Tüp bebek

gizmo3200

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
6
0
26
Herkese Selaaam , 26 Mart itibari ile Tüp bebek tedavisine başladım. Kullanılan ilaçlar vs derken 6 nisan da yumurta toplamam gerçekleşti 14 adet toplanmış. bugün (7 Nisan ) Embriyolog aradı. 10 adet sağlıklı yumurtam varmış ve 3 tane en kalteli gördüklerini döllemişler kalan 7 taneyi bugün yarın içinde dölleyeceklermiiş. Sorum şu 14 taneden 10 tane sağlıklı çıkması iyi bişey mi ? Bir de buraya kdar ki süreç tamam sonrası süreç hakkında nasıl ilerleyeceğim Yaşayanlar bilgi verebilir miii ?

5.gun embriyosu 3.gun embriyosu olarak saklıyorlar belli olunca sizi arayıp bilgi veriyorlar panik olmayın bekleyin sağlıcakla insallah

Herkese Selaaam , 26 Mart itibari ile Tüp bebek tedavisine başladım. Kullanılan ilaçlar vs derken 6 nisan da yumurta toplamam gerçekleşti 14 adet toplanmış. bugün (7 Nisan ) Embriyolog aradı. 10 adet sağlıklı yumurtam varmış ve 3 tane en kalteli gördüklerini döllemişler kalan 7 taneyi bugün yarın içinde dölleyeceklermiiş. Sorum şu 14 taneden 10 tane sağlıklı çıkması iyi bişey mi ? Bir de buraya kdar ki süreç tamam sonrası süreç hakkında nasıl ilerleyeceğim Yaşayanlar bilgi verebilir miii ?

Bende 30 toplanmıştı.
Beşinci güne 11 tane kaldı.
11in 4ünü pgtye yolladık, 2si bozuk çıktı kaldı 9.
O yumurtalar donduruldu.
Bir ay rahmim dinlendi.
1 nisanda bir tane embryo transferi oldu.

Bende 30 toplanmıştı.
Beşinci güne 11 tane kaldı.
11in 4ünü pgtye yolladık, 2si bozuk çıktı kaldı 9.
O yumurtalar donduruldu.
Bir ay rahmim dinlendi.
1 nisanda bir tane embryo transferi oldu.
Rabbim güzel haberler almanı nasip etsin 🙏 Benimde çikolata kistim olduğu için 2 ay bekleyeceğiz o sırada ilaç tedavisi görücem sonra transfer edecekler

X