sln71 in başarı öyküsü 13 kilo verdiiiiiiim

Selinimmmm Victorya Secret Meleğim benimmmmm :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Yüreği güzel fıstık arkadaşım kesinlikle benim için çok çok güzel bir motivasyon oldun her zaman ve inşallah bende yolum uzunda olsa kesinlikle ileride bir başarı öyküm olacak senin ve diğer yüreği güzel KK arkadaşlarımın sayesinde
:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

İNşallah bir daha gramda olsa almazsın ve bizleri motive etmeye devam edersin :KK60:
Yüreğinden geçen tüm güzelliklerin çok daha fazlasını RAbbim sana ve ailene nasip etsin....Aminnnnnnnnnnnnn

Canim benim çoookk teşekkür ederim tatlı dilli güzel arkadaşim benim bende her zaman seni hayranlikla izliyorum ve azminin karşiliğini alacagina eminim ve aliyorsunda zaten hepimiz sağlıklı bi şekilde kilolarimi verip hicccc dr almicaz inşallah:KK68::KK68::KK68:

selinciiimm güzel arkasdaşım o kadar mutlu oldumki başarı hikayeni okuyunca tebrik ederim tatlım :KK15:
seni gruptaki bütün arkadaşlarımı tanıdığım için öyle mutluyumki iyi ki varsınız:KK19:
benim için çok iyi motive çok iyi moral oldu hikayeni okumak temiz yürekli arkadşım:KK60::KK68::KK68::KK68:

selinciiimm güzel arkasdaşım o kadar mutlu oldumki başarı hikayeni okuyunca tebrik ederim tatlım :KK15:
seni gruptaki bütün arkadaşlarımı tanıdığım için öyle mutluyumki iyi ki varsınız:KK19:
benim için çok iyi motive çok iyi moral oldu hikayeni okumak temiz yürekli arkadşım:KK60::KK68::KK68::KK68:

Teşekkürler balimm sende çok azimlisin bence en kisa surede sende başarı öykünü yazacaksin bende seni iykii tanimisim canimmm:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Canım benim ne güzel anlatmışsın tebrik ederim seni inşallah verdiyin kiloların 1 gr dahi almazsın geri.

Hep böyle incecik zarif mutlu olursun bir ömür boyu. İyi ki seni ve takımdakı bütün arkadaşlarımı tanımışım.

İnşallah ben de takımdaki bütün arkadaşlarım da seni örnek alarak istediyimiz kilolara ulaşırız ve biz de senin gibi mezun

olup kendi başarı hikayemizi yazarız. Her zaman motive kaynağımızsın sen bizim seni çoooook ama çooooook seviyoruz.

Canım benim ne güzel anlatmışsın tebrik ederim seni inşallah verdiyin kiloların 1 gr dahi almazsın geri.

Hep böyle incecik zarif mutlu olursun bir ömür boyu. İyi ki seni ve takımdakı bütün arkadaşlarımı tanımışım.

İnşallah ben de takımdaki bütün arkadaşlarım da seni örnek alarak istediyimiz kilolara ulaşırız ve biz de senin gibi mezun

olup kendi başarı hikayemizi yazarız. Her zaman motive kaynağımızsın sen bizim seni çoooook ama çooooook seviyoruz.

Canim benim bende seni ve takim arkadaşlarimi çookk seviyorum birlikte kurtulcaz kilolardan ve bidaha kilo almamak icin takimdan hiç kopmayacağiz :KK19: iyiki varsınız:KK68:

Merhaba canım peki zayiflamak için ne gibi fedakarliklar yapiyorsun nefsinden :KK16: mesela akşam 6 dan sonra bişey yiyo msn birileri yaninda tatli hamur işi yerken ben yemem diyor msn bazi şeylere dikkat ettiğimiz zaman az da olsa kilo vermemek imkansiz yeterki isteyin :KK74:

selam kızlar,

beni de aranıza alın çünkü ben de 67.8-67.8 idim yaklaşık 2 hadtadır dikkat etmeye çalışıyorum ama son hafta iyice sıktım şuan 66.2 çıktım ama daha d avermek istiyorum

boyum 158 kilo şuan 66.2 1 oğlum var

tiroid hastasıyım euytruks kullanıyorum haşimato hastasıyım metebolizmam çalışmıyor yani

yinede hedef koydum 3 haftada 6 kilo verecem inş

2 gündür akşamları yulaf kepeği ve yoğurt yiyorum diğer öğünlerim de diyet listesine benziyor.
bugun akşam yulaf yemedim ama perşembe günü tartıda 65 i görmeye kendi kendime söz verdim

siz ne güzel öyle kilo vermişsiniz tebrik ediyorum aziimin elinden hiç bişey kurtulamaz ve bana ilham verdiniz sizin takipçinizim artık :))) bana kilo vermede ilham veririseniz sizin gibi büttttün fazlalaıklarımdan kurtulacam inş

spor olarakta günde ortalam 4 km yürümeye çalışıyorum inşş bende kurtulacam bu şişmanlıktan

dolabımd ao akdar giyemedipim kıyafetvarki birde kilo verecem diye 2 senedir kıyafet almıyorum kendime ama maalesef başarısız oldum çalışırken stresten yiyordum şuan evdeyim ve imkanım var heryer yürüyüş parkuru ve evde koşu bandım var

