Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

bende hamıle kalabılmek ıcın ıcıyorum sogan suyunu ama ıstahımıda kesıyor.askımm,15 gun devam edılecek.

bişi daha ...bunu nekadar içip sonra ne kadar ara verıyoruz....
BENİ DUYAN YOK MUUUUU?

canım ben zayıflamak için içiyorum cumts pazar hariç diğer günler içiyorum.1 aydır içiyorum 2 ay daha devam edicem tabii kilo vermemede bağlı daha uzun da sürebilir

yaprak canım inş. şifa bulursun canım rabbim hayırlısını versin iinş. biran öce bebiş müjdesini de duyarız

arkadaslar sagolun...
adercim ben 1aydır devamlı içiyorum ara vermeden 1ayda toplasam 3kere içmemişimdir...
bende zayıflayasıya kadar içmeyi düşünüyorum ama ara verılmesı gerek dıye yazılar okudumda...
yaprakcım inş... şifa olur...
a.s.

arkadaşlar birde ben sabahları aç karnına elma sirkesi su karışımı içiyorum soğan suyunu da içsem olurmu acaba yoksa ruhuma fatiha mı olurkaydirigubbakcemile3

Ader 1 aydır kullanıyorum demişsin peki kaç kilo verdin, işe yaradımı?

canım 3 kilo verdim ama görenler daha fazla vermiş olduğumu söylüyorlar sezeryanla yeni doğum yaptım ve göbeğim kaldı ama soğan suyunu içtiğimden bu yana eski halim kalmadı

sogan suyu içipte baş dönmesi olan var mı aranızda kızlar?bende baş dönmesi yapıyor

ben bıraktım bu suyu ağır geldi tadı. şimdi lahanaya başladım ama egzersiz filan yapmıyorum. bakalım sonunda görcez

kızlar ya gercekten ıse yarıyomu bu sogan suyu ben ıltıhap sokmesı ıcın tuketıyorum.orta boy soganı bır bucuk bardak suda 4 dakka kaynatıyorum kılomdanda gıdermı acaba

Tansiyonu düşürüyo canım bendede oluyo bünye meselesi benim zaten düşüktür ama yine içiyom
ayrıca sirekiyi de içiyom kimse fatiha okumadı

bende tam düzenli olarak 10 gündür iciyorum 4 cm göbek ve basenden incelmişim.hiç kilo kaybı yok.ama yeşil çayda içiyorum az yiyorum bilmiyorum hangisinden oldu:içelim:

iyi geceler arladaşlar .bende 1 haftadır içiyorum soğan suyunu.ama ben yumurtalıkları çatlatması için ve adetimi düzenlemesi için içiyorum.bu arada zayıflatırsada çok memnun olurum tabi.1 taşla 2 kuş olur benim için.henüz bi kilo kaybı yok bende sanırım daha erken ama 1 haftadır içiyorum henüz 15 gün içip 1 hafta ara versem yeterli olur mu acaba
burada okuduklarımdan ümitlendimde bir müddet içmeye devam edyim diyorum.sonuçta doğal bişi hem antibiyotik hemde detoks vücuda
.

Kızlar sakın zayıflamak için sirke kullanmayın :1shok:
dün bir doktor dediki içinde maya olan herşey kilo aldırır mesela peynir maya ile yapılıyo sirkede aynennnnnnn ve kadının biri zayıflamak için içiyordum dedi
doktor zayıflatmaz aksine kilo aldırır eskiden zayıflatır denildiği için öyle sanıyorsunuz ama öyle değil dedi
banada mantıklı geldi açıkcası
ama herşeyde maya var hamur işlerinden tutunda yoğurt peynir sirke ohooo napcas böle ya :çok üzgünüm:

canım maya olabilir ama vücuttaki yağları attırıyo ben uzun süredir kullanıyom baya bi incelme oldu yahu kiloda almadım

soğan suyu zayıflatmaz zayıflamak isteyenlere bi formül vereyim denenmiş yanlız günlük yapılacak kaynatılmış suya 7 adet lahana yaprağı atıyoruz ve 3 dakika kaynatıyoruz kaynadıktan sonra yarım demet maydonozu atıyoruz onu da 3 dakika kaynatıyoruz günde iki bardak içilecek ve her gün taze yapılacak yanlız dakikalara özen gösterin 3 se 3 olacak yürüyüşte olsa kürdan gibi olursunuz
soğan suyu da adet düzensizliğine kistlere iyi gelir o da 15 gün kullan 1 hafta ara ver bunlar gözümle gördüğüm şeyler

herkese günaydın arkadaslar....
kilo verdiniz mi sonuçlar nasıl....
ben yarın tartılmayı düşünüyorum bakalım sonuç ne ...
inşallah değişiklik vardır...
a.s.

yaa kızlar bıraktım ben içmeyi regli günlerim gecikti bi de korktum hamile falan kalırım diyee daha 6 aylık bebişim küçücük rabbim olmayanlara versin
korkusu olmayanlar devam çünkü kilo verdiriyooo

selamlar.. 9 gün oldu ben soğan suyuna başlayalı kiloda bir değişiklik yok. üstüne reglim önce geldi.onunla bir ilgisi var mı havalardan mı böyle oldum bilmiyorum .açıkcası biraz endişelendim .ya kilo veren varmı gerçekten soğan suyu ile .10 kilo vermem gerek :KK43: zaten boyum yok kilo da olunca kendimi baya kötü hissediyorum .olmuyosa paylaşın benimle yazık ziyan olmasın soğan ve limonlar.benimle fikirlerinizi paylaşın lütfen teşekkürler şimdiden

yaa kızlar bıraktım ben içmeyi regli günlerim gecikti bi de korktum hamile falan kalırım diyee daha 6 aylık bebişim küçücük rabbim olmayanlara versin
korkusu olmayanlar devam çünkü kilo verdiriyooo

hamile kalmaktan neden korktun canım.. bi bağlantısı falan mı var...

X