Saç Uzatma Yöntemleri hardal tozu maskesi denemeye başlıyorum

Sevindim senin adına ben de halen sinameki yapıyorum ama son ayda oluşan uzamayı hardal maskesi ile farkettim calısmaya devam

ben bugun hardal maskesini yaptım ama bi yerde yanlış mı yaptım bilemiyorum...sacımda topak topak oldular ve yıkayana kadar anam ağladı derler ya aynen öyle oldu..bıde sacımın arka taraflarına cok zor sürdüm..sadece uçlara sürünce zor oluyor.:KK50:

ben bugun hardal maskesini yaptım ama bi yerde yanlış mı yaptım bilemiyorum...sacımda topak topak oldular ve yıkayana kadar anam ağladı derler ya aynen öyle oldu..bıde sacımın arka taraflarına cok zor sürdüm..sadece uçlara sürünce zor oluyor.:KK50:

Ne ucu kız, diplere mi demek istedin? Sünger veya pamuk kullan daha kolay oluyor. Arındırma meselesine gelince, saçlarını komple ıslat, şampuan yerine kökten uca saç kremi sür biraz bekle sonra çalkalayarak durula, o pütürcükler saç kremi ile birikte akacak sonra normal şampuan rutinine dönebilirsin.Yanlış bir şey yapmadın yani...

Ne ucu kız, diplere mi demek istedin? Sünger veya pamuk kullan daha kolay oluyor. Arındırma meselesine gelince, saçlarını komple ıslat, şampuan yerine kökten uca saç kremi sür biraz bekle sonra çalkalayarak durula, o pütürcükler saç kremi ile birikte akacak sonra normal şampuan rutinine dönebilirsin.Yanlış bir şey yapmadın yani...

Uçlara demişim diplere surdum 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

vaaay bende eski sinemakicilerdenim
kulağa hoş geldi ama daha zahmetli:KK1:
daha etkiliyse başlarım takipteyim canım

saçımıza sürmediğimiz kalmadı :KK37: bende deneyeyim şu hardalı istediğim uzunluğa gelsin tamamdır her ay kestircem 1 cm :) saç uzayacak diye bekliyorum oyle kestirmeden :KK53: yanlış ama naparsınız :KK36:

5 haftadır sinemaki kürünü uyguluyorum acaba içine hardal tozu koysam aynı etkiyi gösterir mi ki :44:

İkisini birbirine karıştırma canım, yapacaksan ayrı ayrı yap derim.

saçımıza sürmediğimiz kalmadı :KK37: bende deneyeyim şu hardalı istediğim uzunluğa gelsin tamamdır her ay kestircem 1 cm :) saç uzayacak diye bekliyorum oyle kestirmeden :KK53: yanlış ama naparsınız :KK36:

Her ay saç mı kesilir kız :KK1: 3 ayda bir kestirsen daha iyi...

Kızlar konuyu açtım ama yazmayı ihmal ettim saçım gayet iyi uzuyor
subat 14 te dip röfle yaptırmıştım mayıs 21 de tekrar röfleye gidiyorum ki acık kumral olduğum için baya sabrederdim normalde,ocak-haziran-ekim yapardım simdi baya esmer oldum erken gidiyorum röfleye çünkü dipler baya geldi sebebi direk hardal mı biotin mi bilmiyorum cok sey kullanıyorum ama son ıkı aydır duzenli hardal maskesi,biotin(1000mcg) günde 1,cam terebentinli şampuan ve arada sırada yağ karışımı uyguluyorum saçımın inadını kırdım sonunda hızlı uzamaya başladı.
hadi bakalım denemeye devam.:KK52:

Kızlar konuyu açtım ama yazmayı ihmal ettim saçım gayet iyi uzuyor
subat 14 te dip röfle yaptırmıştım mayıs 21 de tekrar röfleye gidiyorum ki acık kumral olduğum için baya sabrederdim normalde,ocak-haziran-ekim yapardım simdi baya esmer oldum erken gidiyorum röfleye çünkü dipler baya geldi sebebi direk hardal mı biotin mi bilmiyorum cok sey kullanıyorum ama son ıkı aydır duzenli hardal maskesi,biotin(1000mcg) günde 1,cam terebentinli şampuan ve arada sırada yağ karışımı uyguluyorum saçımın inadını kırdım sonunda hızlı uzamaya başladı.
hadi bakalım denemeye devam.:KK52:

Biotin değil, zaten günde 300 mcg biotin ihtiyacın var, onu da yarım dilim ekmekle sağlıyorsun o yüzden onu geç ama maske gerçekten işe yarıyor o kesin...

bende aynı seyi biliyorum(biotin ile ilgili) fakat tırnaklarımda düzeldi o sebepten biotinde olabilir dedim neyse sıkıntı yok yeterki uzasın :)

bende aynı seyi biliyorum(biotin ile ilgili) fakat tırnaklarımda düzeldi o sebepten biotinde olabilir dedim neyse sıkıntı yok yeterki uzasın :)

