Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

Bu gruba dahil olmak ıstiyorum ben de anlamlı olur ya :-D hırs oluyo insan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

grubu acan kısı ortalarda yok ama buyur gel tabıkı burda zaten cok kısı deılız ama azimli hırslıyızz:)))

tskler ederımm ay cok motıve oldum ha sızler bole dedıkce:))saglık durumum ıyı .zor bı dıyet ama bence dayanılabılır.13gunluk dıyette son ıkı gun kacamak yaptım ekmeksız sebze yemegı falan yedım corba ıctım ama tabı seker ekmek yemedım yanı ınsan bı zaman sonra et tavuk bıkıyor cunku:)ama 3 kılo gıttı az olabılır belkı odemım azdı bılmıyorumda onemlı olan 100 grm olsada vermek.ısvec sabahları zor oluyor ama oglen aksam doyabılıyosun tabiki coook acıkırsan elma ye okadarda kasma kendını yanı:))

Bugn bizede komsu gelmisti kiz ne guzl zayflamissin dedi oda beni motive etti aynen dayanabilir insan ama sagligimdan sorun olur diye korkuyorum iste su sira el ayak sismelerim oluyor surekli anlamadim nedenini tuzdan baharattan oldugunu dusunuyorum aslnda doktora gtmek istemiyorim zayfla dcek kesn gicik olucam

ayrıca platesı bende merak edıyorum yapmayı denıcem hıc spor yapmak ıstemedım ısvec dıyetınde sanırım enerjım yoktu:))plates olabılır vucut sıkılastırıyo dıolar ve dedıgın cop posetı olayını mutlaka denicem:))

Plates ilk uc gun perisan ediyor cnku her yern calisiyor ozellikle plates yaparken sar abartmiyorum bugun gri taytm su kesti posetleri actgmda sular suzukuyordu bacaklarimdan :)) az kalori oldgndan kske spor da yapsaydn daha etkili olurdu

karatay diyeti yapalım mı

ben hikayemi yazayım sana 60 kilo ile üniv başlayıp 86 ile mezun oldum bir azim ettim bir yılda 28 kilo verip 58 kiloya düştüm.evlenirken 62 kiloydum şimdi bir bebeğim var ve 93 kiloyum yine eski elbiselerimi istiyorum
şimdilik yaptığım ekliptik bisiklet almak ve karatay diyeti kitabını okumak.bugün 93 kiloyum yarın sabah başlıyorum

Bugn bizede komsu gelmisti kiz ne guzl zayflamissin dedi oda beni motive etti aynen dayanabilir insan ama sagligimdan sorun olur diye korkuyorum iste su sira el ayak sismelerim oluyor surekli anlamadim nedenini tuzdan baharattan oldugunu dusunuyorum aslnda doktora gtmek istemiyorim zayfla dcek kesn gicik olucam

aaa ewet tuz malesef odem yapıyor sısıyorsun sen tuzu azıcık kullanmaya dıkkat et.bende bı bosluga dustum hangı dıyetı yapsam dıe cırpınıyorum kalorı saymaya mı baslasam???malumm yaz gelmeden zayıflamak gerekk

Hosgeldin canm biz kalabaliktik biraktilar gittiler hepsi en basndn beri direnen yanlizca benim daimiyim burda vercezz insallahh :)

sabah kalktım fesleğenli limonlu koca bir bardak su içtim yumurta peynir domates salatalık süt yeşillik ceviz mis gibi kahvaltı yaptımm

aaa ewet tuz malesef odem yapıyor sısıyorsun sen tuzu azıcık kullanmaya dıkkat et.bende bı bosluga dustum hangı dıyetı yapsam dıe cırpınıyorum kalorı saymaya mı baslasam???malumm yaz gelmeden zayıflamak gerekk

ben zaten normal hayatta da tuzu az kullanırım bol su iç mesela ben yumurtaya kimyon ve karabiber eklerim .salataya bol limon kattığında sirke ile tuz ihtiyacın olmuyor sarımsak seviyorsan yemekleri öyle yap tuz olayına dikkat kaç kilosun arkadaşım ben 93 boy:160 cm

Gunaydnn erkencisin masallh:)yaptigin diyet warmi kenddime dhyet ariyorumda

karatay diyeti şöyle söleyim ben üniv sonra çok kilo almıştım diyet ve spor bir yılda 28 kilo verdim tatlıyı ekmeği hamur işini ağzıma sürmedim karatay da bunu diyor şaşırdım meğer ben karatay yapmışım bir sene anne oldum şimdi kilolar da çok tabii vereceğiz gene

karatay diyeti şöyle söleyim ben üniv sonra çok kilo almıştım diyet ve spor bir yılda 28 kilo verdim tatlıyı ekmeği hamur işini ağzıma sürmedim karatay da bunu diyor şaşırdım meğer ben karatay yapmışım bir sene anne oldum şimdi kilolar da çok tabii vereceğiz gene

Ay masallh gusel vermissin ve yine vereceksin tabiki:)bende arastirip bi bakayim karatay a birde kalori sayma war bakicam iste

Günaydın.
Ben de geldim bakalım 86 kg mboym .1 65
Güzel güzel başladık bakalım

Arkadaşlarma öneriyorum size de önerım
Pulbiber yoğurt limon karışımı etkili bi karışım tavsiye ederim yatmadan 2 saat önce ve sabah ac karnına

Yağ yakımina etkisi çok

Kesinlikle sekerim yok kullanmam da sevmem de ama tuz mahvedyr beni vallaha ama onu da cok azalttm su sisler yuuznden birakcam komple mecburum bnce en saglikli olan diyet porsiyon kuciltup kalori saymak canm kilo vercen dye sagligndan olma

X