Maske Tarifleri Kendi kreminizi kendiniz yapın sonuç harika:))

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

ferda_arda

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2014
39
7
34
Arkadaşlar ben cilt bakımına çok meraklıyımdır ve yıllardır denemediğim yağ krem hiç bir şey kalmadı.daha bir kaç gün önce kozmetiğe verdiğim paralardan yılınca kendi kremimi kendim yapıcam dedim ve yaptım.sonuç mu? harika!! Hem gözeneklerim sıkılaştı hemde bebek gibi bir cildim oldu.yaptıklarımı sizinle sırasıyla paylaşıcam.

1 cilt kremi: bephanten krem,evigen ampul,kara üzüm çekirdeği yağı.bunları karıştırıp krem haline getirdim ve her gün düzenli kullanıyorum sonuç mükemmel.
2 tonik: Bunun içinde saf lavanta suyu ve glikolik asit kullanıyorum.150 ml lavanta suyuna % 2 oranlık glikolik asit ekleyip her gece yatmadan önce temizlenmiş cildime toniği sürüp uyuyorum.Sabah pırıl pırıl bir ciltle uyanıyorum.bunun yanısıra en az 30 faktörlük güneş kremi kullanıyorum.

gerçekten bir kaç günde yüzümde harika gelişmeler var her gören güzelleştiğimi söylüyor.

göz çevresi içinde açmış olduğum konu var oradan yine kendi karışımım olan göz kremi yapımına bakabilirsiniz.

hepsini ben kullanıyorum cildim çok hassatır hiç bir yan etkisi yoktur.

Güzellikle kalın:.......

sonunda oldu hepsi katıp sürdüm yüzüm parladı ve yumuşadı :KK34:

başka yöntemin var mı lekeler için ?

Arkadaşlar ben cilt bakımına çok meraklıyımdır ve yıllardır denemediğim yağ krem hiç bir şey kalmadı.daha bir kaç gün önce kozmetiğe verdiğim paralardan yılınca kendi kremimi kendim yapıcam dedim ve yaptım.sonuç mu? harika!! Hem gözeneklerim sıkılaştı hemde bebek gibi bir cildim oldu.yaptıklarımı sizinle sırasıyla paylaşıcam.

1 cilt kremi: bephanten krem,evigen ampul,kara üzüm çekirdeği yağı.bunları karıştırıp krem haline getirdim ve her gün düzenli kullanıyorum sonuç mükemmel.
2 tonik: Bunun içinde saf lavanta suyu ve glikolik asit kullanıyorum.150 ml lavanta suyuna % 2 oranlık glikolik asit ekleyip her gece yatmadan önce temizlenmiş cildime toniği sürüp uyuyorum.Sabah pırıl pırıl bir ciltle uyanıyorum.bunun yanısıra en az 30 faktörlük güneş kremi kullanıyorum.

gerçekten bir kaç günde yüzümde harika gelişmeler var her gören güzelleştiğimi söylüyor.

göz çevresi içinde açmış olduğum konu var oradan yine kendi karışımım olan göz kremi yapımına bakabilirsiniz.

yaşıyor musun :18:

benım yaglıya dönük karma bir cildim var...bu krem cildimi daha da yağlandırır mı acaba :/

ben tonik olarak 15 dk demlenmiş 1 bardak yeşil çay(poşet yeşil çay da olabilir)ın içine rendelenmiş çeyrek salatalık ve ikiye bölünmüş çeyrek limon koyup 15 dk üstünü kapatarak bekletip süzüyorum, sonra cam kavanoza koyuyorum, buz dolabında saklıyorum ve tonik olarak kullanıyorum :21: haftada 1 kere yenilemeniz gerek bu karışımı sadece, muhteşem kokusu oluyor ve cildi sıkılaştırıyor :KK8:

X