2014 Mart -Nisan tüp bebek yaptıracaklar buraya

kızlar bende bu ayın 12-13ü gibi adet olacağım başlayacağız 4. denemem 34 yaşındayım geçen yıl 2. denemede tutmuştu erken doğdu kaybettim 3. denemem donmuşla idi ocakta olmadı bakalım bu ay deneyeceğiz rabbim yüzümüzü güldürsün :)

kızlar bende bu ayın 12-13ü gibi adet olacağım başlayacağız 4. denemem 34 yaşındayım geçen yıl 2. denemede tutmuştu erken doğdu kaybettim 3. denemem donmuşla idi ocakta olmadı bakalım bu ay deneyeceğiz rabbim yüzümüzü güldürsün :)

benimde 2.denemem donmuştu ocakta yaptırmıştım ama kimyasal oldu kanda pozitifi gördüm ikigün sonra ki kanda negatifi gördüm allah nasip ederse bende mart 20 de başlıycam inşallah allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah bebeklerimiz ize sıkı sıkı tutunur rabbim kucağımıza bebeklerimizi nasip etsin

bende varım kızlar martın 20 lucrin iğnesine başlıycam allah kısmet ederse bende kendimden söz edeyim size 6 senelik evliyim 27 yaşındayım kısmet olursa 3 denemem olucak dua edin arkadaşlar bu defa olsun inşallah uzun protokol olucak benim ki şimdiden herkese başarılar allah hepinizin yüzünü güldürsün bebişlerimiz inşallah tuttunur bizlere ya rabbim yardımcımız ol bizi sevindir kucağımızı boş bırakma isteyen herkese nasip et bebeklerini banada nasip et allahım amiiiiiiiiiiiiiiiin

aynı gün lucrine başlıyoruzzzzzzz :)

bende varım kızlar martın 20 lucrin iğnesine başlıycam allah kısmet ederse bende kendimden söz edeyim size 6 senelik evliyim 27 yaşındayım kısmet olursa 3 denemem olucak dua edin arkadaşlar bu defa olsun inşallah uzun protokol olucak benim ki şimdiden herkese başarılar allah hepinizin yüzünü güldürsün bebişlerimiz inşallah tuttunur bizlere ya rabbim yardımcımız ol bizi sevindir kucağımızı boş bırakma isteyen herkese nasip et bebeklerini banada nasip et allahım amiiiiiiiiiiiiiiiin

kızlar bende bu ay hastalanıp gıdıcem doktora baslıcaz dedıler devlette yaptırcam bı aksılık olmazsa

benimde 2.denemem donmuştu ocakta yaptırmıştım ama kimyasal oldu kanda pozitifi gördüm ikigün sonra ki kanda negatifi gördüm allah nasip ederse bende mart 20 de başlıycam inşallah allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah bebeklerimiz ize sıkı sıkı tutunur rabbim kucağımıza bebeklerimizi nasip etsin

KIZLAR DOKTORDAN GELDİM UZUN PROTOKOLLE BAŞLIYORUZ ŞİMDİ DOĞUM KONTROL HAPI VERDİ 15 gün sonra yani ayın 20 LUCRİNE başlıcam acaba erken değilmi ayın 20 adetimin 16. Günü oluyor ???

Dün ultrasona girdim. Yeni iğnelere başlıyoruz bugün; Merional hergün, Seizen click gün aşırı. Cumartesi yine ultrason. Herşey olması gerektiği gibi giderse 2 hafta sonra opu varmış...heyecanlı ve stressliyim...

KIZLAR DOKTORDAN GELDİM UZUN PROTOKOLLE BAŞLIYORUZ ŞİMDİ DOĞUM KONTROL HAPI VERDİ 15 gün sonra yani ayın 20 LUCRİNE başlıcam acaba erken değilmi ayın 20 adetimin 16. Günü oluyor ???

