Sevgilinin yakın kız arkadaşları !

Benim yanımda görüşüyorsa sıkıntı yok ama eğer bensiz görüşüyorsa çok büyük bir sıkıntı var açık ve net !!!

Bence bir trajediyle karşı karşıya kalacaksın. Yani sonuç ne olursa olsun nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın keşke diyeceğin bir durum bu. İzin versen samimi kız arkadaşlarının olmasına işin sonu bir arakaışın yine bu forumda dediği gibi bir dekolte görüp aklı kıza kayabilir onu hayal edebilir. İzin vermesen sıksan hayır görüşemezsin desen erkekler buna belli kısa bir süre dayanabiliyorlar bir yerde patlar ya seni haberin olmadan aldatır ya da terk eder. Yani her iki durumda da keşke yapmasaydım diyeceğin zor bir durum. Birtanem sen kendini herşeye hazırla şimdiden ve takma kafana aldatırsa aldatsın. Erkeklerin aldatma durumları şöyledir: hep aldatır bizim haberimiz olmaz , hep aldatır ve yakalanır. Genelde de yakalanırlar zaten aptaldır bunlar.

Aldatma gibi bi durum olmaz o yüzden güvenıyorum onlarıda tanıyorum ama nedense o görüştüğünde sanki bana ait değilmiş gib hissedıyorum. :KK43:

Benim yanımda görüşüyorsa sıkıntı yok ama eğer bensiz görüşüyorsa çok büyük bir sıkıntı var açık ve net !!!

Bende böyle düşünenlerdenim ama bu şekilde kısıtlama koydum kaybeden taraf ben oldum sanki. Kaç yıllık arkadaslarından vazgecemedi. Ne onlardan ne de benden çıkmazdayız şimdi..

Merhaba arkadaşlar. Başlıktanda anlaşılcağı gibi. Sizce sevgilinizin sizi de tanıştırdığı çok yakın kız arkadaşları olmalımı başbaşa görüştüğü ? :KK47:

Kesinlikle katılmıyorum nasıl bir kız arkadaş ? Erkek bu en ufak bi şeyde bile başka şeyler düşünebilir . Ben çok acil bir şey olduğu zaman aracı olarak ortaya giriyorum ancak öyle ki ALLAH var sevdiğim çok sadık biri böyle şeylerle karşıma gelmedi gelmezde ama sakın sakınn izin vermeyinn:KK20::KK20::KK20:

kesinlikle olamaz !
bu benim fikrim ve asla böyle bir şeyi kabul edemem , birde baş başa görüştüğü ha ayyy öldüresim geldi düşündüğümde bile:KK47::KK53:
oda yapamaz, benimde olamaz erkek arkadaşım, gerek yok çünkü :KK19:

kesinlikle olamaz !
bu benim fikrim ve asla böyle bir şeyi kabul edemem , birde baş başa görüştüğü ha ayyy öldüresim geldi düşündüğümde bile:KK47::KK53:

kesinlikle katılıyorum cukulu kurabiyemm :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aldatma gibi bi durum olmaz o yüzden güvenıyorum onlarıda tanıyorum ama nedense o görüştüğünde sanki bana ait değilmiş gib hissedıyorum. :KK43:

Bende böyle düşünenlerdenim ama bu şekilde kısıtlama koydum kaybeden taraf ben oldum sanki. Kaç yıllık arkadaslarından vazgecemedi. Ne onlardan ne de benden çıkmazdayız şimdi..[/QUO
benimki erkek arkadaşlarından vazgeçemiyor ve ben sevmediğim karakterler oldukları için sevgilime sınır koydum madem onlar değerli aramıyorum sormuyorum keyfi bilir...

Kesinlikle katılmıyorum nasıl bir kız arkadaş ? Erkek bu en ufak bi şeyde bile başka şeyler düşünebilir . Ben çok acil bir şey olduğu zaman aracı olarak ortaya giriyorum ancak öyle ki ALLAH var sevdiğim çok sadık biri böyle şeylerle karşıma gelmedi gelmezde ama sakın sakınn izin vermeyinn:KK20::KK20::KK20:

ne yapıcağımı bende kestiremıyorum zaten. Biri olmalı diyor biri olmamalı. Ne yapayım been :KK5:

kesinlikle olamaz !

