Sosyal ağlar...

bir face var sadece oyun icin.millet dalga geçiyor benimle.insanın iPhone olurda neden instagram acmaz diyorlar.telde sorun yok mallık bende diyorum bende 😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Iphone var diye illa instagram hesabı da mı olacakmış? Enteresan :KK14:

Benim de whatsap dışında bir sosyal ağım yok. Bana göre gerek yok.

bu kişinin tercihidir. Fakat size şaşıran insanları örneklerken Ahmet Ayşe Can bu ne demeniz onların sizi garipsemesi kadar garip..

bu da sizi bağlamaz. :KK34:

Aynı hesabı kullanan kişileri örnekledim ben orada. Hesap açmak ücretsiz yani. Karı koca aynı hesabı kullanmak nedir?

amaaan gerçekten de o gülünç olan kişilere iç aldanmıycaksın boşverceksin dediğim gibi sırf özenti için facebookmuş twitmiş dolanıyorlar..:KK53:
senin üyeliğin olmayıcada uzaylı gibi görüyorlar :KK1:
kendin için yaşa sana nasıl uyuyorsa o şekilde yap..
ben hiç heveslenmedim ve almayı düşünmedim..
çokta haz ettiğim bişey değil görüyorum çevremdekileri sırf oralarda paylaşmak adına resimler çektirmeler neler yaptıklarını koymalar ve hava atmalar bide üstüne arkadaş listesinden tavlamalar tavlanmalar..
herkes mi bu amaçla kullanıyor değildir tabiki fakat söylediğim gibi ben tercih etmiyorum bu şekilde memnunum hayatımdan ve bu şekild ede gayet normal bi şekilde arkadaşlarımla vs.haberleşebiliyorum..

Aynen. Eski sevgilisine arabesk şarkıyla mesaj verenleri görmediğim için de mesudum :KK1:

Benim de facebook hesabım var sadece ama en son 3 sene önce bir şey paylaşmışım. Benim hiç paylaşım yapmamam da başkalarına garip geliyor ama umrumda değil. Hatta Whatsapp bile yok bende :KK1:
En temizi. Whatsapp 'ın da yakında suyu çıkar zaten.

Butun berbat ornekler de sizin cevrenizde heralde :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Bunu yapanlar yok mu?
Sevgiliyle ayrılınır.
Kızımız ya da oğlumuz hemen hesabında bir şey karalar.
Altına 'Choook uzuldm cnm yaaaaa' tarzı sinir krizi geçirmelik cevaplar gelir.

Ben facebook kullanımının söylendiği kadar yaygın olduğunu düşünmüyorum.
Yani Avrupa listesinde birinci olacak kadar:)
Dediğin gibi sebeplerle bir kişinin bir sürü hesabı oluyor.
Yok eşimle hesabım,yok bebeğimin hesabı,iş hesabım,oyun hesabım.
Bir de fake hesaplar ve eşi-sevgiliyi takip etme hesapları derken kullanıcı sayısı çoğalmış görünüyor.
Bir arkadaşım ev arıyor,emlakçılarla konuşmak için bile ayrı hesap açmış:)

hem kullanmayip hem de icerigini kullanandan iyi bilenler moda heralde.
kullanmazsan kullanmazsin kimse zorla kullan demiyor sasiranlar da sadece sasiriyor aaaa kullanmiyorsun lagim icindesin demiyor en azindan.

kullanmazsan kullanmazsin kimse zorla kullan demiyor sasiranlar da sadece sasiriyor aaaa kullanmiyorsun lagim icindesin demiyor en azindan.

İçeriğini biliyorsun çünkü kullananlar sağolsunlar anlatıp duruyorlar,hatta gösteriyorlar.
Biz ne zaman arkadaşlarımla buluşsak,toplantının bir yarım saati facebook dedikodularıyla geçiyor:)
Bir kişinin instagram hesabı olduğunu anlamak için söylemesine gerek yok.Sürekli fotoğraf çekmesinden anlaşılıyor.

Bazıları bunu olmazsa olmaz olarak görüyor. Hesabı yoksa kesin sakladığı bir şey vardır diyenler bile var. Gülünç.

Benim de yok hesabım; sadece watss up ve KK =))
Duyunca insana uzaylı muamelesi yapıyorlar neden bilmem
Kullanmıyorum ve kullanmayacağım neden şart olduğunu düşündüklerini anlamıyorum

Meleknaz Hanım çok güzel cevap vermiş size.

