sln71 in başarı öyküsü 13 kilo verdiiiiiiim

SekerPancarii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2014
31.696
43.840
Merhaba arkadaşlar kısaca size kilo verme sürecimi anlatayım bundan 1 buçuk sene önce doğum yaptım hamile kalmadan önce de diyet yapmıştım ve yaklaşık 8 10 kilo vermiştim ama sağlıksız bi diyet yaptığım verdiğim kiloları geri aldm 51 kiloydum diyeti solandrdığmda sonra 58 e kadar çıkp hamile kaldım ve sonra da 84 kiloyla doğuma girdim çıktığımda 72 kiloydum ve lohusalığın ve emzirmenin verdiği gazla son hızla yemeye devam ettim gecelere kadar yiyordum karnım tok olsa bile canım bişeyler yemek istiyordu ve hiçte tartılmıyordum sonunda kaynanamgilin orda dur bi tartılıyım acaba kaç kiloyum diye tartıya bi çıktım 68 falan bekliyordum bi baktım 75 kiloyum o anda diyet yapmaya karar verdim zaten bi şeyi kafama koyduktan sonra hedefime ulaşmadan durmam porsiyonlarımı azalttım yemekleri çok az yağlı yaptım kendi çapımda spor yaptm ama düzenli değil bi süre sonra kalori saymaya başladm vee 62ye kadar düştüm 1000 1200 kaloriyi geçmedim hala kalori sayıyorum hedefim 57 olmak ve sporla vücudumu şekle sokmak işte böyle uzun oldu ama kusura bakmayn sormak istediğiniz bişey varsa seve seve cevaplarm ve geri kalan 3 5 kilosu olan varsa tecrübelerimizi paylaşarak birlikte kurtulalım son kilolarmzdan

...................
aradannn uzuuun zaman gecti ve ben emelime ulaştm artk 55 kiloyum tam 20 kilo verdim mutluyum hafifim zayıfım ❤️sıra sizde sakın geç kalmayın
......,...,............
Aradan yine uzuuuun zaman geçti tekrar güncellemek istiyorum kilomu 52 kiloyum ve kilomu koruyorum mutluyum hafififim zayifimmmmmmmmmm:halay:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar kısaca size kilo verme sürecimi anlatayım bundan 1 buçuk sene önce doğum yaptım hamile kalmadan önce de diyet yapmıştım ve yaklaşık 8 10 kilo vermiştim ama sağlıksız bi diyet yaptığım verdiğim kiloları geri aldm 51 kiloydum diyeti solandrdığmda sonra 58 e kadar çıkp hamile kaldım ve sonra da 84 kiloyla doğuma girdim çıktığımda 72 kiloydum ve lohusalığın ve emzirmenin verdiği gazla son hızla yemeye devam ettim gecelere kadar yiyordum karnım tok olsa bile canım bişeyler yemek istiyordu ve hiçte tartılmıyordum sonunda kaynanamgilin orda dur bi tartılıyım acaba kaç kiloyum diye tartıya bi çıktım 68 falan bekliyordum bi baktım 75 kiloyum o anda diyet yapmaya karar verdim zaten bi şeyi kafama koyduktan sonra hedefime ulaşmadan durmam porsiyonlarımı azalttım yemekleri çok az yağlı yaptım kendi çapımda spor yaptm ama düzenli değil bi süre sonra kalori saymaya başladm vee 62ye kadar düştüm 1000 1200 kaloriyi geçmedim hala kalori sayıyorum hedefim 57 olmak ve sporla vücudumu şekle sokmak işte böyle uzun oldu ama kusura bakmayn sormak istediğiniz bişey varsa seve seve cevaplarm ve geri kalan 3 5 kilosu olan varsa tecrübelerimizi paylaşarak birlikte kurtulalım son kilolarmzdan

Tebrik ederim darısı başıma diyorum ...