Hayırlı olsun. Doktorlar doğum kontrol ile başlayıp yumurtaları baskılıyorlar kist falan olmasın diye. Ama kimi doktorlarda bu doğum kont ile başlamayı pek doğru bulmuyorlar. Benim ilk denememde böyleydi. Doğum kontrol ardından lucrin sonra diğer gonal f ler.
Umarım sende hayırlı sonuç getirir bu tedavi. bana da erken geldi lucrine başlama tarihi. Lucrini diğer adete 1 hafta kala başlamıştım bende sonra bir hafta da diğer ganal flerle vurmuştum sonra kesmiştik.

aynı gün lucrine başlıyoruzzzzzzz :)

hadi hayırlısı canım inşallah bu defa bebeklerimiz bizimle olur haberleşiriz benim bildiğim lucrine adetin 21.günü başlanıyor ama senin doktorun niye 16.gün başlatıyor bilmiyorum kistin olduğu için mi yoksa bilmiyorum aklında şüphe kalacaksa canım görüş doktorunla tabi biz böyle düşünüyoruz ama onların bi bildiği vardır yani rahat ol inşallah bebeklerimize kavuşuruz kaçıncı denemen senin

Benim ilk tüp CANIM bir arkadaşta orda tedavi oluyor tedavi şu şekildeymiş 15 gün d. Kontrol hapı sonra bırakıyorsun o arada LUCRİNE başlıyorsun hapı BIRAKINCA adetin erken olurmuş ve tedavin başlıyor

Benim de ilk denemem ve pazartesi start verdik arkadaşlar. Gonal F kullanıyorum şu an.
Sizlerde durum ne?

ben ayın 18 gıbı adet olucam devlette yaptırdığım ıcın nasıl olucak hıc bılmıyorum esımden spermıyogram ıstedıler ıkı kez sanırım rapor ıcın son durumlar böyle cok meraklıyım nasıl olucak

ben ayın 18 gıbı adet olucam devlette yaptırdığım ıcın nasıl olucak hıc bılmıyorum esımden spermıyogram ıstedıler ıkı kez sanırım rapor ıcın son durumlar böyle cok meraklıyım nasıl olucak

Rapor çıkartmak zor diyor buradaki arkadaşlar! Umarım sen çabuk halledersin.
Hakkında hayırlısı olsun.

Benim ilk tüp CANIM bir arkadaşta orda tedavi oluyor tedavi şu şekildeymiş 15 gün d. Kontrol hapı sonra bırakıyorsun o arada LUCRİNE başlıyorsun hapı BIRAKINCA adetin erken olurmuş ve tedavin başlıyor

anladım canım hayırlısı olsun allah yardımcımız olsun rabbim muradımızı en kısa zamanda versin inşallah pozitifleri görürüz

Rapor çıkartmak zor diyor buradaki arkadaşlar! Umarım sen çabuk halledersin.
Hakkında hayırlısı olsun.

onuda okuyorum sureklı zaten bu ayda gıdıcem yıne tekrar benı oyalarsa dırek umut tüp bebeğe gıdıcem artık para falan gözümde degıl 3 yıllık evlıyım artık cok yoruldum ınsanlara laf anlatmaktan yasım daha 26 olmasına rağmen

onuda okuyorum sureklı zaten bu ayda gıdıcem yıne tekrar benı oyalarsa dırek umut tüp bebeğe gıdıcem artık para falan gözümde degıl 3 yıllık evlıyım artık cok yoruldum ınsanlara laf anlatmaktan yasım daha 26 olmasına rağmen

Tabi ekonomik durumuuzu bilmiyorum; ama bu çok hassas bir olay. Süreci de çok ağır.
O nedenle öncelikle kendi huzurunu ve rahatını göz önünde bulundurman mühim olanı.

bu üçüncü denemem olacak ikincisi memorial yaptırdım tutu fakat 6,5 haftalık kaybettim şimdi 3 deneyecem fakat karar veremdim nerde yaptırayım bahçeci fulya düşünüyorum yardım edin

Tabi ekonomik durumuuzu bilmiyorum; ama bu çok hassas bir olay. Süreci de çok ağır.
O nedenle öncelikle kendi huzurunu ve rahatını göz önünde bulundurman mühim olanı.

