Maskara önerileri

Rimel kullanmanın teknikleri var canım, uzun göstermek istiyorsan hangi rimeli kullanırsan kullan tekniğini bilmen lazım.

Rimel sürerken önce dipten uca her yerine sürülecek şekilde sürdükten sonra fırçayı tekrar rimele batır ve bu defa sadece kirpiklerinin uçlarına sür küçük darbelerle uç kısımlara küçük küçük sür, arada biraz daha derinden alarak sür sonra tekrar uçlara sür, uçların uzadığını farkedeksin, bunu yaptıktan sonra vurucu darbeyi yapıp yine dipten uca tekrar sürceksin rimeli, çok farkettiğini görceksin. Hangi rimeli kullanırsan kullan bu dediğim şekilde sürersen rimeli kirpiklerin uzun olur :)

hadı bana rımelde önerrrrr.hadı hadı :)

hadı bana rımelde önerrrrr.hadı hadı :)

Sana rimelll önereyim mii :KK70: Ya ben şimdiye kadar hiçbir rimelde sabit kalmadım, sürekli değişti rimellerim lakin ben en çok Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Maskara diye geçiyor tam adı bunu beğenmiştim. Alırken parfümerideki adam kedi gözü demişti bunun için o etkilemişti beni bunu almıştım çokta memnun kalmıştım. Sonra kayınvalidem bana başka markadan 2 rimel aldı onları kullanayım dedim bittiğinde tekrar Maybelline'nin rimelini alcam :)

Bu arada not düşeyim, benim kirpiklerimi herkes çok beğenir, normalde kısa, çok ince ve düz kirpiklerim var fakat ben kirpiklerimi kör bir bıçak yardıımıyla kıvrıştırıyorum, sonra bir kat rimel sürüyorum, rimeli sürünce kirpiklerim düzleşiyo rimelin ıslaklığından dolayı rimel kuruduğu zaman tekrar bıçakla kıvrıştırıp rimeli yukarlarda anlattığım şekilde sürüyorum tekrar çok güzel oluyo :)

Sana rimelll önereyim mii :KK70: Ya ben şimdiye kadar hiçbir rimelde sabit kalmadım, sürekli değişti rimellerim lakin ben en çok Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Maskara diye geçiyor tam adı bunu beğenmiştim. Alırken parfümerideki adam kedi gözü demişti bunun için o etkilemişti beni bunu almıştım çokta memnun kalmıştım. Sonra kayınvalidem bana başka markadan 2 rimel aldı onları kullanayım dedim bittiğinde tekrar Maybelline'nin rimelini alcam :)

Bu arada not düşeyim, benim kirpiklerimi herkes çok beğenir, normalde kısa, çok ince ve düz kirpiklerim var fakat ben kirpiklerimi kör bir bıçak yardıımıyla kıvrıştırıyorum, sonra bir kat rimel sürüyorum, rimeli sürünce kirpiklerim düzleşiyo rimelin ıslaklığından dolayı rimel kuruduğu zaman tekrar bıçakla kıvrıştırıp rimeli yukarlarda anlattığım şekilde sürüyorum tekrar çok güzel oluyo :)

körr bıçak? sahici bıçakmı ?
dedıgın rımelı ablamda kullanmısmı bı sorayımda alayım.orıflame kullanıyorum hedıye gelmıstı bayagı uzun yapıor ama yesıl rengı .sıyah almam sart

körr bıçak? sahici bıçakmı ?
dedıgın rımelı ablamda kullanmısmı bı sorayımda alayım.orıflame kullanıyorum hedıye gelmıstı bayagı uzun yapıor ama yesıl rengı .sıyah almam sart

Ben dediğim gibi markaya çok önem vermiyorum, vermiyorum derken bazıları kirpiklerimin dökülmesine neden oluyo onları kullanmam tabi, bildiğinden şaşmayacaksın yine sadece uzun ve dolgun göstermek için rimel sürmesini biliceksin bu kadar :)