Inan çoğu zaman benimde öldüresim geliyoooor ama yapamıyorum :KK47: :KK1::KK1:

zinhar kellesi vurula:KK47:

bırakın medeniyet modalarını yuvalarda bu fazla özel hayattan yıkılıyo zaten :KK14:

Birde anlasa bunu.. Gayet masum 1 saat öyle geçiyormuş. Ama benimle gidilmeyen yerler onlarla gidilebiliyor. Zoruma gidende bu.

Bende böyle düşünenlerdenim ama bu şekilde kısıtlama koydum kaybeden taraf ben oldum sanki. Kaç yıllık arkadaslarından vazgecemedi. Ne onlardan ne de benden çıkmazdayız şimdi..[/QUO
benimki erkek arkadaşlarından vazgeçemiyor ve ben sevmediğim karakterler oldukları için sevgilime sınır koydum madem onlar değerli aramıyorum sormuyorum keyfi bilir...

Bizde ayrıldık be canım bu durum yüzünden. Senin hiç erkek arkadasın dostun olmadığı için anlamıyosun beni dedi. Ama hala arıyo görüşmek için. Tabi bu sorunu ortadan kaldıramıyoruz napıcam bilmıyorum bıktım hemcinslerimden nefret ettirdi :KK14:

Bizde ayrıldık be canım bu durum yüzünden. Senin hiç erkek arkadasın dostun olmadığı için anlamıyosun beni dedi. Ama hala arıyo görüşmek için. Tabi bu sorunu ortadan kaldıramıyoruz napıcam bilmıyorum bıktım hemcinslerimden nefret ettirdi :KK14:

Sen de arkadaşlarınla vakit geçir o aradığında arkadaşlarımla şuradayım buradayım de senin ne hissettiğini anlasın. Kısaca o istediğinde ona zaman ayırma aslında bu çok büyük problem değil sadece hizaya gelmesi gerekiyor ve bu da sana kalmış bağırarak çağırarak olmaz. Kısasa kısas

canım bi yerde okumuştum erkek bi kızla arkadaş olarak bile görüşsse ilgisi oluyormuş. ki benim çevremde de çok var önce arkadaşlar sonra çıkıyorlar.. evlenenler bile var. bence olmamalı, sen yine de dikkatli ol.

Merhaba arkadaşlar. Başlıktanda anlaşılcağı gibi. Sizce sevgilinizin sizi de tanıştırdığı çok yakın kız arkadaşları olmalımı başbaşa görüştüğü ? :KK47:

Hayırrrrrr tabikide....hele karşıdaki de yırtık bi tipse aslaaa....zaten çocuk gibiler erkekler, kandırıverirler o arkadaş görünümlüler Allah korusun....

Bu konuda bende çok çektim. Erkek arkadaşım kendi istemezdı benim erkek arkadaşlarımla görüşmemi.
Ancak kendi arkadaş grubundaki kız arkadaşlarıyla çok rahat görüşürdü.Kaç kere kavga ettik küs kaldık sayamadım..Hep beraber ev tutup kaldıkları bile oldu düşünnn.Ama ben inat ettim sırf onlar için bitirmedim ilişkimi ve çok şükür ki koptu arkadaş grubundan artık huzurumuz yerinde.
Sende tanı onları en azından samimilermi sınırları nasıl bi gör bence öyle çok rahatsız edici değilse sorun etme derim.Ben çok ettim kendim üzüldüm boşu boşuna . Yada ben çekemem deyip ayrıl çünkü zor kıskanç olunca bu tür şeyleri kaldırmak:105:

