Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

merhaba sogan suyu derken soganın suyunu mu sıkacagım yoksa haşlayıp suyunu mu içecegim yazarsanız sevinirim tşk

bende 2 yıl önce lahana suyula vermiştim
ama lşimdi devam etmek istiyorum
cnm bilgin için sağol

Bende denedim bu soğan suyunu tadi tuhaf birşey...sürekli yapamayabilirim ama 2 günde bir yapmaya çalışıcam ...

kızlar bende başladım soğan suyu içmeye 3 gün oldu..1 ay sonra sonuçları yazarım...

kızlar bir haftadır yapıyorum koku falan yapmadı rahatlıkla içebilirsiniz
tadıda fena değil kilo kaybına gelince tık yok
ama azimliyim pess etmiyceeemmmm

hayat_bu arkadaşım senin burada yazdıklarını okudukça devam diyorum kendime saol arkadaşım
beni yüreklendiriyorsun ve kararlı kılıyorsun teşekkür ederim
pesss etmekkk yokkkk

Arkadaşlar bende bugün başladım koklamadan dikin kafaya limon suyu niyetine içtim ben içinde baya limon vardı. ardından bir bardak normal su içtim ağız kokusu yoktu ama sonrada diş fırçaladım ve öyle evden çıktım kendimi gayet enerjik hissediyorum. şu an 70 kiloyum 1 ay sonra tartılıcam sonucu size söylicem kasımın 23 ünde görüşürüz... :KK70:kaydirigubbakcemile3

kızlar bir haftadır yapıyorum koku falan yapmadı rahatlıkla içebilirsiniz
tadıda fena değil kilo kaybına gelince tık yok
ama azimliyim pess etmiyceeemmmm

hayat_bu arkadaşım senin burada yazdıklarını okudukça devam diyorum kendime saol arkadaşım
beni yüreklendiriyorsun ve kararlı kılıyorsun teşekkür ederim
pesss etmekkk yokkkk

Evet canım pes etmek yokk.Tebrik ediyorum seni azminden dolayı.Hiçbir şey kolay değil hep yazdığım gibi 3 ay kullandım.Sabır gerekiyor öyle alınan kilolar hemen lop diye gitmiyor.Ben sabrettim istediğim kiloya geldim ve hala kilomu muhafaza ediyorum.İstediğiniz kiloya geldiniz baktınız bir iki kilo aldınız başlayın soğan ada lahana suyuna.Zor ve zararlı birşey değil.İlk ay kiloda inme olmuyor ama inanın yağlar gidiyor.Çevremde hep ilaçlrla kilo vermeye çalışan arkadaşlarıda ben soğan yada lahana suyuna yönlendirdim onlarda kilo verdikçe bana hemen telefon açıyorlar şu kadar verdim falan diye.:roflol:Sabredin greceksiniz 3 ay sonra fıstık gibi bayan olacaksınız.Hepinize kolay gelsin,sabredin lütfen caymak yokkkk

Arkadaşlar bende bugün başladım koklamadan dikin kafaya limon suyu niyetine içtim ben içinde baya limon vardı. ardından bir bardak normal su içtim ağız kokusu yoktu ama sonrada diş fırçaladım ve öyle evden çıktım kendimi gayet enerjik hissediyorum. şu an 70 kiloyum 1 ay sonra tartılıcam sonucu size söylicem kasımın 23 ünde görüşürüz... :KK70:kaydirigubbakcemile3

yaa UZGUN arkadaşım bişeyi çok merak ettim senin kilon 70te iken vücut kitle endeksin 20 yi gösteriyo 17 kilo vermeyi amaçlıyosun sanırım o zamanda 15 i gösteriyo o zaman sağlıksız oluyo ki ama vücut kitle endeksi 17.5 un altına düşünce 0 beden oluyo zaten kıvrımların fln kaybolmayacakmı

bendede tık yok daha ...
herkes daha kilo aldın dıyo ya:KK43:
iyice sinirim bozuldu...
ama devam durmak yok...