Evet bildiğin bıçak, yakınımda bi yerlerde olsan sana gösterirdim nasıl yaptığımı :KK70: Düğün için kuaföre gittiğimde de yapmıştım bunu kuaför kız önce korktu sonucu görünce çok etkilendi bende yapıcam dedi :KK70: Kirpiklerimi kesmiyor dökmüyor kırmıyor, o kirpik kıvırma aletleri var onlar güzel yapmıyor, bıçakla yaptığım çok doğal oluyo :)

Ben dediğim gibi markaya çok önem vermiyorum, vermiyorum derken bazıları kirpiklerimin dökülmesine neden oluyo onları kullanmam tabi, bildiğinden şaşmayacaksın yine sadece uzun ve dolgun göstermek için rimel sürmesini biliceksin bu kadar :)

Evet bildiğin bıçak, yakınımda bi yerlerde olsan sana gösterirdim nasıl yaptığımı :KK70: Düğün için kuaföre gittiğimde de yapmıştım bunu kuaför kız önce korktu sonucu görünce çok etkilendi bende yapıcam dedi :KK70: Kirpiklerimi kesmiyor dökmüyor kırmıyor, o kirpik kıvırma aletleri var onlar güzel yapmıyor, bıçakla yaptığım çok doğal oluyo :)

smdı ben burda KNUSMAYI DEVAM EDDIRIRDIMDe KONU DIŞI KONU IHLALİ die ban yıcez cnm.. cok saol deneyınce sonucları özelden yazarm becerebıldım fılan falan hesabına.dedıgın rımelıde denıycem.saglıcakla

smdı ben burda KNUSMAYI DEVAM EDDIRIRDIMDe KONU DIŞI KONU IHLALİ die ban yıcez cnm.. cok saol deneyınce sonucları özelden yazarm becerebıldım fılan falan hesabına.dedıgın rımelıde denıycem.saglıcakla

Bıçağı deniyceksen eğer dikkatli ol :KK70: Sonucu beklicem :)

diorshow bambaşka bişey ama ben şimdi o kadar para vermek istemediğim için lash architect 4d carbon black ve maybelline one by one kullanıyorum.bi de yves rocher sexy pulp deneme boyu mascara hediye etmişlerdi onu da beğendim ama benim her dem kurtarıcım loreal

Günlük olarak maybelline colossal maskara ,yogun bır goruntu ıstedıgımde ıse i love extreme crazy volume maskarayı tercıh edıyorum:KK34:

kirpikleri az, kısa ve cansız biri olarak l'oreal volume million lashes sürdüğümde fark inanılmaz oluyor, tavsiye ederim.

evet kullanmışlığım oldu gerçekten çok güzel ama bi daha bulamadım :) bu arada teşekkür ederim

Bir internet sitesinden almıştım, bende kullanıyorum MF 2000 Calorie. Lancome da denedim aynı sitede kampanya olduğu için. İkisini de şiddetle tavsiye ederim. Ürünleri satın alabileceğin linkleri mesaj olarak atabilirim istersen. Şimdiden güzel günlerde kullan :KK16:

merhabaa makyaj konusunda takıntılıyım ve kirpiklerime takmış durumdayım :2: önerebileceğiniz bi maskara rimel var mı acaba
Maskara kirpiklerin bas dusmanidir.hele hele suya dayanikli olanlar ,kipriklerinden vazgecenler icin cok ideal... illede kullancam diyenler bitkisel rimelleri tercih etmeli.max faktorun silikonlu suya dayanikli rimelini kullandim.kipriklerimi kaybettim.hint ve badem ysgi takviyesiyle bir ay ugrastim sukur yerine geldiler.bir daha suda cikmayana tovbe.birde rimelle uyumak da mahvediyor.cok degil 3 kez uyuyun mahvolmasina yetiyor...maskarada yves rocher fena degil.

X