Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

canım benim sen meraketme ben oğlumu1 yaşına kadar hopalya zıplaya emzirdim sonra da birden biredüşkünleşti aklı biraz yetince belki seninide öyle olur

belki de cnm a.s tek degil emsin anne sütü gibisi vrmı hiççç:roflol: insallh emer ben zorlamadan :dance:

Merhaba Arkadaşlar!! Hayat_Bu arkadaşımızın yazdıklarını okuyunca bende soğan suyuna başladım. Boyum 1,61 ve 61 kiloyum, İlk etapta en az 5-6 kilo vermem lazım. 1200 cal. diyet- soğan suyu ve haftada 3 gün bir saat yürüyüşle bu işi çözeceğimi düşünüyorum. Bu güne kadar her diyet denememin sonunda iki katı kilo aldım. Bu sefer kararlıyım inşallah başaracağım. Sonuçları size burdan yazarım.

cnm aynen bende sen gibiyim bende 58 - 59 gidip geliyorum bide ben okula gidiyorum hergün yürüyerek ama gidiş geliş günde yarım saati geçmio :roflol: uff bnm midem almıo içemioyorum hele sabahları
aç karnına içioz demi :1rolleyes:

bende dün akşam içtim ama bu sabah içemedim
geç kaldım çünkü
ya sabahlarıda kokulu kokulu kaynatmak çok kötü olur yaa
sadece akşamları içsek olmazmı acaba

bende dün akşam içtim ama bu sabah içemedim
geç kaldım çünkü
ya sabahlarıda kokulu kokulu kaynatmak çok kötü olur yaa
sadece akşamları içsek olmazmı acaba

aksam kaynat sabah içsen kokulu olmaz ya benimde annnemde diyor evi kokuttun diye aslında okadar kötü kokusu yok ya :1no2:

merhabalar iki hafta once zayıflama ile ilgili her başlıkta resmen ağlıyodum hamile gibi göbeğim var diye iki haftadır diyetteyim soğan suyunun müthiş bir faydası oldu bana o ağlayan zayıflayamıyorum ne yapcam diyen kız gitti şimdi kendine güvenen incecik bi kız var karşınızda inanın bunu sadece iki haftada başardıım elbise giymeyeli 3 yıl oluyodu nerdeyse hep pantolon hep bol şeyler şimdi ben elbise giyiyorum kendime olan güvenim geldi sabahları erken kalkıp soğan suyunu yapıyorum o soğuyana kadar elme sirkesi sıcak su sandaloz sakızı içiyorum işe geliyorum 3 tane galeta bi kaç zeytinle kahvaltı yapıyorum oğlen şirkette ne yemek varsa tatlısına kadar yiyorum akşam ama kesinlikle bişey yemiyorum meyve dışında sonra tekrar soğan suyu ve elma sirkesi yapıp içiyorum yatana kadar ara ara mekik çekiyorum çekebildiğim kadar yatarken tekrar bi yeşil çay ve elma sirkesi içip yatıyorum inanın incecik oldum doğurmaya hazır bi göbeğim vardı benim utanırdım insanlardan hiç bi yere gitmek istemezdim şimdi kednimi dışarı atıyorum insan içine çıkıyorum azıcık kendinizi kısarsanız başarırsınız ben başarabildiysem inanın herkes başarır bir yaş pastayı tek başına bir gecede yiyen bi insandım bi dondurmayı kiloluk olanları bi gecede yerdim ekmek deseniz bi öğünde bir ekmek nerdeyse ben iki ghaftada bu hale geldim ve şu an çok mutluyum mutlu olmak istiyosanız yemeyin ve mutluluğunuza koşun