Bu konuda bende çok çektim. Erkek arkadaşım kendi istemezdı benim erkek arkadaşlarımla görüşmemi.
Ancak kendi arkadaş grubundaki kız arkadaşlarıyla çok rahat görüşürdü.Kaç kere kavga ettik küs kaldık sayamadım..Hep beraber ev tutup kaldıkları bile oldu düşünnn.Ama ben inat ettim sırf onlar için bitirmedim ilişkimi ve çok şükür ki koptu arkadaş grubundan artık huzurumuz yerinde.
Sende tanı onları en azından samimilermi sınırları nasıl bi gör bence öyle çok rahatsız edici değilse sorun etme derim.Ben çok ettim kendim üzüldüm boşu boşuna . Yada ben çekemem deyip ayrıl çünkü zor kıskanç olunca bu tür şeyleri kaldırmak:105:

Tercuman olmussun duygularıma. Beni en iyi sen anlarsınn canımm. Neler yaşadık bir bilsen bu konu yüzünden. Bitirdik maffetik ilişkimizi. Tanıyorum hepsini ama yinede kıskanclık oluyor.Huzurumuz kalmadı. Benim içinde dua et kurtulayım :) Çok sevindim senin için. Allah bozmasın mutluluğunuzu :KK16:

Merhaba,

Herkes çift açısıyla bakmış, ben de karşı taraftaki kız arkadaş gözüyle yorum yapmak istiyorum. Benim erkek arkadaşım yok. Ama arkadaş çevremde görüştüğüm ve sevgilisi olan erkekler var tabii ki. Yakın arkadaşlarım hem de. İki tane örnek vereyim size. Bir tanesi okuldan yakın bir erkek arkadaşım, sevgilisiyle de tanıştım. Hatta bir dönem ayrılmışlardı, arkadaşıma " sen nasıl o kadar iyi bir kızdan ayrılırsın, kafayı mı yedin" diye neler demiştim. Kız arkadaşı benim onunla görüşmem hakkında hiçbir problem yapmadı şimdiye kadar bu arada. Başka bir arkadaşım da yine eski bir arkadaşım, onun sevgilisi bizim arkadaş grubumuzdan garip bahanelerle çocuğu bizden uzaklaştırdı. Herkesin tahmini sebebi de kızın beni kıskanmasıydı, ki ben hiçbir zaman hiçkimseye aşırı laubali hareketlerde bulunmam. Arkadaşım beni çok severdi, ben de onu çok severdim, fakat kız arkadaşı sayesine aramız bozuldu. Şimdi ortamdaki herkes kızın arkasından dalga geçiyor. Çünkü ortada hiçbir sebep yokken özgüvensizliğinden yaptı böyle bir şeyi.

Yani kısacası erkek arkadaşlarınızın özellikle yalnız kız arkadaşları pençelerini açmış avını beklemiyor arkadaşlar. Erkek arkadaşlarınız da eğer o kızları değil sizi seçmişse yersiz şüphe ve kıskançlıklarınız sadece aranızı bozar,huzurunuzu kaçırır. Eğer hareketlerini beğenmediğiniz, fazla lakayıt bulduğunuz kız arkadaşları varsa elbette haklısınız ama her gördüğünüz kişiye bence aynı muameleyi yapmayın. Umarım hepiniz ilişkilerinizde çok mutlu olursunuz.

Tercuman olmussun duygularıma. Beni en iyi sen anlarsınn canımm. Neler yaşadık bir bilsen bu konu yüzünden. Bitirdik maffetik ilişkimizi. Tanıyorum hepsini ama yinede kıskanclık oluyor.Huzurumuz kalmadı. Benim içinde dua et kurtulayım :) Çok sevindim senin için. Allah bozmasın mutluluğunuzu :KK16:
Amin canım sağol :) Peki seninkinin arkadaşları okudanmı , yada çok mu eski ?
ü

Eğer çok yakın arkadaşıysa hoşlanmadığım bir kızsa hafiften çıtlatırım o da anlarsa zaten görüşmez illa görüşme onunla diyecek halim yok ya. sonuçta yakın arkadaşı. her ne şekilde olursa olsun erkek arkadaşıma laf kondurtamam.

X