Son düzenleme:
Bi feysbukum var.:KK14:Böyle yazmak hoşuma gidiyor.:KK53: Onu da sevgilim çok uzakta olduğu için görüntülü konuşmak için kullanıyorum,bir de oyun oynuyorum işte.Diğerlerini zaten bilmiyorum kullanmayı,birkaç kez inceledim,kafam sarmadı,zaten aman aman da bir çevrem yok.Whatsapp da iyi bi telefon alınca olur herhalde ama olmazsa da dert değil.:KK76:

İnsanlar bir şeyi dozunda kullanmayı bilmiyor.Bu her konuda böyle.Birine yüklenen fotoğrafı her yere koyuyorlar. Kendi tercihi ama bundaki mantık ne çözebilmiş değilim.

Benim g+ ,twitter,kk var face 'm yok eşimin hiç biri yok

zamanada ayak uydurmak lazım annem ayak uyduramadığından emekli maaşını ATM 'den çekemiyor herşeyi beceren kadın ona gelince korkuyor , ben yaşlandığımda bunlara az .çok dahil olmazsam başkalarına muhtaç oluyorum az çok anlayacaksın ,mesele bu yani

İçeriğini biliyorsun çünkü kullananlar sağolsunlar anlatıp duruyorlar,hatta gösteriyorlar.
Biz ne zaman arkadaşlarımla buluşsak,toplantının bir yarım saati facebook dedikodularıyla geçiyor:)
Bir kişinin instagram hesabı olduğunu anlamak için söylemesine gerek yok.Sürekli fotoğraf çekmesinden anlaşılıyor.

siz arkadaslarinizi yanlis secmissiniz o halde. arkadaslarimla-akrabalarimla bulustugumda hic facebook muhabbeti edildigini duymadim, degil yarim saat dedikodusu yapilsin.

Benim sadece fb hesabım var. Twitter, instagram falan yok. Zaten onlar için baya bir çevre edinmek lazım. yoksa tek tek takılırsın ne anlamı var o zaman :)

Son düzenleme:
Ben facebook kullanımının söylendiği kadar yaygın olduğunu düşünmüyorum.
Yani Avrupa listesinde birinci olacak kadar:)
Dediğin gibi sebeplerle bir kişinin bir sürü hesabı oluyor.
Yok eşimle hesabım,yok bebeğimin hesabı,iş hesabım,oyun hesabım.
Bir de fake hesaplar ve eşi-sevgiliyi takip etme hesapları derken kullanıcı sayısı çoğalmış görünüyor.
Bir arkadaşım ev arıyor,emlakçılarla konuşmak için bile ayrı hesap açmış:)
İyiymiş :KK1:
Hele twitter tam bir fake hesap çöplüğü. Twitter en çok parayı Türkiye'den kazanıyormuş yersen :KK14: Adam Adolf Hitler diye nick almış. Bunlardan para kazansan nolur? Sadece siyasilere bakıp geçiyorum.

Aynı hesabı kullanan kişileri örnekledim ben orada. Hesap açmak ücretsiz yani. Karı koca aynı hesabı kullanmak nedir?

Tercih meselesidir.

Tıpkı sizin kullanmamayı tercih ettiğiniz gibi. Dolayısıyla bu da sizi bağlamaz ve sizi garipseyenleri siz de bu şekilde garipsiyorsunuz. Çelişkili durum:KK31:

Benim sadece fb hesabım var. Twitter, instagram falan yok. Zaten onlar için baya bir çevre edinmek lazım. yoksa tek tek takılırsın ne anlamı var o zaman :)
Yok, followcanlar var.
Sen beni follow et, ben seni follow edeyim hesabı.
Tanımadan etmeden takipleşiyorlar, çevreden değil.

Bi feysbukum var.:KK14:Böyle yazmak hoşuma gidiyor.:KK53: Onu da sevgilim çok uzakta olduğu için görüntülü konuşmak için kullanıyorum,bir de oyun oynuyorum işte.Diğerlerini zaten bilmiyorum kullanmayı,birkaç kez inceledim,kafam sarmadı,zaten aman aman da bir çevrem yok.Whatsapp da iyi bi telefon alınca olur herhalde ama olmazsa da dert değil.:KK76:

İnsanlar bir şeyi dozunda kullanmayı bilmiyor.Bu her konuda böyle.Birine yüklenen fotoğrafı her yere koyuyorlar. Kendi tercihi ama bundaki mantık ne çözebilmiş değilim.

Aman bana ne, istemeyen bakmasın fotoğraflara diyordum da adam klozette otururken bile çekmiş kendini. :KK53:

Son düzenleme:
Benim g+ ,twitter,kk var face 'm yok eşimin hiç biri yok

zamanada ayak uydurmak lazım annem ayak uyduramadığından emekli maaşını ATM 'den çekemiyor herşeyi beceren kadın ona gelince korkuyor , ben yaşlandığımda bunlara az .çok dahil olmazsam başkalarına muhtaç oluyorum az çok anlayacaksın ,mesele bu yani

İçine girmeden yüzeysel olarak bilmek iyi :KK53:

X