nisanda tup bebek yaptiranlar

Slm arkadaslar benimde transferimin 6.gunu tek blast.cumartesi idrarda bakmayi dusunuyorum.ilk benim allahim kucaklarimizi bos birakmasin amin.

Akşam Wc gittiğimde pencereye kahve rengi ipgibi bi parça geldi belim karsıklarım çok ağrıdı sabaha kadar duva Et'im sabah hastaneyi aradım hemşireye analatım hemşire şaşırmarak yaaaa dedi yarin test yaptır ilaçlarını bırakma dedi kızlar sizce bu nedemek şuan çok ağrım yok ama morelim çok bozuldu sizce test yapıyımı :KK43:((

Akşam Wc gittiğimde pencereye kahve rengi ipgibi bi parça geldi belim karsıklarım çok ağrıdı sabaha kadar duva Et'im sabah hastaneyi aradım hemşireye analatım hemşire şaşırmarak yaaaa dedi yarin test yaptır ilaçlarını bırakma dedi kızlar sizce bu nedemek şuan çok ağrım yok ama morelim çok bozuldu sizce test yapıyımı :KK43:((

bugun kacinci gunun canim benim bide jel kilullaniyonmu ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yaptir test o zaman canim bence o jeldendir korma insallah pozitif haberlerini alirsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Öylede hastaneyi aradığımda test yaptırayımı dedi yok yapma yarin yaptır ama ilaçlarını kesinlikle bırakma dedi bilmiyorum eşimde yarini bekleylim biyo

kaçıncı gün ebriyosuydu ve kaçıncı gün yaptın canım testi.benim 5. gün embriyosu bugun transferimin 10.günü ama merkezim 12.gün test yap dedi pazarı bekliyorum bakalım.

X