85 kiloyum yoldaş arıyorum

Kızlar günaydın herkesee,valla ben artık bu işi bu sefer de başaramazsam daha hayatta başaramam.Kendimden hiç beklenmedik bir performans sergiledim valla ne tatlı yedim ne menümün dışına çıktım çok şükür.Dün tartıya çıktım ve nihayet 75 i gördümmm :))) o yüzden çok mutluyummmm :))

nice güzel baaşarılara inşallah :) geçmiş bayramınız mübarek olsun inşallah bende veremiyorum ya deli olucammm :KK43: en iyisi diyetisyene gitmek ama bizimki psikolojik tek yapamam diye kestirip atıyoruz...

Sevgili hemcinslerim 25 yaşındayım, üniversiteden mezun oldum henüz iş bulamadım 4 aydır evde oturuyorum sıkıntıdan yemek yiyorum hareket hiç edemiyorum moralim çok kötü sevdiğim insan başka bir şehirde artık kavuşma ihtimalimiz kalmadı tüm bu dertlerden sonra dışarı çıkarken giyecek hiç bir şey bulamamam da beni çok yordu artık, boyum 170 85 kiloyum diyet yapmak istiyorum ama hayattan o kadar nefret ediyorum ki ne yaparsam yapayım bir faydası olmayacak gibi geliyor.dertleşecek birlikte kilo verecek arkadaş arıyorum :18: yalnız ve umutsuzum

canım canım nasıl naptın verdın mı?? kilocuklarını:))

canım canım nasıl naptın verdın mı?? kilocuklarını:))
yok valla canım biraz dikkat ettim bir kilo verdim ama bayram ramazan derken 2 kilo aldım 86 oldum,geçen yaz 1.5 ayda 11 kilo vermiştim diyetisyene giderek yarın yada pzt randevu alıp tekrar gideceğim veya aynı listeyi uygulayacağım bu konuda kararsızım işte bakalım sen de durum ne

Herkese uzun br aradan sonra tekrar merhaba! Bayram telasi tatil seyahat derken yazamadim..bayrama 80.400 olarak girdim suan 81 olmusum ama uzulmuorm eve doner donmez tekrar spora ve dikkatli beslenmeye aynen devam inş..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bugün tekrar kilo verme macerama başlıyorum 86 ile başladım ilk amacım 5 eylülle 80 i görmek
geç uyandığım için tek öğün yedim şimdiye kadar mısır gevreği ve light süt şimdide şekersiz kahvemi içiyorum.
sizden de haberlerinizi bekliyorum

Ara öğünde 3 diyet bisk yedim
Akşam tavuk şiş ekmeksiz ve ayran
Ardından 2 bardak yeşilçay funda biberiye çayımı içtim.sekizden sonra hiç bir şey yemedim.
Açım ama kendimi iyi hissediyorum.

hadii hanımlaryark
sevgili yol arkadaşlarım nereye kayboldunuz bu topik de yitip gidecek galiba :)

ğğ
Kızlar bugün tekrar kilo verme macerama başlıyorum 86 ile başladım ilk amacım 5 eylülle 80 i görmek
geç uyandığım için tek öğün yedim şimdiye kadar mısır gevreği ve light süt şimdide şekersiz kahvemi içiyorum.
sizden de haberlerinizi bekliyorum

iyi akşamlar hanımlar pzt. sabahı yazlımk kilolarımızı ya topik gitmesin ben ramazan da kilom değişmedi bayramdan sonra tekrar başladım bu arada kilom 83 boyum169 yaş 32 sabah ilk işim tartılmak bakalım hayırlısı sabah tekrar yazarrım iyi geceler

Merhaba kizlar sizi takip ediyorum simdi araniza katilmak istiyorum musade olursa kilom86 boy 172 yas31 eylulde 82 falan olmak 15 gunde bir olculmek istiyorum eylul bir de tekrar kilomu soylerim insallah burda olursunuz yarin gorusuruz

Sevgili hemcinslerim 25 yaşındayım, üniversiteden mezun oldum henüz iş bulamadım 4 aydır evde oturuyorum sıkıntıdan yemek yiyorum hareket hiç edemiyorum moralim çok kötü sevdiğim insan başka bir şehirde artık kavuşma ihtimalimiz kalmadı tüm bu dertlerden sonra dışarı çıkarken giyecek hiç bir şey bulamamam da beni çok yordu artık, boyum 170 85 kiloyum diyet yapmak istiyorum ama hayattan o kadar nefret ediyorum ki ne yaparsam yapayım bir faydası olmayacak gibi geliyor.dertleşecek birlikte kilo verecek arkadaş arıyorum :18: yalnız ve umutsuzum
sakın evde oturma o kilolar hareketsizlikten normal kiloda olmuyor yanların şişiyor zayıf olduğum halde çirkin gözüktüğümü düşünüyorum ben.

X