herbalife ile zayiflayanlar buraya...

frezya10

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2013
219
8
34
Kizlar iki ay önce herbalife ile tanistim 8aydir diette olmama rağmen son 3 ayda kilo vermem durmuştu ve herbalife shake ve çaya basladim harika sonuçlar almaya basladim 1 ayda 3.5 kilo verdim ve toplamda. 18.5 kiloya ulastim aclik dahi hissetmeden. deneyimlerimizi paylasalim..

Kizlar iki ay önce herbalife ile tanistim 8aydir diette olmama rağmen son 3 ayda kilo vermem durmuştu ve herbalife shake ve çaya basladim harika sonuçlar almaya basladim 1 ayda 3.5 kilo verdim ve toplamda. 18.5 kiloya ulastim aclik dahi hissetmeden. deneyimlerimizi paylasalim..

bende yeni aldım ve başlıyacağım bakalım gelişmeleri yazarım umarım sonuç alabılırım....

Hala aktifmi burasi bilmiyorum ama bende 1 aydir hayatimi degistiren herbalife urunlerini kullaniyorummm :) varmi kullanan veya kullanmak isteyen birlikte devam edelim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba bende alıp kullanmayı düşünüyorum kullanıp faydasını görenleri gördüm,araştırdım aklıma yattı araştırdığıö kadarıyla kimyasal vs. İlaç değil öyle olsa kilo verme dısında yemek yanında takviye olrak tavsiye edip kilo almak isteyenler alamazdı diye düşünüyorum :) neyse parayı biriktiriyorum az bir sey kaldı 1 aylık kullanımlık alıcam zaten birden fazlada alamam bir öğrenci olarak çok pahalı :KK70: neyse alıp başlayacağım gün buraya yazarım başladım diye bide bitirip tartıldıktan sonra :KK66:

Paranız çoksa hayatınız boyunca ben herbalife alırım diyorsanız alın kullanın hipoglisemi ya da şeker hastası iseniz işe yaramıyor ben denedim hipoyum ve çok acıktırdı yetmedi bana.Mamayla yaşanmaz...

Benim annem kullanmıştı eskiden. 10-15 kilo falan vermisti hatta sonradan üyesi olmustu sanırsam. Ama fiyatı gittikçe artıyo diye bırakma kararı almıştı. Bıraktıkdan sonra çok kilo aldı verdiğinin fazlası. Ben önermiyorum az yiyip spor yaparak verseniz sağlığınız için daha uygundur.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende yeni başladım 4.günüm. 90kg dan 87,3 oldum. Hergün yazıyorum neler olduğunu merak edenlere blogspot.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Ömür boyu kullanacaksanız işe yarayabilir ama bir süre kullanıp ideal kilonuza düştükten sonra bırakmayı düşünüyorsanız kesinlikle işe yaramayan aksine bırakıldığı andan itibaren müthiş kilo aldıran bir ürün. Yakın arkadaşım kullanmıştı şimdi hala pişmanlığını yaşıyor :KK43:

ben de kullandım bir süre. ideal kiloma ulaştım. sonra koruma evresini uyguladım. ve tamamen bıraktığımda nasıl olduğunu anlamadan geri aldım o kiloları. abartı bir beslenme şeklim de yoktu üstelik.

paranız çoksa, hayat boyu kullanırım diyorsanız işinizi görür. yoksa hiç bulaşmayın derim.

Bende alalı 1 ay oldu.. İkinci kutuyu kullanıyorum ama gram vermedim.. ilk kutuda yanlışlıkla kilo aldırma yöntemini uygulamışım ama kilo almadım Allahtan kutunun yarısında öğrendim yanlış yaptığımı.. Şimdi doğrusunu yapıyorum ama hiç bir etki yok. O kadar param gitti üzüldüm yani, ki ben çok hızlı kilo verebiliyorum.. Sadece yeşilçay ile yediklerime dikkat ederek 59 dan 52 ye düştüm.. Şuanda hala ikinci kutudayım bitsin bir daha almıcam.. aynı ortamda çalıştığımız bayan kilo verdi ama o çayını ve hapınıda kullanıyor ben çok kilom olmadığı için sadece shake aldım. Sonuç olarak herkeste aynı etkiyi yaratmıyor..:KK69:

Bayanlar önemli olan dengeli beslenmeyi öğrenmek. Herbalife ürünlerini danışmanınız kontrolünde düzenli kullarsaniz kesinlikle dengeli ve sağlıklı kilo verişiniz. Bunun kalıcı olması dengeli beslenme bilmeniz ve uygulamanız ile ilgili. Gıda mühendisiyim ve hipoglisemi ve hipotiroid hastasıyım hipoglisemi hastalığımı bu ürünler ile yendim. İsteyene yardımcı olabilirim.

