mutfak için MÜRDÜM MÜ YOKSA BEYAZ MI FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM

deren16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
489
9
ARKADAŞLAR yeni ev aldık şuanda mutfak için dolap rengi seçicez ama ben renk konusunda çok kararsız kaldım.heryerde siyah beyaz kırmızı mutfak rengiyle karşılaşıyorum.tamamen beyaz yada alt kapakları mürdüm olacak şekilde beyaz mürdüm iki seçenek var aklımda .bi kaç örnek resim ekliyorum daha farklı fikirlerde olabilir yardımcı olursanız çok sevininirim.teşekkür ederim.

Eklentiler

• $images (1).jpg
    $images (1).jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 690
  • $images (2).jpg
    $images (2).jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 1.278
  • $images (3).jpg
    $images (3).jpg
    5,8 KB · Görüntüleme: 517
  • $images.jpg
    $images.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 958
  • $mutfak-modelleri-ornekleri.jpg
    $mutfak-modelleri-ornekleri.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 12.387
  • $pembe-beyaz-lake-renkli-mutfak-modelleri4.jpg
    $pembe-beyaz-lake-renkli-mutfak-modelleri4.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 2.555
  • $tu4.jpg
    $tu4.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 7.757
Son düzenleme:
sadece beyaz çok çiğ duruyor bana göre,mürdüm ve beyaz/kırık beyaz olabilir.. tercihim 1 olurdu

mürdüm....

evini bembeyaz yapanlara şaşırıyorum, tamam ilk başta ferahlık veriyo ama bi süre sonra hastane gibi sıkar insanı :KK19:

Bende mürdümü daha çok beğendim,fotoğraflardaki mürdüm mutfak harika duruyor.

ben de mürdümü her yerde görüyorum. beyaz olduğunda istediğin şekilde kombinleyip renk katabilirsin. ama mürdüm hep mürdüm. ama zevk meselesi tabi. içine hangisi sinerse onu al.

Mutfağınızın büyüklüğü de çok önemli, küçük bir mutfağınız varsa beyazı, eğer fotoğraftaki gibi büyüklükteyse mutfağınız kesinlikle mürdümü beğendim. güle güle kullanın.

ARKADAŞLAR yeni ev aldık şuanda mutfak için dolap rengi seçicez ama ben renk konusunda çok kararsız kaldım.heryerde siyah beyaz kırmızı mutfak rengiyle karşılaşıyorum.tamamen beyaz yada alt kapakları mürdüm olacak şekilde beyaz mürdüm iki seçenek var aklımda .bi kaç örnek resim ekliyorum daha farklı fikirlerde olabilir yardımcı olursanız çok sevininirim.teşekkür ederim.

Canim benim mutfak dolaplarimda mürdüm beyaz üst kapaklar beyaz alt kapaklar mürdüm her gelen bayıldı ve ben mürdümü beyaz ankastreyle kullanıyorum ve hayatımda aldgm en doğru karar heralde ocağın falan hiç kır göstermio okadar memnunumki beyaz yaptırırsan beyaz esyalarnda beyaz olmaz ve cok boğar gri alman gerekir buseferde hergün ocak temzlersn eltm bazen sinrden aglicam der bana onnda gri camı siyah ocagnin oyüzden hiç silse bile temiz durmuo benden sana tavsiye :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşım ben 4 yıl önce Adanadaki evimizin mutfak dolaplarını üst beyaz alt siyah graniti'de siyah. Yan fayanslarını'da mozaik yaptırdım.. içinde mozaiğin, siyah beyaz gri var.çok şık oldu görenler çokkk çoook beğendi.Fakat alt dolaplar parlak siyah olduğu için el izi çok oluyor ve tozda oluyor.Sürekli mikrofiber bezle siliyordum.
Şimdi yaptırırsam iskendurundaki kendi evime mürdüm yada vişne rengi düşünüyorum.. :)

beyaz mutfak <3 istediğin renkle kombinleyebilirsin sıkmaz boğmaz mis mis

Benim evimde de murdum ve krem vardi. Alt murdum ust krem. Mutfak tasi da bergama granitiydi. Müteahhit oyle yapmis ev sahibimin kendi tercihi degildi ama bence cok guzeldi...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X