ayrıca ibrahim saraçoğlu da seda sayanda dedi ki soğan suyu 15 günlük yapılan bi kürle vajinal akıntı yapp rahmi temizliyomuş bayağı yararlı bişey demek ki yaa içmek lazım ama benim çekincem şu insan ne yiyip içerse ten kokusu da ona göre değişiyo yaa yaa ten kokum değişirde soğan kokarsam olurmu öyle bişey ya

Ben bi gün ictim aksam kaynatip yatmadan önce ictim ondan sonra sabahta bi bardak ictim.Yemek felanda normal bi sekilde yedim.O gün basim okadar fena dönüyorduki ayakta duramiyordum.Cok kötüydüm o gün.O günden sonra Baslamaya kesinlikle devam etmedim.Bence Doktora danismadan hic biseyi yapmamaliyiz herkesin bütcesi ayni degil yarari varken zararida olabilir insan vujuduna.

yaa UZGUN arkadaşım bişeyi çok merak ettim senin kilon 70te iken vücut kitle endeksin 20 yi gösteriyo 17 kilo vermeyi amaçlıyosun sanırım o zamanda 15 i gösteriyo o zaman sağlıksız oluyo ki ama vücut kitle endeksi 17.5 un altına düşünce 0 beden oluyo zaten kıvrımların fln kaybolmayacakmı

ee ne yapmam lazım bilmiyorumki. yani çok kilo aldım ama sadece göbekten alıyorum bide kalça tabi benlim 96 cm kalça 117 varsa başka fikrin söyle boyum 1,58-1,60 civarı.. aslında söylemek istediğinide tam anlamış değilim bence o endeskte hata var :) 0 bedene düşmem için hiç yemek yememem lazım. :KK70:

ee ne yapmam lazım bilmiyorumki. yani çok kilo aldım ama sadece göbekten alıyorum bide kalça tabi benlim 96 cm kalça 117 varsa başka fikrin söyle boyum 1,58-1,60 civarı.. aslında söylemek istediğinide tam anlamış değilim bence o endeskte hata var :) 0 bedene düşmem için hiç yemek yememem lazım. :KK70:

evet sanırım endekste hata var çünkü şimdi iniceğin kilonun endeksini 21 olarak göstermiş diğer mesajında 15 olarak gösteriyodu. biraz bozulmuş gibi cevap yazmışsın gibime geldi ama yanlış anlama beni ineceğin kilonun endeksini 15 olarak görünce şaşırdım kusuruma bakma. :sm_confused:allah kolaylık versin bende 4 ayda 10 kilo verdim beşi bir yerde çayı fln içtim ama güvendiğim bi aktardan almıştım. inşallah sende hedeflediğin kiloya ulaşırsın

Degerli hayat_bu arkadaşım arkadaşım. yaşadığınız bu tecrübeyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.bize gerçekten moral verdiniz.artık yıllardır yorulmuştum bu kilolarla ugraşmaktan.şuan çok umutluyum.ve de çok mutluyum.inşallah yarın sabah başlıyorum.gelişmeleri yazarım.
yalnız bir sorum olacaktı. siz limon suyu ilave ettiniz mi soğan suyunun içine?çünkü bazı arkadaşlar limon suyu ilave edin yazmışlar.benim mideme limon zarar veriyor.yani limon koymadan da olabiliyor mu?
Aç karnına içip sonra kaç saat birşey yemeyeceğiz.cevapları dörtgözle bekliyorum.

Son düzenleme:
hayat bu canım saol arkadaşım müjdemide veriim 16 gündür içiyorum kızlar veee 2 kg verdim inş. devamı gelirrr kızlarr pes etmek yokkk kararlıyız kurtulucazzz bu fazlalıklardannn hadi hepimize kolay gelsin

X