Lekeler, Çiller Geçmek bilmeyen bu izler..

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Raiden

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2012
3.266
3.776
Yıllarca sivilcelerimden çekmiş biriyim geçen yıl roaccutane kullandım bilenler bilir genelde sorunlu ciltlerin son durağıdır. aylarca kullandım ümit bağladım bu ilaca. tam düzeldi yüzüm derken, izler doldu yüzüme :KK43:. tedaviden sonra da tretin kullanmama rağmen yüzümde hala onlarca iz.. kızarık kızarık... İsyan etmek istemiyorum, hàşa.. Halime de şükrediyorum ama bazen kendimi tutamayıp ağlıyorum :KK43:(( çok üzülüyorum, çok.
ne yapayım ben artık bir yol gösterin ne gelir benim elimden, bende böyle mi sınanıyorum

ben ergenlikte dr gitmiştim 16 yaşlarında antibiyotik tedevisi,sebamed lilid le sabah akşam yıkanacak yağsız nemlendirici sürülecek demişti..sonra geçti sivilceler falan..

keşke bende de geçmiş olsaydı, erkek kardeşimle birlikte başlamıştık tedaviye. onun durumu benden daha iyi şuan ama ben..

sabun asla kullanma ve likidle sabah akşam yıka tonik kullan krem kullan ama yağsız krem olacak..

her gece temizliyorum yüzümü. benm anlamadığım geçen bayramdan önce çok güzeldi yüzüm öyle kırmızılıklar falan yoktu. hafif izlerim vardı onların geçmesini bekliyodum, bayramda fondoten sürmüştüm hemen zarar mı verdi yüzüme dicem de izle fondoten nası bi bağlantı olur, aktif sivilce değillerdi ki

her gece temizliyorum yüzümü. benm anlamadığım geçen bayramdan önce çok güzeldi yüzüm öyle kırmızılıklar falan yoktu. hafif izlerim vardı onların geçmesini bekliyodum, bayramda fondoten sürmüştüm hemen zarar mı verdi yüzüme dicem de izle fondoten nası bi bağlantı olur, aktif sivilce değillerdi ki

cildin karmaysa fondöten yağlandırmış olabilir,yağ dengesini kurmaya çalışmalısın hem dıştan hemde çok yağlı şaayler yemeyerek,kızartma vs..

haklısın dikkat ediyorum ama daha fazlası gerekiyor sanırım. Bir de şu mineral fondotenler gerçekten masum mudur? doğallar mı zarar vermiyolar mı ki, araştırıyorum ama

haklısın dikkat ediyorum ama daha fazlası gerekiyor sanırım. Bir de şu mineral fondotenler gerçekten masum mudur? doğallar mı zarar vermiyolar mı ki, araştırıyorum ama

yüzün tam tedavi olmadıysa fondöten sürmek iyi gelmeyebilir bb kremi dene istersen ama Nivea gibi markalar olsun ve çok az sür sadece gerekince eve gelince hemen yıka tonikle ..

ben 37 yaşındayım ama şimdi çekirdek yesem sabah sivilcelenir yüzüm:)

Yıllarca sivilcelerimden çekmiş biriyim geçen yıl roaccutane kullandım bilenler bilir genelde sorunlu ciltlerin son durağıdır. aylarca kullandım ümit bağladım bu ilaca. tam düzeldi yüzüm derken, izler doldu yüzüme :KK43:. tedaviden sonra da tretin kullanmama rağmen yüzümde hala onlarca iz.. kızarık kızarık... İsyan etmek istemiyorum, hàşa.. Halime de şükrediyorum ama bazen kendimi tutamayıp ağlıyorum :KK43:(( çok üzülüyorum, çok.
ne yapayım ben artık bir yol gösterin ne gelir benim elimden, bende böyle mi sınanıyorum

Gecenlerde kv dem tv de izlemis.

Cilegi kucuk dograyip bardagin altiyla ezmis yogurtla karistirmis birde karbonat ilave etmis .

Cilt lekeleri icinmis.

Miktar ve kac kere uygulanmali bilmiyorum. Bi arastirin isterseniz.

Birde esimde bir kac yil once sirtinda cok sivilce cilti yuzundede vardi ve cok iz vardi.
Her gece bir bardak süte limon sıktim.ayran gibi oldu. Onu icti. Kac gun yaptik hatirlamiyorum.
Kani temizliyormus.
Yuzunde hic kalmadi izde kalmadi. Sirtinda birz iz var ama onlar cok derindi.

Cok gecmis olsun.

yüzün tam tedavi olmadıysa fondöten sürmek iyi gelmeyebilir bb kremi dene istersen ama Nivea gibi markalar olsun ve çok az sür sadece gerekince eve gelince hemen yıka tonikle ..

BB krem kuzeniminkini sürmüştüm, pek kaybetmiyor ki izleri falan görünüyolar hala : {

Gecenlerde kv dem tv de izlemis.

Cilegi kucuk dograyip bardagin altiyla ezmis yogurtla karistirmis birde karbonat ilave etmis .

Cilt lekeleri icinmis.

Miktar ve kac kere uygulanmali bilmiyorum. Bi arastirin isterseniz.

Birde esimde bir kac yil once sirtinda cok sivilce cilti yuzundede vardi ve cok iz vardi.
Her gece bir bardak süte limon sıktim.ayran gibi oldu. Onu icti. Kac gun yaptik hatirlamiyorum.
Kani temizliyormus.
Yuzunde hic kalmadi izde kalmadi. Sirtinda birz iz var ama onlar cok derindi.

Cok gecmis olsun.

teşekkür ederim bitkisel kimyasal yöntemleri hiç sevmiyorum artık hepsine bi umutla başlıyorum sonuç hüsran oluyor. ama tavsiye icin teşekkür ederim

canım iyice fondötenle kapatırsan yüzün nasıl hava alıcakkii..

mineral makyaj ürünlerini kullanabilirsin biraz pahalı ama zarar vermez yüzüne.. youngblood ürünlerini tavsiye ederim

içerde tedavi varmı acaba hani cildine birşeyler sürmek yerine hap veya bitkisel birşeyler ?

hap içtim 8ay boyunca, geçmişti bayağı ama sonra böyle oldu bitkisel şeylere falan artk hiç umut bağlamak istemiyorum

mineral makyaj ürünlerini kullanabilirsin biraz pahalı ama zarar vermez yüzüne.. youngblood ürünlerini tavsiye ederim

araştırıyorum, evet pahalı biraz ama olsun ne yapalım artık. Nette yağlı ciltlere uygun olmadıgını söyleyen birinin yorumunu da okudum her kafadan bir ses çıkıyor.. cildim karma bu arada

araştırıyorum, evet pahalı biraz ama olsun ne yapalım artık. Nette yağlı ciltlere uygun olmadıgını söyleyen birinin yorumunu da okudum her kafadan bir ses çıkıyor.. cildim karma bu arada

benim cildim yağlı toz mineral fondotenini kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım aksine çok memnunum sivilce falan yapmadı hiç

benim cildim yağlı toz mineral fondotenini kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım aksine çok memnunum sivilce falan yapmadı hiç

leke var mı peki sizde? sürünce nasıl duruyor ve de pütürlü pütürlü mü, bende yağlıya dönük bil cilde sahibim likit iyi olmaz sanırım toz lazım.. ama oda kapatır mı ki lekeleri

X