Yaza Merhaba Çekilişi

ben de bende :KK43:
katılım bitti denilmişti hevesim kursağımda kalmıştı..
neyse kiiiiiiiiiiiiiii o heyecanımı da bu çekilişe ekleyip güz<ellikler çıkarrıız :KK70:
ahahah aynen :KK9::KK9::KK9:
vuhuuu hakkat çok heyecanlı..
en güzeli de tanımadığın bi, insana candan hazırlanmış minik hediyeler ve de mektup :))
ömür boyu saklnaır elbet

mektup mu :26::26: mektuba ne gerek varrrr :KK53::KK53:

genelde bulunmuyor canım zevkli oluyo şaşırtmacalı falan:KK16:
tabi sadece bana yolluyosunuz bilgilerinizi..
ama mesela kurbanının bilgilerini yollayacağım sana sadece özelden...
yani herkes 1 kişinin adresini bilecek mecburen...
kime hediye yollayacaksa...

anladım canım teşekkürler :KK16::KK16:

bekliyoruz bakalım heyecanla :KK76::KK76::KK76::KK51:

benide ekleyiiiinnn..:)
Merhaba kızlarrr:KK16::KK16::KK16:

8 Mart Kadınlar Günü çekilişimiz çok güzeldi..Biz de bir çekiliş daha yapalım adını da "Yaza Merhaba Çekilişi" koyalım dedik…Bu topikte birbirimizi tanıyoruz muhabbet ediyoruz…
Çekilişimizin Kuralları;
• Msj sayısı 100 geçmeyenler maalesef katılamıyor çünkü özel mesajlaşmak gerekiyor.. lütfen katılmak isteyenler çekiliş zamanına kadar 100 mesajı doldursun.
• Katılımcılar, adresleri topladığımda bana özelden Adres,Ev telf ,Cep numarası ve adını soyadını bilgilerini vermek zorundalar ki katillerine bilgilerini iletebileyim.
• Kargo problemi nedeniyle yurt dışı katılımı kabul etmiyoruz.

• Adını yazdırıp daha sonra çekiliş yapılacak güne kadar aktif olmayanlar listeden çıkarılacaktır.
• Bu çekilişte zorunlu hediyenin ne olacağına birlikte karar verelim…Yaz için olan bir çekiliş olduğundan "deodorant" ve "yelpaze" olabilir diye düşündük ama yeni fikirlere açığız. Çekiliş günü ve yollama tarihine de aynen birlikte karar verelim..

KATILIMCILAR
zeyy88
cesmi_naz
true
falkon
geranio
tuana90
kayacans
eylul05
m3lt3m
_Lavin_

Katılımcılar arttığında birkaç gün içinde açacağımız topik ise; kendimizi tanıtma topiğimiz olacak ve sohbet etmeden sadece katilimizin (bize hediye alacak kişinin) bizi tanıyabilmesi ve zevklerimizi anlayabilmesi ve bizimde kurbanımızı (bizim hediye alacağımız kişiyi) tanıyabilmemiz için kendi hakkımızda bilgi veriyoruz… ilk ben yazıcam size fikir olsun… lütfen kendiniz tanıtma topiğinde sevdiğiniz renkleri okuduğunuz kitap ve dinlediğiniz müzik tarzlarını belirtin…

Önceki çekilişimizi merak edenler için
8 mart çekilişi muhabbet topiğimiz

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=686254

8 mart çekilişi kendimizi tanıtma topiğimiz
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=687140

8 mart çekilişi hediyelerimizi sergilediğimiz topiğimiz
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=693742

Hayırlı uğurlu olsun :KK16:

neden ki kuzum :)))
illaki uzun uzun değil de küçük bi mektup duygu düşünceeeeeee
güzel olmaz mı:KK70:

pek beceremem öyle şeyleri :KK53::KK53: mektupta mı oluyo ben bilmiyodum yani :KK12::KK12:

isteyen küçük notlar yazar hediyelerinin içine :KK16:
bu yazı yazma işi herkesin yapmak isteyeceği bir şey değil bence zorunlu tutmayalım...

hehe daha katılımcımız az ama
geçen çekilişteki kızlara listeye eklemediklerime mesaj atabilir misiniz canım sizde...
şu 5 dk beklemek işi sinir bozucu....
Hulya ablaya ve rosaleda ya yazdim faceten. Bi donsunler haber veririm.
neden ki kuzum :)))
illaki uzun uzun değil de küçük bi mektup duygu düşünceeeeeee
güzel olmaz mı:KK70:
Canin be bana mesaj attin cekilise katilir misin diye ben zaten cekilisteyim :)))

isteyen küçük notlar yazar hediyelerinin içine :KK16:
bu yazı yazma işi herkesin yapmak isteyeceği bir şey değil bence zorunlu tutmayalım...

önceki çekilişte yapılmıştı da ondan dedim ...tabiki öyle uzun uzun mektup olmaz ki zorunlu da olamamlı ama notlar olabilir :KK70:

ay ne güzel fikir paylaşımalrında bulunuyoruz ki bi< :KK70:

Hulya ablaya ve rosaleda ya yazdim faceten. Bi donsunler haber veririm.

Canin be bana mesaj attin cekilise katilir misin diye ben zaten cekilisteyim :)))

_asmunikal_ e attım yaa sana atmamışımki giden kutumda yok :26: Allah Allah...

X