Ben biotin ihtiyacımı karşılayabileceğim gıdaları tüketemediğimden ötürü gli yüksek olur bunlar genellikle, mecburen uzun zamandır biotin kullanıyorum, makarna,pilav ekmek yiyebilsem kullanmam mesela, yine de zaten fazlası atıldığı için bir zararı da yok o yüzden devam :KK1:

Kaçıncı sefer olduğunu unuttum dün gece tekrar yaptım kolay arındı kolay sekıl aldı
saç yoğunlaştı saçta hacim ölçüsü olsa ölçsem kesin artmıştır 2 ayda.

Kızlar selam foruma yazmayalı baya olmuş sonuç almadan yazmak istemedim 1 senedir uğraşıyorum saçlarımı sağlıklı uzatmak için bir çok yöntem denedim foruma da yazdım sinameki yapanlardanım son 3 aydır hardal otu tozu yapıyordum ki hande-sif yağını denemeye karar verdim yağı 1 aydır kullanıyorum sonuçları mükemmel belki hardal maskesinin sonuçları bu sonradan işe yaradı bilemem ama son 1 aydır haftada 3 kere saç diplerime sürüyorum(hande-sif ) uçlarına da Hindistan cevizi yagı,badem yagı bir kaç kerede barcelino sürdüm yani o an elime ne gelirse sabaha kadar bekletip sabah yıkıyorum 2 fotoğrafta da yıkamanın hemen ardından kendim fön çekmiştim . $20140518_224559iþlenik.jpg , $20140708_200151.jpg

Kızlar şu hardal tozunun fiyatını bilen var mı? Ve her aktarda bulabileceğim bişey mi?

Kızlar merhaba sinameki yapanlardanım bende saçım ensemi yeni kapattı 8 hafta bitti moladayım su anda dün bu sayfalarda görmüştüm hardal otu maskesini araştırdım bugün de ana sayfada görünce var bunda bir hikmet diyorum ve bugün başlıyorum sonuçları buradan size de bildiriyorum. Bu arada sarı röfleli ve bu kelimeyi sevme semde ' yavaş uzayan' saçlara sahibim Şampuan olarak bioblas (yavaş uzayan saçlara özel) kullanıyorum. Yaklaşık 5 aydır. Haftada bir sinameki yapıyorum ve arada biotama nın saç bakım yağını sürüyorum saçlarım eskiye göre dolgun ve hacimli bilirsiniz sarı röfleli saçlar incecik hacimsiz olur ya kestirip bakımlara başladığımdan beri gür dolgun saçlarım var mayıs 2013 de ensem görünecek şekilde küt kestirmiştim şu anda mayıstan beri 13 cm uzamış :KK43: nerden ölçtün derseniz jiletlenmiş bölgeden uzamış saç ölçüm.
Bu yöntemi deneyen varsa deneyimlerini anlatırsa sevinirim maske yi ana sayfada okudum.

Şimdi Rusyadaki kızlar arasında çok popüler olan ve garantili saç uzatması ile meşhur olan, hardal maskesinin yapılışını sizlerle paylaşacağız. Hızlı saç uzatmak istiyorsanız da hardal kürünü kullanabilirsiniz.
Bu maske, yavaş uzayan saçlarınıza sihirli bir dokunuş olucak..
Malzemeler: 2 çorba kaşık toz hardal. 1 çorba kaşık şeker. 1yumurta sarısı.60 ml sıcak su.2 çorba kaşık zeytinyağı.
Yapılışı: 2 çorba kaşık toz hardal, 1 çorba kaşık şeker, 1 yumurta sarısını bir kapta harmanlayın.Üzerine 60 ml su ve 2 çorba kaşığı zeytinyağı ekleyin. Ve bu karışımı saç fırçası yardımıyla saçınızın köklerine yedirin.Maskeyi yalnızca saç diplerine uyguluyorsunuz , daha sonrada bone takıyor veya streçliyorsunuz.
40 dakika bekleyip sıcak suyla saçınızı durulayın. Maske haftada sadece 1 kere yapabilirsiniz. Komple 14 hafta yapabilirsiniz.
Uyarı:Maske yapıldığında kafa deriniz sanki size yanıyormuş gibi gelecek.Panik yapmayın bu durum normal çünkü hardal tozu başımızdaki kanı hareketlendiriyor.Kısa zamanda da saçlarda uzama başlıyor.
(Kadınlar Klübü anasayfada ikinci haberden alınmıştır.)

Kzlar sonuc ne oldu ben de başlıyorum sizin uzadı mı

Aa iyiymiş pahalı bişey saniyodum. Teşekkürler canım :)

X