kızlar bu kilolar nasıl gidecek..

trenddasii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2014
48
1
Mrblar. Öncelikle aranıza yeni katildimi belirtmek isterim. Ben 20 yaşında 1.59 boyunda ve 64 kiloyum. Ve artık bu fazlaliklarimdan kurtulmak istiyorum. Spor yapacak zamanımda yok. Yediklerime de dikkat ediyorum fazla ekmek tuketmiyorum. Ama bi türlü gitmiyo şu kilolar. Bugün elma şirkesi bal karışımına başladım. Kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi ya da başka diyet önerisi olanlar önerilerini belirtebilir mi. Sizden yardım bekliyorum kızlar şimdiden teşekkürler...

Mrblar. Öncelikle aranıza yeni katildimi belirtmek isterim. Ben 20 yaşında 1.59 boyunda ve 64 kiloyum. Ve artık bu fazlaliklarimdan kurtulmak istiyorum. Spor yapacak zamanımda yok. Yediklerime de dikkat ediyorum fazla ekmek tuketmiyorum. Ama bi türlü gitmiyo şu kilolar. Bugün elma şirkesi bal karışımına başladım. Kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi ya da başka diyet önerisi olanlar önerilerini belirtebilir mi. Sizden yardım bekliyorum kızlar şimdiden teşekkürler...

Öncelikle bunu kendine dert etme çünkü diyette psikoloji çok önemli. Veremiycem diye düşünürsen zaten veremezsin.
Allahtan vermen gereken çok fazla kilo yok yani 10 kg versen yeterli.
Yediklerime dikkat ediyorumdan kastın ne? Sadece az ekmek yemek yeterli değil mesela bence kendine belirli bir kalori mktarı koyup ona göre beslenmen lazım.
Ayrıca spor yaparsan çok daha hızlı ve sağlıklı zayıflayacaksın. Cidden hiç mi boş vaktin yok?

Şok bir diyet uygulamadığın takdirde tüm diyetler 3 aşağı 5 yukarı aynıdır. Sabah kahvalı öğlen sebze akşam protein vs..

Ben geçen yıl günde 2 öğün yiyerek ve bu öğünlerde sadece çorba ve yoğurt vardı ayda 12 kg vermiştim ama şimdi öldürsen yapamam o diyeti o yüzden yukarda belirttiğim diyete benzer bir diyet yapıyorum öğle yemeğinde sadece salata var ama.

Canım çok tsk ediyorum.verdiğin bilgiler için yurtta kalıyorum ben bir de okuduğum yerde öyle spor salonu falan yok. Ayrıca yürüyüş yapsam da bana ayıp bisi yapiyomusum gibi bkacaklarina eminim ınan buna da canım sıkılıyor. Yazın memleketime gidince bol bol spor yaparım ama şimdiden de bi kaç kilo versem çok iyi olacak ti..:KK43: :KK43:

Canım çok tsk ediyorum.verdiğin bilgiler için yurtta kalıyorum ben bir de okuduğum yerde öyle spor salonu falan yok. Ayrıca yürüyüş yapsam da bana ayıp bisi yapiyomusum gibi bkacaklarina eminim ınan buna da canım sıkılıyor. Yazın memleketime gidince bol bol spor yaparım ama şimdiden de bi kaç kilo versem çok iyi olacak ti..:KK43: :KK43:

Bende geçen sene yurtta kalıyodum bende veremiyodum :))
Birazda modla alakalı mesela 12 kiloyu verdiğimde çok iştahsızdım o sayede verdim.
Ayrıca yürüyüş yapmak güzel br şeydir kimsenin bakışlarına aldırma hiçte ayıp bir şey değil.

