Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

Kacta ciktin canm sen sabah :) ben sabah aksam yapmayi dusunuyorum artik biraz daha hizli vereyim istiyorum :) haziran 28 e kdr 70 olcam allahn izniyle

Ben de sabah akşam çıkmaya karar verdim dün ama akşam yağmur yağınca çıkamadım sabah da saat 10 da çıktım yarım saat yürüdüm hızlı bi şekilde her gün 10 dk artırcam inşallah :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de sabah akşam çıkmaya karar verdim dün ama akşam yağmur yağınca çıkamadım sabah da saat 10 da çıktım yarım saat yürüdüm hızlı bi şekilde her gün 10 dk artırcam inşallah :)

Canim Bilimsel olarak sabah 8 9 arasi yapilan yuruyus metabolizmanin hizini arttiriyoms ve daha cok yag yaktriyormis frsatin varsa bu saatte gitmen daha iyi :)

Canim Bilimsel olarak sabah 8 9 arasi yapilan yuruyus metabolizmanin hizini arttiriyoms ve daha cok yag yaktriyormis frsatin varsa bu saatte gitmen daha iyi :)

Hımm onu bilmiyodum ama bence yürüyüşün her türlüsü faydalıdır ya çünkü ben hiç yürümeyen bi insanim :KK70: ama fırsat buldukça senin dediğin saatte de çıkarım insallah :))

Hımm onu bilmiyodum ama bence yürüyüşün her türlüsü faydalıdır ya çünkü ben hiç yürümeyen bi insanim :KK70: ama fırsat buldukça senin dediğin saatte de çıkarım insallah :))

Yapalim kilolarimiz gitsinde canm hersey mubahtr .d

Esraaammm nerdesinn ya gels4ne artik kayboldun

ben geldımmm:))ısvec dıyetım bıttı ve 3 kılo verdım suan 85.8ımm waybeee 8 ve 5 rakamları yanyana ne gusel oluyomus bole:)))kızlar dıyet yapıcam dedıgımde 94.8 hatta 95lerı gordum ve suan -10 kılo verdm nerdeyse..kısa bızaman olmadı ıkı ayı buldu sanırım. sabır azım ve bırazcık hırs oldumu hıcbı sey ımkansız deılmişş:)

$DSCN2294.jpg $IMG_20140421_205920.jpg

cok fark var mı bılmıorum ama o etegı gıycem demıstım:))GİYDİMM...

Müthiş.. Vallahi bravo.. Feyz aldım resmen harika

ben geldımmm:))ısvec dıyetım bıttı ve 3 kılo verdım suan 85.8ımm waybeee 8 ve 5 rakamları yanyana ne gusel oluyomus bole:)))kızlar dıyet yapıcam dedıgımde 94.8 hatta 95lerı gordum ve suan -10 kılo verdm nerdeyse..kısa bızaman olmadı ıkı ayı buldu sanırım. sabır azım ve bırazcık hırs oldumu hıcbı sey ımkansız deılmişş:)

Eki Görüntüle 1086271 Eki Görüntüle 1086272

Oooo süper olmuşsun tatlımmm maşallah maşallah :)

Eki Görüntüle 1086271 Eki Görüntüle 1086272

Fark degil ucurum var 😊😊cok sevndm canmmm ya isvecten sonraki saglik durumun nedr uydunmu kacamaklar. oldumu ? gir ya buraya grmiyosun artk darisi basima dyorum bende sabah 7.30 da 1 grisini yedim sonra 8 den 9.10 a kadr platesmi yaptim spor yaparken sana tavsiyem posetlen harika terliyorsun ben battal boy cop poseti takiyorum 😁😁cikardgmda sular damliyor hatta sabah spor yaptgm taytim islandi nice kilo vermelere diyorm

Fark degil ucurum var 😊😊cok sevndm canmmm ya isvecten sonraki saglik durumun nedr uydunmu kacamaklar. oldumu ? gir ya buraya grmiyosun artk darisi basima dyorum bende sabah 7.30 da 1 grisini yedim sonra 8 den 9.10 a kadr platesmi yaptim spor yaparken sana tavsiyem posetlen harika terliyorsun ben battal boy cop poseti takiyorum 😁😁cikardgmda sular damliyor hatta sabah spor yaptgm taytim islandi nice kilo vermelere diyorm

tskler ederımm ay cok motıve oldum ha sızler bole dedıkce:))saglık durumum ıyı .zor bı dıyet ama bence dayanılabılır.13gunluk dıyette son ıkı gun kacamak yaptım ekmeksız sebze yemegı falan yedım corba ıctım ama tabı seker ekmek yemedım yanı ınsan bı zaman sonra et tavuk bıkıyor cunku:)ama 3 kılo gıttı az olabılır belkı odemım azdı bılmıyorumda onemlı olan 100 grm olsada vermek.ısvec sabahları zor oluyor ama oglen aksam doyabılıyosun tabiki coook acıkırsan elma ye okadarda kasma kendını yanı:))

ayrıca platesı bende merak edıyorum yapmayı denıcem hıc spor yapmak ıstemedım ısvec dıyetınde sanırım enerjım yoktu:))plates olabılır vucut sıkılastırıyo dıolar ve dedıgın cop posetı olayını mutlaka denicem:))

Hosgeldin canm biz kalabaliktik biraktilar gittiler hepsi en basndn beri direnen yanlizca benim daimiyim burda vercezz insallahh :)

Bırakmadım bırakmadım. Vize haftamdı ilgilenemedim diyet ve netle.
İşte geldim burdayım özel diyetisyene gittim dün listemi aldım bugün devam ediyorum

X