EVET en onemlısı o tabı ınsallah gerek kalmadan gelır tum bebısler annelerine rabbım bu cuma gecesı bızlerı sevındırır ınsallah

Bende nasip olursa bu ay yaptıracağım.iğnelere başladım.Yumurta dondurma işlemini merak ediyorum.Yani yumurtalar donunca bir daha yumurta toplanmıyormu vücuttan.aydınlatırsanız sevinirim

yok bir daha iğne tedavisi olmuyorsun sadece doktor transfer için uygun olmana bakıyor direk donmuşlardan transfer ediyor... bende iğneleri yapıyorum pazartesi yumurta toplanacak...

Benim de ilk denemem ve pazartesi start verdik arkadaşlar. Gonal F kullanıyorum şu an.
Sizlerde durum ne?

merhabalar bende 26 şubatta başladım. gonal f ve menopur başladı her gün yapıyorum iğneleri 3 gün önce de cetrotide başladık. erken çatlamaması içinmiş... şimdi kalınlık 10,5 yumurtalar da 14 mm de pazt günü yumurta toplama yapacağız dedi ama cmrt kontrole gidicem yine...

biraz da kendimi anlatayım hemen daldım konuya ben 32 yaşındayım yaklaşık 3 yıldır evliyiz 1,5 yılı korunmadım. olmadı bir sürü tedavi aldım inat eşim 1 gün doktora gitmedi sonra kilo vermeye başladım ki sorunun eşimde olduğunu öğrendik. hareket yok morfolojisi sorunluymuş tüp bebeğe geçtik...

çok heyecanlı bir dönem iğneleri yapmak bile heyecanlandırıyor beni..

Allahım hepimizin yardımcısı olsun canım tez zamanda hayırlısıyla meleklerimizi göndersin :)

Hayırlı olsun. Doktorlar doğum kontrol ile başlayıp yumurtaları baskılıyorlar kist falan olmasın diye. Ama kimi doktorlarda bu doğum kont ile başlamayı pek doğru bulmuyorlar. Benim ilk denememde böyleydi. Doğum kontrol ardından lucrin sonra diğer gonal f ler.
Umarım sende hayırlı sonuç getirir bu tedavi. bana da erken geldi lucrine başlama tarihi. Lucrini diğer adete 1 hafta kala başlamıştım bende sonra bir hafta da diğer ganal flerle vurmuştum sonra kesmiştik.

ben doktora gittiğimde cyclo proginova kullanıyordum reglim gecikmişti. oda devam et bizim için daha iyi olur dedi. tam doğum kontrol değil ama benzer...

Allah mı söyletti ne gelsin bebiş(ler):KK49: gelse ne olur. bir iki üç, gelsin de kaç gelirse gelsin. ben bir tane embriyo oluşturamadım tüp bebekte. bir taneye muhtacım Allah iki tane verse şahane olur.
Öneriler için de tşk ederim.Ancak ben o romantikliğe değecek bir adam arıyorum karşımda. İnan öyle öfkeliyim ki O'na.Kıran O.Beni üzen O. Bir lafa bin tane sayan O. Benimle bir daha konuşma deyip kavgaya nokta koydu. Nasıl olduysa bende becerdim, konuşmuyorum. Şimdi ben kalkıpta ona mumdu ışıktı yapacak bir romantiklikte değilim. Fikirler çok güzel. Ama o romantikliği asıl onun yapması lazım.
Ama nasıl olduysa gıcıklık yapıp ilaçlarını almayı bırakmadı. Çünkü geçen yıl bi dönem böyle bi kavgamızda ne ilaç ne bişey herşeyi bırakmıştık O'da bende. Proxedle 17 milyona kadar çıkmıştık. morfoloji ileri harekt sıfırda kalmıştı.Sonra tüpe geçtik ama malesef.
:KK50:

benimde herifle durum aynı sinirlerimi bozunca hiçbir deneme yapılmıyor romantik düşüncelerse hiç içimden gelmiyor... o zamanlar için kolay bir önerim var... onun ailesinden yada seninkilerden birini ara onunkiler daha etkili oluyor... sonra ona ver sırayla konuşun filan derken yakınlaşırsınız helede fix soruları 'bebek yokmu hala' lafından sonra birinin zorunlu olarak ortamı ısıtması gerekiyor

X