Bende geçen yıl aşk açısı çekiyordum. Bi 57 kiloyu görmüştüm :-) ama şimdi yine 60 lardan 70 lere doğru gidiyorum ve kime desem 64 kiloyumkimse inanmıyor diyorlar göstermiyosun. Bende diyon siz iyi bakamiyosunuz.canım benim bi de şöyle bi alışkanlığım var sabah zar zor kahvaltı yapıyorum. Öğle yemek yiyemiyorum akşam da yurtta ne çıkmış sa onu yiyim mecbur. :KK43:

Arkadaşlar günlerdir bakıyorum bu kilo verme başlıklarına ama bakmakla olmuyor :) 1.67 boyum kilom 64. Ben kilo aldıkça göğüslerden ve göbekten alıyorum. Göbeği içeri çekmekten bi hal oldum. Ben ne yapıcam :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar günlerdir bakıyorum bu kilo verme başlıklarına ama bakmakla olmuyor :) 1.67 boyum kilom 64. Ben kilo aldıkça göğüslerden ve göbekten alıyorum. Göbeği içeri çekmekten bi hal oldum. Ben ne yapıcam :KK43:

Canım ınan bende bilmiyorum.bu yaşta ne hallere düştük. Bende basenlerden alıyorum.

Bende geçen sene yurtta kalıyodum bende veremiyodum :))
Birazda modla alakalı mesela 12 kiloyu verdiğimde çok iştahsızdım o sayede verdim.
Ayrıca yürüyüş yapmak güzel br şeydir kimsenin bakışlarına aldırma hiçte ayıp bir şey değil.

Işte insan tek başına da olunca. Olmuyor arkadaşlar a diyorum birlikte yuruyelim kabuletmiorlar. Ben egzersiz falan yapsam ise yarar mi acaba ?

Işte insan tek başına da olunca. Olmuyor arkadaşlar a diyorum birlikte yuruyelim kabuletmiorlar. Ben egzersiz falan yapsam ise yarar mi acaba ?

Tabi ki yarar. Yaptığın her şey işe yarar canım. Hatta hiç spor yapamıyosan bile çok hareket et, yurtta merdivenleri yürüyerek inip çık onlar bile işe yarar

Tabi ki yarar. Yaptığın her şey işe yarar canım. Hatta hiç spor yapamıyosan bile çok hareket et, yurtta merdivenleri yürüyerek inip çık onlar bile işe yarar

Bak ışte bunu duyduğuma çok sevindim yarından itibaren egzersizler e başlıyorum.. bekle benjamin merdivenlerr...

Ben ağustosta evlenicem. Göbek sarkıcak nerdeyse aşağı. Arada egzersiz yapıyorum ama çok işe yaramıyo:KK43:

Ben ağustosta evlenicem. Göbek sarkıcak nerdeyse aşağı. Arada egzersiz yapıyorum ama çok işe yaramıyo:KK43:

Diyestisyene basvursan canım. Ya da yediklerine dikkat et bol şu tuket belki bir faydası olur bende dün ışte balli elma şirkesi ne başladım. Kullananların çoğu memnun kalmış bende bir deneyimdedim. Yediklerime de dikkat ediyorum az yemeye çalışıyorum. Inş. Bir faydası olur.

Spor yapıyorum ama düzenli olmuyo malesef. Şu 8 dk lık video var onu yapıyorum. O hareketler kalça şekillendirmek için süper gerçekten. Ama göbek şekillendirmek için malesef. Ben çok orantısız kilo alıyorum. Direk göbek fırlıyo bide göğüsler. Arkadan baksanız gayet iyi ama yandan aman allahım :KK43: 64 kiloyum 55 olsam süper olur.

💙❤️

Spor yapıyorum ama düzenli olmuyo malesef. Şu 8 dk lık video var onu yapıyorum. O hareketler kalça şekillendirmek için süper gerçekten. Ama göbek şekillendirmek için malesef. Ben çok orantısız kilo alıyorum. Direk göbek fırlıyo bide göğüsler. Arkadan baksanız gayet iyi ama yandan aman allahım :KK43: 64 kiloyum 55 olsam süper olur.

💙❤️

Bende o civardayim ve 55 olmak istiyorum. Düzenli hareketler yapmiyorum maalesef... ama Yediklerime dikkat ediyorum bir de şu ballı elma sirkesi ne başladım. Burda kullananların çoğu memnun bakalım, bende ise yarayacak mi :/

X