Eski Sevgilim

Şu hayattan kendini soyutlamak öyle lanet bi durum ki 1 yıldır toparlayamıyorum... Bunun bi taraftan iyi yönlerini düşünüyorum... Hayatımda kimse yok, ailemle sıkça zaman geçiriyorum, arkadaşlarım yok ve vermek istedikleri akıllar yok, ya da -kelin ilacı olsa kendi başına sürer durumlarına vakıf olmuyorum...
Kafam rahat, içim rahat... Arasıra o da yokluyor, mesaj atıyor ,şarkılar,resimler yolluyor...
Bunlar beni sallasa da yıkmıyor...
Sonrasında hayatımda olmak isteyen mücadele veren ,hatta benim de olabilir gözüyle bakmaya çalıştığım olmayan bi çok insan oldu... Güven gidince herşey gidiyor... Ama kendine güvenini yitirmezsen, etrafına duyduğun güvensizlik seni sadece güçlendirecek... Hayatın yüreğinde beslediklerinle eşdeğer olsun...Esen kal...

Tabii ki suan benimde oyle ama verdigi acilar vs zor durum nasil toparlandim inan bende bilmiyorum ama zamanla alisiliyormus sadece

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Merhaba kızlar,

Soyle bir sorunum var ve fikirlerinize ihtiyacim var.
4,5 yil suren iliskim 2 yil once bitti ve ben o kadar cok alismisim ki cok kotu gunler gecirdim hayatimi mahvetti beni hayattan o kadar cok cekmisti ki bir anda yalniz basima kaldim.Hic kimsem yoktu kusmaktan 15 kilo verdim.Ben tum acilarima alismisken donmek istedi kendime soz vermistim kabul etmedim.Duydum ki hakkimda bazi seyler soylemis surekli hakaret mesajlari atip ardindan ozur diliyordu.Ve uzerinden iki yil gecmesine ragmen bu aralar sikca ruyamda goruyorum benimle konusmak istedigini cok pisman oldugunu unutamadigini soyluyor.Aramayi dusundum ama coktan bitti fakat surekli ruyamda goruyor olmakta aklimi kurcaliyor...

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene.

2 yıl sonra mı dönmek istedi?

Hayir ayrildiktan bi sure sonra donmek istedi ama bu aralar sikca ruyamda goruyorum

ruhani manevi şeylere bağlayıp da sakın aramak gibi bir hata yapma. dönmek isteyen adam zaten döner. onu hiçbir kuvvet tutamaz. içinde kalan şeyler yüzünden rüyanda görüyorsun. tamamen bilinçaltı.. hayatına yeni biri girince artık rüya falan kalmaz emin ol:KK14:

ruhani manevi şeylere bağlayıp da sakın aramak gibi bir hata yapma. dönmek isteyen adam zaten döner. onu hiçbir kuvvet tutamaz. içinde kalan şeyler yüzünden rüyanda görüyorsun. tamamen bilinçaltı.. hayatına yeni biri girince artık rüya falan kalmaz emin ol:KK14:

Hadi insallah aramadim zatennn

X