Otacı Brunch

pasa07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2006
140
2
Arkadaşlar; diyetleri denemekten ilaç kullanmaktan bıktım.Zaten kk de devamlı diyet bölümünde geziyorum.Geçenlerde görümcem ya neden uğraşıyorsun 10 yıl önce otacının brunc çeşitlerini yiyerek 10 kilo verdim hergünde 1 saat yürüdüm dedi.Bende 2 gün önce aldım.Dün akşam yemeğinden yarım saat önce 5 6 tane yedim üzerine su içtim bol bol.Dün akşamda yemeğe davetliydik kendime hayret ettim ben ne ekmek nede fazla yemek yiyebildim.Az bişey yedim oda aç gözlülüğümden keşke yemeseydim sanki bir kuzu yemiş gibi şişdim oturamadım gittiğimiz yerde.Yeşil çayıda hergün 2 bardak içiyorum.Bence deneyin çünkü su içincede midede şişiyor.Acıktığınızdada onlardan atıştırın.Ben gelişmeleri yazıcam.

nerden bulucaz otacının o şeylerini :S

Her yerde yok ama migrosta veya öyle büyük hipermarketlerde var.Zaten küçücük bisküvitler var içinde.Ama çok tok tutuyor.Değişik çeşitleride var domatesli ,tarçınlı elmalı, çikolatalısıda var.

ya bişey daha sorabilirmiiyim
görümceniz
o 10 kiloyu nekadar zamanda vermiş acaba?

ve hemen geri almışmı?
yanında neler yemiş içmiş :Roflol:

ne meraklı melehatim yaa :Roflol:

ya bişey daha sorabilirmiiyim
görümceniz
o 10 kiloyu nekadar zamanda vermiş acaba?

ve hemen geri almışmı?
yanında neler yemiş içmiş :Roflol:

ne meraklı melehatim yaa :Roflol:

Bende senin gibi elli soru sordum.Kızı o zamanlar lisedeyken bu ürünün tanıtımını satışını yapıyormuş.Görümcemde öylesine atıştırmaya başlamış fakat bir baktım yemek yiyorum o zaman farkettim iştahımı gerçekten kestiğine dedi.Aslında görümcem bu atıştırma bisküvilerini yedikden sonra hiç yemek yiyemedim zorlayarak 2 3 lokma yiyordum dedi.Ayrıca ben bir ayda 10 kilo vermiş yazmıştım ama şimdi arayıp öğrendim 2 ayda vermiş 10 kiloyu.Ama hergün 1 satte yürüdüm dedi.Tamamen iştahımı kesti dedi.

Ben elmalı tarçınlısını aldım çok güzel.Bugünde dometesli aldım ama denemedim.Aslında sadeside var peynir domatesle de yenilir.

Aslında ilaç kullanmaktan daha iyidir.Ayrıca aldığımız ilaçlar veya denediklerimizin pek faydasınıda göremiyoruz.

Bence marifet yeşil çay da tatlım:icecream: o yulaflar yerinede kavun karpuz ve sebze ne varsa yitin bu kadar kolaya.s.

walla bana cazip geldi
ama bi sorum var tadı okadar çirkinmi
bide bu bisküvinin fiyatı ne kadar
yaa çok soru soordum galiba

Bence marifet yeşil çay da tatlım:icecream: o yulaflar yerinede kavun karpuz ve sebze ne varsa yitin bu kadar kolaya.s.

Kavun karpuz tok tutmuyor ama.Benki çok iştahlıyımdır.Karnım tok bile olsa sevdiğim yemekden genede biraz yerim.Ama dünkü sofrada herşey vardı ve ben yiyemedim.Tabii senin önerdiğin yeşilçayı yapıyorum ama yeşilçayda boğazını tutamadıktan sonra faydasız.Hepsi birarada olacak.yeşil çayla yağları eriticem brunclada yemek yiyemiyeceğim.

walla bana cazip geldi
ama bi sorum var tadı okadar çirkinmi
bide bu bisküvinin fiyatı ne kadar
yaa çok soru soordum galiba

Ben tadını çok beğendim değişik çeşitleride var zaten.Çok büyük pakati 4 ytl ama ben normal boy aldım 2.5 ytl.içinde 2 poşet bisküvi var.Yani 3 4 gün idare eder.

bende otacının sitesine baktım plus olanı çıkmış onu almayı düşünüyorum.Ne duysam deniyorum başıma bişi gelcek valla allah sonumu hayır etsin :KK43: vermem gereken 5 kilo var ama veremiyorum yaa

X