Hazirana Kadar 20 Kilo :)

diyetimin bugün üçüncü günü ama halen baskülde bir azalma yok oyyyy ne olacak böyle anlamadım kendimi açlıktan yorgun hissediyorum hiçbirşey yapmaya halim yok ama hazirana kadar devammm

Benide alın aranıza bende zayıflamak istiyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar 6.5 km hızda 6 rampa da 30 dakika koşu yapıyorum, 30 dakika bisiklet, 10 dakika elektrikli bisiklet ve mekik vs. yapıyorum tabi o verilen 5 kilonun 2 3 kilosunu su olarak hesaplarsak :KK9:

arkadaşlar 6.5 km hızda 6 rampa da 30 dakika koşu yapıyorum, 30 dakika bisiklet, 10 dakika elektrikli bisiklet ve mekik vs. yapıyorum tabi o verilen 5 kilonun 2 3 kilosunu su olarak hesaplarsak :KK9:
canım bravo yaa :) ben o kadar yapamıyom.. bugün 6.0 la başladım hızlı hızlı yürüdüm bi ara 8.0 da koştum 30 dk koşu bandının gösterdiğine göre 210 kaloriye bye bye dedim ama ayaklarım çok yoruldu valla baloncuklar olmuş 1 haftadır böylee bisiklet yaptıgım günde koşu bandına binmiyom valla tebrik ederim seni demekki sen çok iyisin :)) bu arada 113 le başladığım yolun 107.2 kilosundayım suan :)

diyetimin bugün üçüncü günü ama halen baskülde bir azalma yok oyyyy ne olacak böyle anlamadım kendimi açlıktan yorgun hissediyorum hiçbirşey yapmaya halim yok ama hazirana kadar devammm

canım bence 1 hafta sonra tartıl hergün de tartılma haftada 1 tartıl derim ben hergün tartılınca motivasyonu düşüyor insanın kilo vermediğini görünce üzülüyor insan

Kizlar beni de alin araniza. Bende zayiflamayi çok isteyipte umursamayanlardanim .86 ile basladum bir hafta diyet ve spor yapip 83 kadar düştüm ama şimdi yine yiyorum çikolata dondurma tost ne ararsan var:) 4 yolda nerdeyse 30 kilo aldim 38 bedenden 46 ya kadar ciktim .evliyim bebek istiyorum ama doktor ilk kilo vereceksin hormonların için dedi.. Galiba kendim için değil ama bebis için çok istiyorum. İnş. sizinle basaririz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde 30 kilo vermem gerekiyor, bunun 20 si acil, 10 kilosu yavaşta olsa olur:) Ama benim şöylede bir durumum var, diyet yapamıyorum, 4.5 aylık bebeğim var emziriyorum. Diyetisyen diyete başlamamam gerektiğini, sütümün azalacağını söyledi.
insanlar çok kas kafalaı yalnız. Çok kilo almışsın, bianda iki katına çıkmışsın diye şakayla karışık espri yaptıklarını sanıyorlar.
Yeni doğum yapıp kilo almanın neresi bu kadar şaşırtıcı anlayamıyorum.
sanki ben kilo aldığımı bilmiyorum, herkesin söylemesinden sıkıldım bunaldım.
Kilom kadar başınıza taş düşsün...

canım bence 1 hafta sonra tartıl hergün de tartılma haftada 1 tartıl derim ben hergün tartılınca motivasyonu düşüyor insanın kilo vermediğini görünce üzülüyor insan

evet canım haklısın ama lavaboya gittikçe baskülü gördükçe tartılasım geliyor bugün diyette 4.gün arada çok ama çok az kaçamak olsada diyete devam yarım saat spor yaptım 15 dakikada kondisyon bisikleti çevirdim
biliyorum öyle hemen pat diye kilolar gitmez ama iilk hafta diyemi anlamadım 1 kiloya bile razıyım bakalım birkaç gün sonra belki yavaş yavaş kilolar gitmiş olur inşallah

Benimde 30 kilo vermem gerekiyor, bunun 20 si acil, 10 kilosu yavaşta olsa olur:) Ama benim şöylede bir durumum var, diyet yapamıyorum, 4.5 aylık bebeğim var emziriyorum. Diyetisyen diyete başlamamam gerektiğini, sütümün azalacağını söyledi.
insanlar çok kas kafalaı yalnız. Çok kilo almışsın, bianda iki katına çıkmışsın diye şakayla karışık espri yaptıklarını sanıyorlar.
Yeni doğum yapıp kilo almanın neresi bu kadar şaşırtıcı anlayamıyorum.
sanki ben kilo aldığımı bilmiyorum, herkesin söylemesinden sıkıldım bunaldım.
Kilom kadar başınıza taş düşsün...

