2014 nisan bebeklerinin boy ve kilo gelişimleri

35+3 .. kizimin kilosu 3175 gram boyu 50,5 cm.. masallahhh ...gozlerini acip acip kapiyodu yawrucum ultrasonda.giz kirpti bize.. :-)

merhabalar...Ben de bugün geldim doktordan 36+2 günlük oldu bebeğim. kilosu 2.850 gram boyu ise;48 cm :)

çevremdeki kayralar çok yaramaz çok hareketli inşallah bizimkiler akıllı uslu olurlar:KK9::KK55:

:)) ben yerim onun yaramazlığını. benim çevremde kayra ismi hiç yok. duyanlarda ilk kez duyduk diyorlar. kızlarada koyuyorlarmış ama erkek ismi diye geçiyor ve bence erkeğe daha çok yakışıyor. ama iki isim koyacağız. hangisini beğenirse onu kullansın diye

merhabalar..size doktor kilosu 4 u gecer sezeryan olabilir vs. falan dedi mi acaba ?? boyu kac bu arada?

Hayır demedi ..Normal olur ama son dakika bi sıkıntı falan olursa sezeryana alınırsınız dedi.Ben sıkıntı olacağını sanmıyorum oğlumda 4 kilo dogdu ve hiç bağırmadım bile .Vücut yapısı müsaitse sorun olmuyor sanırım..

Boyuda uzunmuş ama net bir şey söylemedi .

Oğlum 4kilo 52 cm doğmuştu..

Hayır demedi ..Normal olur ama son dakika bi sıkıntı falan olursa sezeryana alınırsınız dedi.Ben sıkıntı olacağını sanmıyorum oğlumda 4 kilo dogdu ve hiç bağırmadım bile .Vücut yapısı müsaitse sorun olmuyor sanırım..

benimde sizinkiyle yaklasik kilolarda kizim..ama doktorum risk almayalim omzu takilir cikmaz oksijensz kalir snra bize sezeryan onermedi diye dava acmalara kadar gidiyor bu is dedi..acikcasi sezeryan istemiyorm hic.ama rahmim ters ve cok dar korkuyorm birazck..normalde iliskidede cok problem yaratiyor bana :-( arada kalmis bulunmaktayim

ayrica sizin kilo boy kac ? onlarlada iliskili mi bu durum ?

ayrica sizin kilo boy kac ? onlarlada iliskili mi bu durum ?

Normal doguma engel durumunuz varsa doktorunuzu dinlemenizi oneririm.ama oncesinde baska doktorlardanda fikir alabilirsiniz.eger hemfikirlerse tabiiki riske atmayin.benim boyum 1.76 ..20 kilo aldim hamileligimde. 78 kiloyum suan.boyum uzun oldugu icin bebeginde uzun olmasi cok abes gelmedi bize ki kaldiki oglum 52 cm dogmustu cok abartilcak kadar uzun deildi ..

benim oğlum da 34+0 da 3 kilo idi şu an 34+3 üz çok şaşırmıştım çok kilolu geldi bana doğana kadar 4ü geçer mi diye düşünmedim değil ama genel olarak böyle sanrm bi anormallik yok anlaşılan

X