Teşekkür ederim kadınların isteyipte yapamıca bişey yok tabiki sende verirsin

kendi çapımda spor derken evdemi yaptınız yoksa kodu falan mı bu arada tebrik ederim zoru başarmissiniz bende yeni başladım diyete 6 kilo vermem lazım

...

kendi çapımda spor derken evdemi yaptınız yoksa kodu falan mı bu arada tebrik ederim zoru başarmissiniz bende yeni başladım diyete 6 kilo vermem lazım

...

Diyet yapmaya başlayalı yaklaşık 4 ay oldu ama ilk bir bir buçuk ay hiç spor yapmadım sonra slim in 6 yaptım ama düzenli değil sonra ondan sıkılp kendim sorunlu olan bölgemi yani basen bacak çalıştrdm iş indirp kaldrdm otutup kalktm falan sonra onu da bıraktm 1 2 hafta hiç spor yapmadm sonra baktm böyle olmucak zayflıyorum ama şekle girip sıkılaşmam lazım birazil butt life die bi spor buldum daha 1 kere yaptm inanılmaz etkili bi spor devam etmeyi düşünüyorum buna bayrama kadar

Kısaca diyet içinde neler yaptklarmdan bahsedeym sabah kalkarkalkmaz 2 bardak su içiyorum diyet bisküvi bitter çikolata ve arada dondurmdan başka abur cubur yemedim sabah klasik kahvaltm 1 haşlanmış yumurta 15 gr beyaz peynir 3 zeytin kaşar salam salatalık domates nerdeyse hep aynıydı kahvaltm öğle yemeğinde bir porsiyon meyve mesela 1 elma ve 100gr yoğurt yani tepeleme 2 dolu kaşık ikindi vakti 1 incir biraz yaban mersini ceviz 2 badem 2 fındık 1 su bardağı süt süt ürünlerimi hiç layt kullanmadm hep tam yağlıydı akşamsa ne pişirdiysem az yağlı olmak üzere 1 tabak yemek yoğurt ve yağsz salata yedim ve kilo vermemdeki en önemli şey saat 6dan sonra hiç bi şey yemedim 1 bardak yeşil çay ve su dışında işte örnek menüm bu kızlar tabi arada değişiyor bazen çikolata yiyorum ara öğünde bazen diyet bisküvi dondurma falan canm istediğinde makarnamıda yedim iskenderimide pidemide kendime eziyet etmedim diyetteyim die tabi erken saatte ikindi vakti gibi yeyip sonra öteki sabaha kadar hiç bir şey yemedim dengeledim yani işte böyle kızlar

Siz neler yapıyorsunuz kızlar ne tür diyet uyguluyosunuz spor olarak ne yapıyorsunuz

300gr daha gitti kilo güncellemesi yapıyıııımmmmm
61.900
Kilom 57 olana kadar buraya yazmaya devam edicemmmm

Aa canııııım başarı öykümümü okudun saol tatlımmmm bu arada gurupda gözükmüyosun nerelerdesin:KK19:

Ya herkesler kilo veriyo ben daha 500 gram verdim sinir oluyorum ondan utanıyorum gruba yazmaya :KK1:

Ya herkesler kilo veriyo ben daha 500 gram verdim sinir oluyorum ondan utanıyorum gruba yazmaya :KK1:

Olurmu canımcım niye utanıyorsun 300 500 ne verdiysek kar sayıyoruz bu hafta kiloları artan ve hiç veremeyenler oldu ama orda paylaşıp hiç morallerini bozmayıp diyete devam ediyorlar yinede kendin bilirsin şeker biz seni bekleriz oraya :KK54:

Olurmu canımcım niye utanıyorsun 300 500 ne verdiysek kar sayıyoruz bu hafta kiloları artan ve hiç veremeyenler oldu ama orda paylaşıp hiç morallerini bozmayıp diyete devam ediyorlar yinede kendin bilirsin şeker biz seni bekleriz oraya :KK54:

Geliyorum hemen :KK1: yokluğumu farkettin demek sevindim :KK54:

Sln71 harikasın tek kelimeyle!!!

benim de yıllardır veremediğim şu meşhur 5 kilom var boyum kısa hedefim 48ler falan ama 54ten aşağısını hiç göremiyorum :KK43:

X