canım sen boşver başkalarını takma kafana sen daha baksana daha yeni doğum yapmışsın bence kendini kilo vermek için çok kasma en azından bebeğin 6 aylık olana kadar onun sana şuan çok ihtiyacı var.Boşver kilolar verilir yeterki sağlığımıza bir şey olmasın

Kizlar benide araniza alirmisinzzz. Benimde 20 kilo vermem gerek . Lise 1de 55-60 kilo olan ben su an üniversite yüzünden 75-80 kiloyum . 4 yilda ne kadar cok kilo almisim.s ailem hep kilomu yuzume vruyor artik gucume gidiyo ama yemeden de duramiyorm ya. Yurtta kaliyorum pazartesi tekrar yurda dondugumde diyete baslicam insallah yuruyuslere de cikicam . Umarim zayiflarm :/ bu arada ben sema 19 yasima giricem ve Şehir dışında okuyorum yurtta kalıyorum . 75-80 kilo arasindaym 1.68 boyum var

günaydın kızlar bugün 7. günüm ve 3.5 kilo verdim 97.700 düm 94.200 oldum sizce bunun ne kadarı sudan gitmiştir?

günaydın kızlar bugün 7. Günüm ve 3.5 kilo verdim 97.700 düm 94.200 oldum sizce bunun ne kadarı sudan gitmiştir?

slm arkadasla... Ben de geldim. 175 boyum 88 kg.mım
amacım 75 e dusmek. Cok zayıflık sevmıyorum ben. Sıkı bı vucudum var. Su an 42-44 arası gıyıyorm. 40 olmak ıstıyorum.
1 haftadır duzenlı dıyet yapıyorum. 91 kg dan 88 e dustum. Sporl da deseklemeye basladım. Ama bu topik neden boyle pasif?

ßende 1 hafta önce basladım 113 kiloydum şimdi 109 kiloyum ya inş hazirana kadar verebiliriz.. cünkü haziranda kuzenimin düğünü var..

diyete ilk baslandignda 10,15gün pek kilo verilmez maş.şize metabolizmasi hizli insanlarsiniz demek ne güzel devam edin yilmayin

benim diyet bitiş zamanım asla haziran değil ama diyetimin içinde benmde haziran kadar 20 kg vermem lazım o yüzden bende buraya katıloyrum kabul eyleyin :KK1:

diyete ilk baslandignda 10,15gün pek kilo verilmez maş.şize metabolizmasi hizli insanlarsiniz demek ne güzel devam edin yilmayin
Ablacım suan 106.5 kiloyum :) Bugün 3.cü haftamın ilk günü hadi bakalım inş ya vericem ama o kadar çok yoruluyorumki bazen çok üşeniyorum bugün de koşu bandına binmiyeyim diyorum sonra aynanın karşısına gecip bakınca hemen vazgeciyorum.. bugün 106.5 kilo ile başladım bakalım bir hafta sonra kaç olucam spora devam :s

evet canım haklısın ama lavaboya gittikçe baskülü gördükçe tartılasım geliyor bugün diyette 4.gün arada çok ama çok az kaçamak olsada diyete devam yarım saat spor yaptım 15 dakikada kondisyon bisikleti çevirdim
biliyorum öyle hemen pat diye kilolar gitmez ama iilk hafta diyemi anlamadım 1 kiloya bile razıyım bakalım birkaç gün sonra belki yavaş yavaş kilolar gitmiş olur inşallah

canım daha ilk haftadan öyle gitmez hemen kilolar gitsede su kybı oluyor ben 4 buçuk ayda 22 kilo verdim 2 3 aydır kilo vermem durdu sporu azalttım biraz ama tekrar başladım bu işler sabır istiyo canım zaten kabuk verilen kilolar cabuk geri alınıyor zaten tatının ne göstediği değil aynanın ne gösterdiği önemli canım çok sıkıntı yapma:KK34::KK34::KK34:

günaydın kızlar bugün diyetin 11. günündeyim.internette gezinirken karbonatlı su diye bişi buldum araştırdım gerçekten iyi kilo veren insanlar var.bende bugün başladım karbonatlı su içmeye tadı biraz kötü ama mecbur içiyorum.Umarım işe yarar denemediğim şey kalmadı bakalım bu nasıl sonuç vericek.Facebookta Kemal Milar diye biri var sayfasına girip karbonatın faydalarına insanların öykülerini okuyabilirsiniz...:KK34:

Arkadaşlar rejime devam bugün 2. haftama giriyorum ama cuma günü tartılacağım hafta sonu tartıldığımda 90.7 çıktım bakalım sonuçları bekliyorum merakla

bende kilo vermek istiyorum ama birtürlü diyete başlayamıyorum başlasamda hemen aynı gün bozuyorum çıldırıcam nasıl vericem ben bu kiloları 87 kiloyum burada offfffff:KK43:

X