2014 nisan bebeklerinin boy ve kilo gelişimleri

awesome28

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2013
21
1
34
Merhaba kızlar:KK49:,
Nisan anne adayları olarak hepimiz hemen hemen aynı haftalar içindeyiz. Bebişlerimizin boy ve kilo gelişimlerini paylaşırsak haftamıza göre karşılaştırma fırsatımız olur. İsteyen anne adayları boy ve kilo gelişimlerini yazabilir.
Ben şuan 25+5teyim. En son iki gün önce doktoruma gittiğimde oğluşumun kilosu 950gr boyu da 33cmdi. Sizler de paylaşırsanız sevinirim.

meraba canm.bizde 25+4 ve 1052 gram 35 cm olmusuz..doktr hersy iyi dedi..bi hafta onden gidiyor sanirim ortalama degerler yaklasik 27 haftalik cikti..

benim kuzumun da 22+4 te kilosu 700 gram boyu 30 cm.. ayına göre küçük galiba;((( kuzumun kilo alması içni ne yemem lazım

benim kuzumun da 22+4 te kilosu 700 gram boyu 30 cm.. ayına göre küçük galiba;((( kuzumun kilo alması içni ne yemem lazım

düzenli olarak süt peynir yumurta, özellikle kahvaltılarda tahinli pekmez ve bol meyve özellikle muz kilo aldırıyomuş:KK66: ben normalde yemek konusunda iştahsız ve özensizdim. Ama hamileliğimin 3. ayından sonra her yediğime içtiğime çok dikkat ettim. bebişimin kilosu haftasına göre ilerde şuan.

nurum 27+1 haftalık ve tam 1 kg..rabbim inş hepimize bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin:KK66:

en son gittiğimde 27 haftalıktık 910 gramdı haftaya tekrar gideceğiz bakalım kaç kilo olduk

kızlar bugün gittim kontrole kızım 30+5 te 1800 gr 43 cm.inşallah sağlıkla kucağımıza alırız kuzucukları.

X