Yeğenim Herbalife ile 10kg vermiş 15 günde. Bende 06.09.2016 tarihinde sabah 78kg dım.Herbalife kullanmaya başladım.07.09.2016 tarihinde sabah 77kg a düşmüştüm.
06.09.2016 tarihinde sabah shake öğlen shake akşam lahana sarması 3 adet 1 kase yoğurt
Gün çerisinde dahil yaklaşık 4 litre su tükettim.Yarım tekrar bildireceğim.
Ha aç kalmıyorum diyen yalan söyler ben devamlı açım.

Yeğenim Herbalife ile 10kg vermiş 15 günde. Bende 06.09.2016 tarihinde sabah 78kg dım.Herbalife kullanmaya başladım.07.09.2016 tarihinde sabah 77kg a düşmüştüm.
06.09.2016 tarihinde sabah shake öğlen shake akşam lahana sarması 3 adet 1 kase yoğurt
Gün çerisinde dahil yaklaşık 4 litre su tükettim.Yarım tekrar bildireceğim.
Ha aç kalmıyorum diyen yalan söyler ben devamlı açım.
Bağımlı oluyorsunuz boşuna kullanmayın. Bıraktığınız an kilolar kat kat geliyor, ya ömür boyu kullanacaksınız ya da hiç bulaşmayacaksınız.

Bağımlı oluyorsunuz boşuna kullanmayın. Bıraktığınız an kilolar kat kat geliyor, ya ömür boyu kullanacaksınız ya da hiç bulaşmayacaksınız.
BAŞLADIM AMA MİDE BULANTISI İKİNCİ GÜN BAŞLADI BAŞ AĞRISINI SAYMIYORUM SONRASINDA BIRAKTIM DÜZELDİM AMA GERÇEKTEN KİLO VERDİRİYOR DEDİĞİNİZ GİBİ ALMIYORSUNUZ BEN BİR GÜN KULLANDIM ŞAKA GİBİ AMA 1 KİLO VERDİM ALMADIM

BAŞLADIM AMA MİDE BULANTISI İKİNCİ GÜN BAŞLADI BAŞ AĞRISINI SAYMIYORUM SONRASINDA BIRAKTIM DÜZELDİM AMA GERÇEKTEN KİLO VERDİRİYOR DEDİĞİNİZ GİBİ ALMIYORSUNUZ BEN BİR GÜN KULLANDIM ŞAKA GİBİ AMA 1 KİLO VERDİM ALMADIM
Ödeminiz gitmiş. Ev arkadaşımdan biliyorum. 3 ay kullandı 20 ye yakın kilo verdi, bırakınca dikkat etmesine rağmen 30 küsür kilo aldı...:KK43:

arkadaslar kesinlikle kilo geri geliyor diye bisey yok ben kendim ucuncu dogum sonrasi kullandim 120 kiloydum basladigimda 6 ay kullandim ve suan 68 kiloyum 2 2 aydir kullaiyorum ve kullanmadigim halde 2 kilo daha verdim. sadece shake kullanipta bi ise yaramiyor demeniz normal cunku shake bi ogun beslenmenizi karsiliyor hem shake ucip hep yemek yerseniz kilo alirsiniz cay mutlaka icmelisiniz ve seker hastasiyim diyenlerede sunu soyluyorum herkeze ayni etkiyi yapmiyor diyorsunuz urunu alirken itice sormaniz gerekiyordu kullandiginiz haplari soylememiz seker hastasiyim demeniz ona gore program cikarilirdi yanlis saticiya denk gelmissiniz ben kendim memnun kaldim ve cevreme onerdim onerdigim insanlar dengeli beslenmeyi ogrendiler ve herbiri muhtesem sonuclar aldilar hepsi duacilar herbalife ile tanistiklarina cok mutlular.. omur boyu kullanmalisiniz cok paraniz varsa alin falan bunlar sacma yanlis ifadeler.. gunde uc ogun yemek yemegi ogrenmek gerek insan zamanla alisiyor mide kuculuyor ve istesenizde yiyemiyorsunuz urunler sihirli degnek degil sonucta birakincada elbet dikkat ediceksiniz oturup yerseniz kilolar elbet geri gelir eski duzeni unutmalisiniz saglikli dengeli beslenmeye alisganlik edinmelisiniz

ilk gunlerde basagrisi oluyor oda acliktan kaynaklaniyor canim bende yasadim ama pes etmedim sonrasinda gecti ve vitaminlerin verdigi enerji arti cayinki kendimi eskisinden daha dinc hissettirti

Herkese merhaba,

Bende başladım kullanmaya öncesinde çok araştırdım bu yöntem ile çok kilo veren var. Ve ben geri almayanlarıda gördüm ama hep dikkat ediyorlar. Aslında olması gerekende bu. Nasıl zayflarsanız zayıflayın sonrasında dikkat etmeyince alınıyor. Bu cuma günü başlayalı 2 hafta olavak. Şu an 2 kilo verdim. İnşallah böyle gider. Hedefim 12 kilo.
Buraya yazarsak motivasyon olur diye düşünüyorum. Herkes deneyimini paylaşırsa zevkle okuruz. Şu an 66 kiloyum hedefim 55.

Sevgiler,

X