merhabalar iki hafta once zayıflama ile ilgili her başlıkta resmen ağlıyodum hamile gibi göbeğim var diye iki haftadır diyetteyim soğan suyunun müthiş bir faydası oldu bana o ağlayan zayıflayamıyorum ne yapcam diyen kız gitti şimdi kendine güvenen incecik bi kız var karşınızda inanın bunu sadece iki haftada başardıım elbise giymeyeli 3 yıl oluyodu nerdeyse hep pantolon hep bol şeyler şimdi ben elbise giyiyorum kendime olan güvenim geldi sabahları erken kalkıp soğan suyunu yapıyorum o soğuyana kadar elme sirkesi sıcak su sandaloz sakızı içiyorum işe geliyorum 3 tane galeta bi kaç zeytinle kahvaltı yapıyorum oğlen şirkette ne yemek varsa tatlısına kadar yiyorum akşam ama kesinlikle bişey yemiyorum meyve dışında sonra tekrar soğan suyu ve elma sirkesi yapıp içiyorum yatana kadar ara ara mekik çekiyorum çekebildiğim kadar yatarken tekrar bi yeşil çay ve elma sirkesi içip yatıyorum inanın incecik oldum doğurmaya hazır bi göbeğim vardı benim utanırdım insanlardan hiç bi yere gitmek istemezdim şimdi kednimi dışarı atıyorum insan içine çıkıyorum azıcık kendinizi kısarsanız başarırsınız ben başarabildiysem inanın herkes başarır bir yaş pastayı tek başına bir gecede yiyen bi insandım bi dondurmayı kiloluk olanları bi gecede yerdim ekmek deseniz bi öğünde bir ekmek nerdeyse ben iki ghaftada bu hale geldim ve şu an çok mutluyum mutlu olmak istiyosanız yemeyin ve mutluluğunuza koşun

tebrikler cnm basardın için evet dedigin gibi isteyen basrır aslinda bende kilo verdigimn farkındayım ama tartılmayacagm daha 3 sonra tartılacagm kaydirigubbakcemile2

ayyy canım bunu okudum öyle mutlu oldum ki
içim kıpır kıpır oldu inan
bana çok moral oldun,motivasyonum arttı sayende
2 haftada ne kadar kilo verdin canım
birde acaba sadece tek öğün içsek sadece akşamları içsek soğan suyunu olurmu ki
sabahları kaynatırsam kokar sabah sabah diye çekiniyorum da

ama canım taze taze yapılıp içilmesi gerekiyormuş
yoksa bi faydası olmazmış öyle diyorlar

evet canım taze olarak içilmesi gerekiyo sabahları da çok koku yapmıyo bende sen ya sirke yada sogan suyu iç hangisinin daha etkili olduğunu anla ve unutmadan sogan suyunun 15 günden fazla kullanmak sakıncalı kadınlarda rahim duvarını inceltiyormuş

evet canım taze olarak içilmesi gerekiyo sabahları da çok koku yapmıyo bende sen ya sirke yada sogan suyu iç hangisinin daha etkili olduğunu anla ve unutmadan sogan suyunun 15 günden fazla kullanmak sakıncalı kadınlarda rahim duvarını inceltiyormuş

şimdi soğan suyu içicem canım
başladım dün akşam
15 gün içip sonra ara vericem sonra tekrar başlıycam

ayyy canım bunu okudum öyle mutlu oldum ki
içim kıpır kıpır oldu inan
bana çok moral oldun,motivasyonum arttı sayende
2 haftada ne kadar kilo verdin canım
birde acaba sadece tek öğün içsek sadece akşamları içsek soğan suyunu olurmu ki
sabahları kaynatırsam kokar sabah sabah diye çekiniyorum da

