Kızlar acil yardım :(

masal2014

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2014
2.489
388
kızlar merhaba,

benim bir sorum olacaktı....

benim kınam salonda olacak ve kına önce yazılır tarih önce olduğu için ve düğün de sonrasında yazılır tarih sobnra olduğu için....

nişanlım düğün önce yazılsın kına arkasından yazılsın diyor yaaaa iyice kafam karıştı :KK50:

solda kız adı ve ailesi yazıyor zaten sağda da erkek tarafı o yüzden hem ayrılmasın dedim hem de kına önce olduğu için böyle olcak diyorum...

zaten yazılar sağlı sollu yazılacak....

Sizce davetiyede düğün mü yoksa kına adresi mi önce yazılmalı cevaplarınızı bekliyorum lütfeeennn........

Son düzenleme:
tarihler sırasıyla gitmesi gerekmezmi?

bencede sırasıyla gitmesi gerekiyor.

kına 7 haziranda, düğün de 8 haziranda o yüzden kına önce düğün sonra yazılmalı...

nişanlımda kınayı önce yazarsan düğün nerde diye davetiyede ararlar diyor ne saçma ya düğün kına diye zaten beliticez...

ayrıca millet salak mı anlamasın....

önce kına olur sonra düğün e doğal olarakte davetyede ilk kına tarihi yazılır sonra düğün.:KK34:

kızlar merhaba,

benim bir sorum olacaktı....

benim kınam salonda olacak ve kına önce yazılır tarih önce olduğu için ve düğün de sonrasında yazılır tarih sobnra olduğu için....

nişanlım düğün önce yazılsın kına arkasından yazılsın diyor yaaaa iyice kafam karıştı :KK50:

solda kız adı ve ailesi yazıyor zaten sağda da erkek tarafı o yüzden hem ayrılmasın dedim hem de kına önce olduğu için böyle olcak diyorum...

zaten yazılar sağlı sollu yazılacak....

Sizce davetiyede düğün mü yoksa kına adresi mi önce yazılmalı cevaplarınızı bekliyorum lütfeeennn........

Normal koşullarda düğün önce yazılır ama bazı kişiler düğünü daha büyük yazıp kınayı alt bölümde yazıyorlar

Merhaba Arkadaşlar

Ben Davetiyemi ve şekerimi aynı zamanda düğün organizasyonumu Serap Mermerci Organizasyonda yaptırdım ve çok memnun kaldım

Hepinize tavsiye ederim

X