Çin takvimine göre hamile kalıp tutturan var mi

Yenibirumut82

İki melek annesi <3
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2011
960
37
Bu takvime inanmamakla birlikte kullanan varmı tutuyor mu bir bakalım diyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben annemin bana hamile kaldigi ayi ve yaşını hesaplayip baktim tuttu eşimi hesapladik tuttu abimi ve esimin kardeslerini heaapladik tuttu arkadasin cocugunu hesapladik oda tuttu ben inanmaya basladim oglusum olabilir :))

Ben annemin bana hamile kaldigi ayi ve yaşını hesaplayip baktim tuttu eşimi hesapladik tuttu abimi ve esimin kardeslerini heaapladik tuttu arkadasin cocugunu hesapladik oda tuttu ben inanmaya basladim oglusum olabilir :))

Bende inanmiyordum ama baktiklarim hep doğru eşim kiz istiyor takvime bakarak yapsak olurmu diyorum bazen de yok artık diyorum Allah bilir kime ne vereceğini sağlıklı olsun gerisi boş eşim kiz diye bastırınca üzülüyorum sadece :confused:

canım otomatik hesaplayıcıdan yap gerçektende tutuyor ben daha malesef hamile kalamadım ama yakınımdaki bi çok kişinin hemde hepsinin denk geldi yinede Allahın bilecegi bi iş :KK16:

Mrb arkadaşlar bendede tutmadı rus takvimi ve yüzük falı tutuyo. Özellikle yüzüğe bakıpta tutmayanı duymadım hiç çevremde

Bende de ve çevremdeki herkeste tuttu. Yalnız +1 +2 ekleme durumu var yaşa. Onu doğru yaptığınızdan emin olun..

+1+2ekleme durumunda bende dogru cikiyor

Kızlar bunlara takilmamak lazım.eli ayağı sağlam olsun ne olursa olsun .hamile kalınca zaten o korku doğana kadar gecmiyo sağlıktan önemli bişey yok.benim esinde kız istiyo ama tabiki Rabbimin bileceği iş .versinde kiz erkek boş .benim bi oğlum var bin kıza değişmem şimdi Allahim uzun ömur versin

Kızlar bunlara takilmamak lazım.eli ayağı sağlam olsun ne olursa olsun .hamile kalınca zaten o korku doğana kadar gecmiyo sağlıktan önemli bişey yok.benim esinde kız istiyo ama tabiki Rabbimin bileceği iş .versinde kiz erkek boş .benim bi oğlum var bin kıza değişmem şimdi Allahim uzun ömur versin

Aynen öyle ilk bebegimde beni çok korkutmuslardi o yıkımı anlatamam Allah tan ilk dileğim sağlıklı hayırlı ehli islam sifatinda eli ayağı aklı fikri düzgün bi evlat nasip etsin egerki kiz nasip ederse salihalardan nasip etsin

Aynen öyle ilk bebegimde beni çok korkutmuslardi o yıkımı anlatamam Allah tan ilk dileğim sağlıklı hayırlı ehli islam sifatinda eli ayağı aklı fikri düzgün bi evlat nasip etsin egerki kiz nasip ederse salihalardan nasip etsin

amin canım amin ne güzel dua etmişsin Rabbim şu cuma günün hürmetine nasip etsin hepimize

Mrb arkadaşlar bendede tutmadı rus takvimi ve yüzük falı tutuyo. Özellikle yüzüğe bakıpta tutmayanı duymadım hiç çevremde

yüzük bende tutmuyor kim yaptıysa yüzüğü hep erkek çıktı ama kızım olacak allahın izniyle.:))her yöntem herkeste gerçek sonuç vermiyor verenlerde tesadüf sanırım doğruluk payı yok.

yüzük bende tutmuyor kim yaptıysa yüzüğü hep erkek çıktı ama kızım olacak allahın izniyle.:))her yöntem herkeste gerçek sonuç vermiyor verenlerde tesadüf sanırım doğruluk payı yok.

Vaktin varsa kendin yapıp bi denermisin saçından bi tel al ve alyansını içinden geçir, yüzüğü karnına doğru tutup kaçıncı hamileliğinse onu soyle örneğin ilk hamileliğim diyip elini oynatmadan bekle yuvarlak donuyosa kız, düz çizgi şeklinde gidip geliyosa erkek. Eğer yaparsan sonucu yazmayı unutma :)

Kendimde hamileligm ilk haftalarnda yapmistm tipki baskalarinin bana yaptigi gibi ondada erkek cikmisti cinsiyeti ogrendikten sonra hic yapmadm ama bos bir zamanimda yapaym yine yazarm sonucu:-D:-D

yüzüge nasıl bakılıyor

Saçından bi tel al ve alyansını içinden geçir. Eğer hamileysen karnına yaklaştır değilsen avucunun içine doğru tut ve kaçıncı hamileliğinse onu soyle orneğin ilk hamileliğim deyip elini hiç oynatmak bekle eğer yuvarlak dönerse kız, düz bi şekilde gidip gelirse erkek

Vaktin varsa kendin yapıp bi denermisin saçından bi tel al ve alyansını içinden geçir, yüzüğü karnına doğru tutup kaçıncı hamileliğinse onu soyle örneğin ilk hamileliğim diyip elini oynatmadan bekle yuvarlak donuyosa kız, düz çizgi şeklinde gidip geliyosa erkek. Eğer yaparsan sonucu yazmayı unutma :)

Tamam yazarm

Nette var çin takvimi hesaplama diye yaz google a cikiyor

X