yok hiç kokuyu almıyosun yada ben hiç rahatsız olmuyorum sabah mutlaka icip gidiyorum oyle rahatsız edici bi kokusuda tadıda yok bence zaten içemiyorum nefesimi tutuyorum diyenlerede şaşırıyorum bence ne kokuyo nede tadı kötü 68 kiloydum 64 e düştüm ama önemli olan benim için kilodan ziyade belimin incelmesi göbeğimin küçülmesiydi ve ben bunu başardım bazen çok acıkıyorum aksamları yada canım pasta tatlı çekiyo yemiyorum çünkü yersem mutsuz olacağımı biliyorum ben zayıfken mutlu hissediyorum kendimi, insan isterse oluyomuş gercekten ben başardıysam inanın hepiniz başarırsınız aşırı yemek tatlı abur cubur yerdim doymak nedir bilemzdim kızlar biraz sabredin tutun kendiniz kendiniz icin biraz fedakarlık edin ozaman gelir gerisi ha bide hemen sonuç beklemeyin ben hergun kendime bakıp olmuyo zayıflamıyorum göbeğim gitmiyo diye dert yanıyodum kendi kendime ne zaman aman gittiğ yere kadar ben diyetimi yapıyımda ne olursa olsun dedim ozaman incelmeye başladım kendinizi gözlemeyin rahat bırakın yoksa olmuyo gercekten

Son düzenleyen: Moderatör:
yok hiç kokuyu almıyosun yada ben hiç rahatsız olmuyorum sabah mutlaka icip gidiyorum oyle rahatsız edici bi kokusuda tadıda yok bence zaten içemiyorum nefesimi tutuyorum diyenlerede şaşırıyorum bence ne kokuyo nede tadı kötü 68 kiloydum 64 e düştüm ama önemli olan benim için kilodan ziyade belimin incelmesi göbeğimin küçülmesiydi ve ben bunu başardım bazen çok acıkıyorum aksamları yada canım pasta tatlı çekiyo yemiyorum çünkü yersem mutsuz olacağımı biliyorum ben zayıfken mutlu hissediyorum kendimi, insan isterse oluyomuş gercekten ben başardıysam inanın hepiniz başarırsınız aşırı yemek tatlı abur cubur yerdim doymak nedir bilemzdim kızlar biraz sabredin tutun kendiniz kendiniz icin biraz fedakarlık edin ozaman gelir gerisi

ayy 2 haftada 4 kilo süper bişey
ayy ne olursa olsun içicem valla
eşim başımın etini yicek soğan koktu her yer diye ama napayım artık
akşam bile öf pöf dedi durdu kaydirigubbakcemile

annemde benim basımın etini yiyodu ay evi kokuttun ortalığı dağıtıyosun falan simdi biraz fazla yapta bende iciyim diyo :)

Zayıflamak için hersey yapıyoruz katlanıyoruz birde öf falan demeseler dimi kızlar ya:roflol:

deniz yıldızı acayip motive ediyorsun insanı bende başladım ama daha düzen oturmadı bakalım bugünden sonra senin gibi sabah akşam yapıp içicemyerimseniben

deniz yıldızı acayip motive ediyorsun insanı bende başladım ama daha düzen oturmadı bakalım bugünden sonra senin gibi sabah akşam yapıp içicemyerimseniben

umarım sende istediğin sonucu alırsın kilolu olmak iyi bişey değil ya insan kendinden başka hiç bişeyi düşünemez oluyo mesela bi yeremi gitceksin ay şimdi herkes bana çok kilo almışsın diycek ya ne giysemki şimdi ben herşeyde göbeğim çıkıyo yok yok ben en iyisi evde oturuyum evde oturursun açarsın tv yi tüm dizilerde manken gibi kızkar sanki senin inadına için bunalır kafanı uzatırsın camdan yaz gelmiş her yer cıvıl cıvıl tatil gelir aklına ya bu sene nereye gitsemki sonra sen bu bedenle mağaraya git en iyisi olursun ben bunları gercekten yaşadım abartmıyorum psikolojim bozuldu sıkıntıdan iyice yemeye başladım verdiğim sadece 4 kilo çok bişey değil ama belinizin inceldiğini eski kıyafetlerinize sığdığınızı görmenin sevinci bambaşka inanın ye ye ye nereye kadar sonu yokki diyelim doydun yediğinle bu seferde canım talı isted biraz yiyim ne olacakki zaten kiloluyum falan ay çok sıcak ben soğuk bi kola içiyim en iyisi bunun hiç sonu yok yiyosun ama mutsuzsun özgüvenini yitirmişsin ben 34 bdenden 42 ye yükseldm o yuzden şu an verdiğim 4 kilo bana mükemmel motivasyon oldu 4 ü verdiysem gerisinide veririm innşallah ama içiyim soğanı azcıkta yiyim olmuyo kısacaksınız ye ama tadımlık ye akşam yeme biraz spor yap kendinle uğraşmayı bırak başarcam de inanarak ozaman başarırsın ama kararlı ol herşeyden önce ben bunu yaptım sadece karar verdim ve Rabbim yardım etti

