Hadi "17 Gün Diyeti" yapalım :)

çok ilgimi çekti bende yarın başlıcam buna ramazana kadar hedefime ulaşsam ramazanda ister istemez alıyorum çünkü

Bugün diyetimin 3. günü ve 1,5 kilo verdim çok şükür :) kaldı 5 kilo:KK73:

15 gün daha uygulayıp 2 hafta ara vermeyi düşünüyorum.. Nisanda tekrar bu diyeti yapıp 65 lere düşmek istiyorum gaza geldim bayağa bir :spor:

bir kaç gün boşladım yarında niyetlenicem kandil olduğu için salı günü diyetimin son günü sonucu yazarım... 76,5 la başladım 74 çakılı kaldım :) .. bünye önce hızlı veriyor sanırım sonra duruyor..

bir kaç gün boşladım yarında niyetlenicem kandil olduğu için salı günü diyetimin son günü sonucu yazarım... 76,5 la başladım 74 çakılı kaldım :) .. bünye önce hızlı veriyor sanırım sonra duruyor..
Kaç gün yaptınız?

Canım bu tarz diyetlerde 1 gün bile ara vermemen gerekiyo çünkü metabolik sistemle ilgili olduğu için tamamen bozmuş oluyosun 17 gün bozmadan devam etmeliydin :KK43:

Kaç gün yaptınız?
10 gün düzenli uydum diyebilirim.. salıya kadar tekrar uymaya çalışıcam.Salı günü 17. gün oluyor sonra ara vericem çünkü gerçekten sıkı bir diyet... Diğer besinler neredeyse hiç yok...Ama kolay kilo veriliyor..Ben beğendim bu diyeti :super:

Canım bu tarz diyetlerde 1 gün bile ara vermemen gerekiyo çünkü metabolik sistemle ilgili olduğu için tamamen bozmuş oluyosun 17 gün bozmadan devam etmeliydin :KK43:
aynen canım 10 günden sonra zorlandım sanırım... en azından kilo veremesem bile mevcut kilomu korumaya çalışacağım...2,5 kilo da gerçekten farkettirdi..sporla beraber belimde incelme oldu resmen..Nisanda tekrar deneyeceğim :super:

aynen canım 10 günden sonra zorlandım sanırım... en azından kilo veremesem bile mevcut kilomu korumaya çalışacağım...2,5 kilo da gerçekten farkettirdi..sporla beraber belimde incelme oldu resmen..Nisanda tekrar deneyeceğim :super:
Kiloyu korumaya çalışırken koruma evresi listelerime bakmanı da öneririm canım.. Çünkü böyle hızlı giden kiloların fazlasıyla geri dönme eğilimi var biliyosun.. Koruma evresini de yap bari en azından 1 hafta falan giden geri gelmez en azından :KK66:

Güncelleme :10.09.2021
Selam arkadaşlar, ya da selam kendim :KK70:

Bu konu başlığını 4 yıl önce açtığımda çok fazla katılım olmamıştı ama ben yine de sonuca kadar paylaştım ki belki birilerine faydası olur :KK66: Gel gör ki 4 yıl sonra tekrar kendime faydası olacağını açıkçası pek düşünmemiştim. Şimdi umarım bir 4 yıl sonra tekrar ihtiyacım olmaması dileğiyle ama yine de kısa bir özetle bu 4 yılda neler oldu bahsedeceğim;

4 yılın 2 yılı gayet güzel bu diyetle verdiğim kiloyu hiç dikkat etmeden ve hiç başka bir diyet yapmadan gayet güzel (güzele yakın) korudum. Birkaç hamilelik tecrübesi atlattıktan ve ufak bikaç kilo aldıktan sonra Şubat 2020 de 62,5 kg ile 1 aylık hamile olduğumu öğrendim. Neyse sonrası malum işte gelsin kilolar büyüsün bebek falan filan :anne: Ekim 2020 de 82 kg ile doğuma girdim. Doğumdan 1 hafta sonrasında 71-72 kg dım aslında gayet iyi bi rakam:halay: Neyse sonra sevgili (!) büyüklerimin "şunu ye süt olsun" "bunu iç süt olsun" replikleri eşliğinde çok uzun sürmedi 3-4 ayda tekrar 78 kg gördüm:bicak::bicak: Sonra da bir türlü iflah olmadım o kilo yapıştı kaldı bana. Şimdi 1,5 aydır korkumdan tartıya bile çıkmıyorum. Ama Bebeğim yaklaşık 1 ay sonra 1 yaşına girecek(hala emiyor) ve ben artık bu kilo durumuna bir son vermeye karar verdim. Ve yıllar önce çok güzel kilo verdiğim konuma tekrar hoşgeldim :KK53:

Bu gün cuma olması sebebiyle ve ben henüz tam motivasyon sağlayamadığım için haftasonu evde kendimi doldurup ve p.tesi sabahı tartılarak diyetime başlayacağım :halay::bicak: Motivasyon için bile olsa konumda birilerini görmekten mutluluk duyarım :dondurma::dondurma: Haydi bakalım p.tesi görüşmek dileğiyle.. :KK200:

X