çok kızıyorum kendime imkanım varken hala kilolu olmam ben desadece motivasyon eksikliği var ama kafamd abitirdim artıkkk burdan sizlere de yazacam kilolarımı :)))

Merhaba arkadaşlar kısaca size kilo verme sürecimi anlatayım bundan 1 buçuk sene önce doğum yaptım hamile kalmadan önce de diyet yapmıştım ve yaklaşık 8 10 kilo vermiştim ama sağlıksız bi diyet yaptığım verdiğim kiloları geri aldm 51 kiloydum diyeti solandrdığmda sonra 58 e kadar çıkp hamile kaldım ve sonra da 84 kiloyla doğuma girdim çıktığımda 72 kiloydum ve lohusalığın ve emzirmenin verdiği gazla son hızla yemeye devam ettim gecelere kadar yiyordum karnım tok olsa bile canım bişeyler yemek istiyordu ve hiçte tartılmıyordum sonunda kaynanamgilin orda dur bi tartılıyım acaba kaç kiloyum diye tartıya bi çıktım 68 falan bekliyordum bi baktım 75 kiloyum o anda diyet yapmaya karar verdim zaten bi şeyi kafama koyduktan sonra hedefime ulaşmadan durmam porsiyonlarımı azalttım yemekleri çok az yağlı yaptım kendi çapımda spor yaptm ama düzenli değil bi süre sonra kalori saymaya başladm vee 62ye kadar düştüm 1000 1200 kaloriyi geçmedim hala kalori sayıyorum hedefim 57 olmak ve sporla vücudumu şekle sokmak işte böyle uzun oldu ama kusura bakmayn sormak istediğiniz bişey varsa seve seve cevaplarm ve geri kalan 3 5 kilosu olan varsa tecrübelerimizi paylaşarak birlikte kurtulalım son kilolarmzdan

...................
aradannn uzuuun zaman gecti ve ben emelime ulaştm artk 55 kiloyum tam 20 kilo verdim mutluyum hafifim zayıfım :KK66: sıra sizde sakın geç kalmayın
merhaba arkadaşım ne zaman biraz motivasyona ihtiyacım olsa başarı öykülerini tekrar tekrar okurum. sen kalori saymıştın ya onla ilgili bir sorum var sana. bende bu hafta kalori saymaya başladım. kendimi daha mutlu özgür hissediyorum çünkü yasak yok yeterki sınırı geçme. elimden geldiğinde 1200 geçmiyorum çünü spor hocam(kas kütlemide arttırmak istediğim için) 1200altına düşme demişti. eğer 1200ü geçtiysemde bakıyorum hesaplara normalde yaptığım sporun dışında fazladan aldığıma eş değer ekstra spor yapıyorum daha çok su yeşil çay içiyorum...bir şekilde 1200kalori +spor yapıyorum(artı kalori alınırsa artı spor olarak eşitliği sağlıyorum)
benim düzen bu hafta böyleydi ve kafama takılan soru şu;
şimdi günlük 1200alma hakkım var ben bundan istersem hamur işi tatlı gibi şeylerde yiyebilirmiyim...mesela bu gün ilkindide komşuya gideceğim sabah öğlen toplam 350kalori aldım orada kaçırırsam da 1200 geçmesin diye.... bu hesap doğru sonuç verir mi bu konuda ne düşünüyorsun.

merhaba arkadaşım ne zaman biraz motivasyona ihtiyacım olsa başarı öykülerini tekrar tekrar okurum. sen kalori saymıştın ya onla ilgili bir sorum var sana. bende bu hafta kalori saymaya başladım. kendimi daha mutlu özgür hissediyorum çünkü yasak yok yeterki sınırı geçme. elimden geldiğinde 1200 geçmiyorum çünü spor hocam(kas kütlemide arttırmak istediğim için) 1200altına düşme demişti. eğer 1200ü geçtiysemde bakıyorum hesaplara normalde yaptığım sporun dışında fazladan aldığıma eş değer ekstra spor yapıyorum daha çok su yeşil çay içiyorum...bir şekilde 1200kalori +spor yapıyorum(artı kalori alınırsa artı spor olarak eşitliği sağlıyorum)
benim düzen bu hafta böyleydi ve kafama takılan soru şu;
şimdi günlük 1200alma hakkım var ben bundan istersem hamur işi tatlı gibi şeylerde yiyebilirmiyim...mesela bu gün ilkindide komşuya gideceğim sabah öğlen toplam 350kalori aldım orada kaçırırsam da 1200 geçmesin diye.... bu hesap doğru sonuç verir mi bu konuda ne düşünüyorsun.

Her zaman olmamak kaydiyla verir canim bende kalorimi hep sağlikli gidalarla dolduruyordum ama arada böyle kacamaklarda yapiyordum kalorimi gecmeden hem diyetten soğumuyordum hemde kilo olarak dönmüyordu :)

X