ha bide aklıma gelmişken özellikle söylüyorum bu reklamlarda forumlarda ya da herhangi bi yerde rastladığınız ilaçlara kanmayın boşuna para vermeyin o ilaçlardan dan denemediğim kalmadı 5in 1 redictil xenical lahana kapsülü yağı vs vs heps para tuzağı oyle içiyim hadi göbeğim eriycek basenim küçülcek hikaye hepsini denedim son paralarımı verdiğim bile oldu ya ishal yapıyolar ya ağız kuruluğu yapıp bol içirip su attırıyolar başka hiç bişey değil onca ilaca para verdim ama hiç biri bi soğan suyunun elma sirkesinin yaptığını yapamadı açlığa dayanamıyosanız aktardan 100 gr sandaloz sakızı alın 4 milyon yemeklerden önce bi misket buyukluğunda atın ağzınıza çiğneyin ardından elma sirkeli sıcak su açlık maçlık kalmıyo ilaçla zayıflansaydı amerikada obez insan kalmazdı o ilaçları amerika almanya vs yapıyo denek olarakta biz türkleri kullanıp milyarlarca para kazanıyo

ha bide aklıma gelmişken özellikle söylüyorum bu reklamlarda forumlarda ya da herhangi bi yerde rastladığınız ilaçlara kanmayın boşuna para vermeyin o ilaçlardan dan denemediğim kalmadı 5in 1 redictil xenical lahana kapsülü yağı vs vs heps para tuzağı oyle içiyim hadi göbeğim eriycek basenim küçülcek hikaye hepsini denedim son paralarımı verdiğim bile oldu ya ishal yapıyolar ya ağız kuruluğu yapıp bol içirip su attırıyolar başka hiç bişey değil onca ilaca para verdim ama hiç biri bi soğan suyunun elma sirkesinin yaptığını yapamadı açlığa dayanamıyosanız aktardan 100 gr sandaloz sakızı alın 4 milyon yemeklerden önce bi misket buyukluğunda atın ağzınıza çiğneyin ardından elma sirkeli sıcak su açlık maçlık kalmıyo ilaçla zayıflansaydı amerikada obez insan kalmazdı o ilaçları amerika almanya vs yapıyo denek olarakta biz türkleri kullanıp milyarlarca para kazanıyo

arkadaşım seni çok tebrik ediyorum azmin için maşallah benide şevklendirdin tüm söylediklerine katılıyorum bende .yaş ilerleyince metebolizmamız zayıflıyor birazda hareketsiz kalınca kilo alıyoruz sonrada mucize şeyler arıyoruz oturduğumuz yerden kilo vermek için yürüyüş ve egzersizle epey kilo veriliyor ve kendini daha dinç hissediyorsun ama bir türlü başlayamıyorsun ben gençken çok zayıftım bana kilo almam için tarifler verirlerdi şimdi zayıflamak için uğraşıyorum ne tuhaf. geçen sene 64 kiloyken şimdi 70 kilo oldum benimde acil zayıflamam lazım bibirimizi böyle teşvik edelim varmısınız arkadaşlar :eek:

X