Gelsin bebişler mutlu hamişler-2

Hayatım da yaşadığım en güzel bayram üzerimde pijama saç topuz kanepeye uzanma modu berbat bir bayram di inşallah seneye acısını çıkarırım

hayırdır canım ne oldu...eğer bi kadının üzerinde pijama saçıda topuzsa sinir tavan yapmış demektir...:KK53::KK53::KK47::KK47:

maşallah diyelim ....o zaman....evet canım havalar çok sıcak...az yağmur yağdı ama bana mısın demedi...

BÜTÜN HAMİŞLERE MAŞALLAH :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:DİYELİMM :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34: EVET CANIM BURAYA ÇOK YAĞDI 2 GÜNDE 3 4 SAAT KADAR AMA BU GÜN ÇOK ÇOK SICAK

Mrb kizlar uzun zaman oldu yazmayali hepinize selamlar nedracim suercim yetercim ins hersey yolundadir herkes iyidir

[QUOTEkozlar nasulsiniz eeeer, post: 36418234, member: 102829"]evet köydeyim canım biraz daha kalacağız havalar çok sıcakk teyzelik harika bu gün gördüm mercimek fasülye olmuş:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:[/QUOTE]
Mrb kizlar nasilsiniz...coktandir giremiyorum nete...arada bakiyorum zaten yazi yazan yok...ozlem birakti buralari ...biz 11 ayimiza girdik 5 disimiz cikti yuruyoruz...yeteerim teyzelik nasil gidiyor..nese77 sen nasilsin canom

Merhaba nese nedra yeter cnm aradaslarim. Inşallah hepiniz iyisinizdir.
Biliyorum epey ara verdim buraya sucluyum ama sizi cok ozledim
Neler yapıyorsunuz hepinizi çok merak ediyorum. Herkezi opu

Kızlar bendende hepinuze bir merhaba size guzel haberlerim var oglusum 16 aylik oldu teyzeleri ve biz 2. Bebegi yapma karari aldik dondurulmuslarla yola ciktik kizmet olur bir sorun ciknazsa haftaya transferim var dualarinuzi istiyorum inşallah ogluma bir kardeş nasip olur hepinizi kocaman öpüyorum

X