Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Ay hiç yok ya ama içimden minik bir ses ben
Hicmi silik yoktuu yaa

buradayım diyo👶. Ben öyle istediğim için öyle hissediyorum sanırım 🤗
Minik minik belli belirsiz saniyelik baş dönmelerim oluyor. Hafiften bulantı gibi mide hassasiyetim var. İştahsızlık var, sevdigim yiyecekleri canım istemiyor. Kasık ve karın ağrım var ki ben adet dönemimde bile kasık ağrısı yaşamam. şiddetli ishal var. Hepsi yalancı belirti mi ki🤔

Ay hiç yok ya ama içimden minik bir ses ben

buradayım diyo👶. Ben öyle istediğim için öyle hissediyorum sanırım 🤗
Minik minik belli belirsiz saniyelik baş dönmelerim oluyor. Hafiften bulantı gibi mide hassasiyetim var. İştahsızlık var, sevdigim yiyecekleri canım istemiyor. Kasık ve karın ağrım var ki ben adet dönemimde bile kasık ağrısı yaşamam. şiddetli ishal var. Hepsi yalancı belirti mi ki🤔
İnşallah hamilesindir canım bendede bı kısmı oluyordu 2bucuk yıl sonra 2ci gebeliğim yaşıyorum hiç korunmamamiza karşı dua et bol bol 2yil nekadar çok test aldığımı bilemesin çok paralar döktüm Allah kalbimizde ki niyeti versin canım benim 🥲🥰

İnşallah hamilesindir canım bendede bı kısmı oluyordu 2bucuk yıl sonra 2ci gebeliğim yaşıyorum hiç korunmamamiza karşı dua et bol bol 2yil nekadar çok test aldığımı bilemesin çok paralar döktüm Allah kalbimizde ki niyeti versin canım benim 🥲🥰
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Sağlıkla, vaktinde gelsin bebeğiniz. hayırlı ömrü olsun🥰💕

benim normalde regl olmadan önce asla göğüslerim ağrımaz, hiç bilmem bu zamana kadar ağrıyıp acıdığını. 3 aydır da regl olmuyordum prolaktinim yüksekti, geçen ay ilaçla prolaktini düşürdük ve başka bir ilaçla da regl oldum. o regl olma tarihime göre bata 3 gün var şu an. iki gün önceden itibaren göğüs uclarım acıyor özellikle dokununca, fakat her zamankinden daha az akıntım var. hiç susamayan günde bir yudum bile içmeyen ben iki gecedir ağzım dilim kuruyor - bu bir belirti mi bilmiyorum- yaklaşık bir saat önce de regl olacakmışım gibi bir ağrı başladı. 2 buçuk senedir hamile kalmaya çalışıyorum, iğneler ilaçlar her şeyi kullandım neredeyse 6 aydır oluruna bıraktım. umutlanmakta istemiyorum ama bekliyorum bakalım..
Hamile misiniz acaba? Meral ettim de

Aynı kasık ağrısı belirtileri bende de var reglim 35 gün aralıklarla olur 29 haziran son adetim. Bu arada korunmadım 28 temmuzda beta hcg 1.20 cıktı ama baş dönmesi uyku hali sırt bel ağrısı hepsini yaşıyorum acaba test erken mi oldu daha önce benzer durum yasayan var mı hanımlar

Gebelik var çift çizgi
Arkadaşlar mrb ben aranızda yeniyim ikinci çocuğu istiyorm 3 aydır korunmuyoruz ama geçen ay 15inde adet oldum aslında adetim çok farklı oldu ilk gün sadece peçeteye gelen açık kahve renginde leke gibiydi ikinci gün avuç içinden daha az açık pembe akıntı geldi üçüncü gün ise adetim yoğunlaştı iki günde yoğun şekilde devam etti ve bitti yaklaşık adetim bittikten 8 gün sonra bianda adet olacakmışım gibi karnım belim ve kasığımdn bacağıma vuran bi ağrı geldi ve sürekli tansiyonum düşüyo o günden beri yaklaşık 5 gündür kasık ağrılarım devam ediyo ve tansiyon düşmeside aynı şekilde kısturmayan mide bulantısı mide ekşimesi bunun gibi şeyler yaşıyorum ve adetime daha 14 gün var bunun sebebi ne olabilir ve bugün de beyaz kremsi akıntım oldu şimdide şeffaf yapışkan bi akıntı geliyo lütfen bilen birisi yardımcı olsn bana

Ben de hamile kalmak istiyorum. Yeni yeni deniyorum. Umut verici mesajlar beni de mutlu ediyor. Umarım kısa zamanda ben de pozitif sonucunu görürüm 😍

Arkadaşlar ben hamileliğimi öğrenmeden önce regl ağrısı gibi ağrılar çektim son 1 hafta kala. Sonra 4 gün kala test evde idrar testi yaptım negatif çıktı. Arkadaşım 1 saat sonra çöpten çıkardı ışıkta baktı çok çok hafif aşırı belirsiz varla yok arası bir çizgi göründü ama ben hiç ihtimal vermedim. Testi 1 gün sonra tekrarladım ve bu sefer belirgin çizgi çıktı.

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
*İshal
*Dudak kenarında ciddi kuruluk ve uçuk
*Cildimde parlama
*Kahverengi lekelenme
*Göğüslerimde ağrı

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Merhaba canım. Benim bu ikinci hamileliğim. İlkinde sol kasığımda bıçak saplanır gibi bi ağrı vardı yine bu hamileliğimde de yine sol kasığımda ağrı vardı. Farklı bi ağrı regl ağrısı değil anlarsın zaten. Akıntımda artık oldu. Koku hassasiyeti hemen başladı mutfak bezlerim temiz olmasına raşmen burnuma pis pis koktu. Ve göğüslerim acaip hassaslaştı. Normalde adetime yakın hassasiyet geçiyo ama günüm yaklaştıkça daha çok hassasiyet oluştu. Benim adet günüm 6sı ama ben 1inde yaptım gayet net pozitif çıktı. İlk hamileliğimde de 1 hafta erken yapmıştım yine pozitif çıkmıştı. Üstelik erken gebelik testi değil normal testle yaptım her iki hamileliğimde de.

X