Sevgilim ve sosyal medya sorunu

mrbbnlndn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2017
128
88
27
Merhaba arkadaşlar bir derdimi paylaşmak istiyorum görüş almak istiyorum.
Sevgilimle aramız iyi bir sorun yok uzun zamandır da hayatımızdayız birbirimizin.Aileler biliyor aktif olarak ailesiyle de görüşüyorum hatta kendisi istiyor görüşmemi.Ciddi düşünüyoruz.Ama aklıma takılan bir durum var.Cok sosyal medya kullanan biri değil takip ettiği kişileri görüyorum ailesi ve akrabası erkek arkadaşları ekli,her neyse ben onunla olan fotoğrafımızı profil yapıyorum onunda hoşuna gidiyor ama o bir kez olsun yapmadı takılacak bir sorun mu bilmiyorum ama kendimi kötü hissediyorum insan ister istemez üzülüyor.
Mesela arkadaşlarıyla dışarı çıktı arkadaşının storysini hikayesine ekliyor.
Denemek amaçlı bende onunla olan fotoğrafımı hikayeye attım onu da etiketledim,ama kendisi paylaşmadı arkadaşlarıyla olanı paylaşmıştı.
Bu şekilde çok kafama takıyorum bunu ona da açıkladım söyledim haklısın aticam yapıcam diyor devamı yok canım aşırı sıkkın bu duruma ne yapayım bilmiyorum onu yapana dek huzurlu olamayacağım sanırım 🥺
Ne yapmalıyım bu durumda
Şunu da ekleyeyim bu durumun sebebini sorduğumda bana akrabalar beni darlayacak arayıp soracaklar falan diyor sürekli konuşmak isteyecekler diyor. Bilmiyorum gerçekten..

Takip ettiği ve onu edenleri görüyorum tanımadığım biri yok böyle olduğunu sanmıyorum
%100 emin misin hepsini tanıdığına? Çok yakın arkadaştırlar ama aslında içten içe farklı beklentiler olur vs hepsini gördü bu gözler etrafta.

%100 emin misin hepsini tanıdığına? Çok yakın arkadaştırlar ama aslında içten içe farklı beklentiler olur vs hepsini gördü bu gözler etrafta.
Bu açıdan düşünmedim teşekkür ederim ne yapmalıyım bu durumda paylaşmadığı sürece kendimi çok değersiz hissediyorum aşırı kafaya taktım

Çevresindeki kızlar ilişkinizi öğrenmesin potansiyel adayları kaçırmasın diyedir.
Siz de paylaşmayın. Sevgiliniz yokmuş gibi davranın bakalım ne oluyor.
Ben her yere onunla olan fotoğrafımızı profil yaptım o bi kere yapmadı bi kere paylaşmadı ya sinirden ağlayacağım

Merhaba arkadaşlar bir derdimi paylaşmak istiyorum görüş almak istiyorum.
Sevgilimle aramız iyi bir sorun yok uzun zamandır da hayatımızdayız birbirimizin.Aileler biliyor aktif olarak ailesiyle de görüşüyorum hatta kendisi istiyor görüşmemi.Ciddi düşünüyoruz.Ama aklıma takılan bir durum var.Cok sosyal medya kullanan biri değil takip ettiği kişileri görüyorum ailesi ve akrabası erkek arkadaşları ekli,her neyse ben onunla olan fotoğrafımızı profil yapıyorum onunda hoşuna gidiyor ama o bir kez olsun yapmadı takılacak bir sorun mu bilmiyorum ama kendimi kötü hissediyorum insan ister istemez üzülüyor.
Mesela arkadaşlarıyla dışarı çıktı arkadaşının storysini hikayesine ekliyor.
Denemek amaçlı bende onunla olan fotoğrafımı hikayeye attım onu da etiketledim,ama kendisi paylaşmadı arkadaşlarıyla olanı paylaşmıştı.
Bu şekilde çok kafama takıyorum bunu ona da açıkladım söyledim haklısın aticam yapıcam diyor devamı yok canım aşırı sıkkın bu duruma ne yapayım bilmiyorum onu yapana dek huzurlu olamayacağım sanırım 🥺
Ne yapmalıyım bu durumda
Şunu da ekleyeyim bu durumun sebebini sorduğumda bana akrabalar beni darlayacak arayıp soracaklar falan diyor sürekli konuşmak isteyecekler diyor. Bilmiyorum gerçekten..
ben de evlenene kadar paylaşmıyordum çünkü akrabalarımız çok dedikoducuydu 😂 esim hiç böyle bir talepte bulunmamıştı bana. o paylaşırdı ben paylaşmazdım. takılacak bir sorun değildi ama talep etmissiniz bir kere ve ailesi zaten biliyor olmasına rağmen akrabaları öne sürmüş.. ne bilim ben olsam mutlu olsun diye paylaşırdım

Bu açıdan düşünmedim teşekkür ederim ne yapmalıyım bu durumda paylaşmadığı sürece kendimi çok değersiz hissediyorum aşırı kafaya taktım
Yapabilecek bir şeyin yok 🥲 niyeti buysa engel olma şansın yok en azından olursa geç kalma uyanık ol diye yazdım.

Haklı bence. Öyle büyütülecek bi şey göremedim.
Adını koymamışsınız henüz resmileşen bi şey de yok. Paylaşmamasını hoş görün.

Akrabaları gerçekten darlayacak tipte insanlarsa haklı olabilir. Bizim sülalede de var biri sevgilisi ile fotoğraf koysun anında dedikodunu döndüren tipler var. Sorarlar bir de yok söz ne zaman düğün ne zaman vs. insanlara laf anlat dur. İş resmiyete binene kadar bu yüzden koymak istemiyor olabilir.

Ben de hiç paylaşmadım ne story ne fotoğraf..pp zaten hayatta yapmam sevmiyorum öyle şeyleri. Ama bu eşimi sevmediğim anlamına gelmez.

Evliyim, 2 cocugum var.
Sosyal medyalarimizda bebeklerimizin dogdugu gunlerde yuzlerinin gorunmedigi birer tane fotoları var.

Bu kadar, baska bir fotomuz yok.

Sevgiliyken, nisanliyken ve bebeksizken hic ortak hayatimiz olduguna dair fotomuz da yoktu.

X