutluluğunuzu :) gelinliğinizi nerden aldınız ?

Allah nazarlardan saklasın çok güzel bir gelin olmuşsun rabbim mutluluğunuzu daim etsin:nazar::KK16:

Çok güzel olmuşsunuz peri masalı gibi sade doğal güzel:KK12:Çok yakışmışsınız bir ömür boyu mutluluklar dilerim:nazar::KK16:

Son düzenleme:
maşallah ya, bir gelin bu kadar doğal mı olur, gelinlik bu kadar mı yakışır gerçekten harika gözüküyorsunuzzz :KK16:
rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallahh :KK31:

Hayırlı olsun canım Çok güzel olmuşsun maşallah gelinliğin çok yakışmış. Acaba nerden aldığını fotoğraf çekimlerine ne kdar verdiği kaç saat sürdüğünü öğrenebilirmiyim😊 Ay çok soru sordum 🙊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayırlı olsun canım Çok güzel olmuşsun maşallah gelinliğin çok yakışmış. Acaba nerden aldığını fotoğraf çekimlerine ne kdar verdiği kaç saat sürdüğünü öğrenebilirmiyim😊 Ay çok soru sordum 🙊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar çok teşekkür ederm uzun zamandır girmemiştm foruma yeni cvp verebiliorm
gelinliğimi bakırköydeki bi gelinlikçiye diktirdm hazal moda evi..kiralaması 1800 tl idi 2000e satın aldm..fotograf çekimlerini 500tlye mal ettk toplam 1 saat sürdü..görümcemin bi tanıdığıydı ufucry fotografçılık..teşekkür ederm tekrar:))

X