Akupunktur Yöntemi İle Zayıflama

arkadaşlar bende akupunktur ile zayıflamak istiyorum.izmirdeyim.önerebileceğiniz yerler nereleri?fiyatta verebilirmisiniz? ben 10 kilo vermek istiyorum..kaç ayda bu kiloyu verebilirim.teşekkürler..

Merhaba arkadaşlar bende yanlış yere konu açmışım:)neyse merallim e teşekkürler burayı gördüm sonunda.bende iki hafta önce başladım akupunktura 83.50 ile başladım.pazardan pazara gidiyorum.ilk pazar 81.1 e düştüm ve hiç aç kalmadım.yalnızca pazara yakın günlerde çok az acıktım o kadar.ama ilk haftada istediklerimden arada yine dedim.ben fastfood delisiyim ne yazıkk.örneğin iki lahmacun ligth kola. yada patetessiz hamburger (özellikle chicken whooper ı öneririm ızgara gibi:) light kola yada ekmeksiz tavuk döner yedim bir haftada.gittiğimde kilo vermiştim.ama diğer haftada arkadaşımın doğum günü vardı yaş pasta yedim, geç yemek yedim dondurma salep içtim sabah poğaça yedim yemde kocaman iki tane :)hiç kile verememişim tabi hatta 81.5 oldum.bakalım bu hafta ne olacak.ben tok tutmaya yardımcı olduğunu inanıyorum.tabiki o iğneleri taktırınca çikolata kebap yeme isteiğiniz kaybolmuyo:eek:neyse yarından sonra ne kdr verdiğim aldığım belli olacak:)yazarımmm

merhaba bende akupunktura gidiyorum.
3.3.2009 da 85.6 ile başladım
10.3.2009 da 83.9 yani 1.7 vermişim
salı günleri gidiyorum.
haftaya salı yine paylaşırım. ama benimki baya iyi gidiyor bakalım. birde diyet listesi veriyor her hafta farklı çok fazla zorlanmadan yerine getirebiliyorum.
başka giden arkadaşlarımız varsa deneyimlerimizi paylaşsak güzel olur.
sevgiler

tebrik ederim canım. sanırım ikimizden başka yazan yok birbirimize destek olalım :)))
benimde yarın 2. haftam doluyo akupunkturda.
1. haftada 1.7 vermiştim.
evdeki tartıma göre 2. haftada 1.5 filan vermişim.
bakalım tam rakamı yarın görücem.
gerçekten bana baya faydalı oldu akupunktur öyle çok fazla acıkmıyorum.

hadi hayırlısı boğazı tuttuktan sonra neden olmasın ama ben fazla tutamıyorum:)

1.5 kilo daha gitmiş 2. haftamda.

başlangıç kilom (03.03.2009) 85.6 kg
1. hafta 10.03.2009 83.9 kg (1.7 kg gitti)
2. hafta 17.03.2009 82.4 kg (1.5kg toplamda 3.2kg gitti)
darısı haftaya
hedefim 55 kg

benımde kılom 98 akupunktura gıtmek ıstıyorum ama ıncelemekteyım yoksa esım benı bırakcak

Son düzenleme:
benımde kılom 98 akupunktura gıtmek ıstıyorum ama ıncelemekteyım yoksa esım benı bırakcak

canım araştırmanı yap yine ama bir taraftanda yavaştan başla diyete
moralini bozma emziriyosan kilo vermen daha kolay olur.

Selam arkadaslar...

Ben de akupunktur tedavisi göruyorum. 1 ay oldu baslayali. Arti diyet yapiyorum ve spor olarakta haftada uc dört kere bir saatlik tempolu yürüyüs yapiyorum. Ha birde bol bol su iciyorum. ilk hafta iki kilo zayifladim . sonraki hafta 1 sonra durakladi diger haftada bir kilo yani 1 ayda toplam 4 kilo zayifladim.

Aslinda arada misafirlik olayi felan olmasa daha güzel diyet olacak.daha cok kilo verilebilir yani.

Merak eden arkadaslara sunu söyleyebilirim gercekten ise yariyor.yani diyet yaparken insan zorlanmiyor. Bas agrisi olmuyor halsizlik olmuyor.

ilgilenen arkadaslara tavsiye ederim ama hep devam etmek gerekiyor. Bir baslayip bir birakmak yine kilo aldirir cünki .

Su an kilom durakladi ama pes etmek yok aynen devam.

kaydirigubbakcemile2

Selam arkadaslar...

Ben de akupunktur tedavisi göruyorum. 1 ay oldu baslayali. Arti diyet yapiyorum ve spor olarakta haftada uc dört kere bir saatlik tempolu yürüyüs yapiyorum. Ha birde bol bol su iciyorum. ilk hafta iki kilo zayifladim . sonraki hafta 1 sonra durakladi diger haftada bir kilo yani 1 ayda toplam 4 kilo zayifladim.

Aslinda arada misafirlik olayi felan olmasa daha güzel diyet olacak.daha cok kilo verilebilir yani.

Merak eden arkadaslara sunu söyleyebilirim gercekten ise yariyor.yani diyet yaparken insan zorlanmiyor. Bas agrisi olmuyor halsizlik olmuyor.

ilgilenen arkadaslara tavsiye ederim ama hep devam etmek gerekiyor. Bir baslayip bir birakmak yine kilo aldirir cünki .

Su an kilom durakladi ama pes etmek yok aynen devam.

kaydirigubbakcemile2

tebrik ederim canım dediğin gibi aynen devam
valla ben kilo almamaya bile razıyım haftada 500 gr versem bile almaktan iyidir.
şimdilik benimde baya iyi gidiyo 2 haftada 3 kilo verdim.
canım sen kaç kilosun acaba sorması ayıp

tebrik ederim canım dediğin gibi aynen devam
valla ben kilo almamaya bile razıyım haftada 500 gr versem bile almaktan iyidir.
şimdilik benimde baya iyi gidiyo 2 haftada 3 kilo verdim.
canım sen kaç kilosun acaba sorması ayıp

Canim Ben ilk basladigimda 76.900 düm simdi 72.300gr. im bazen durakliyor. Bazen güzel gidiyor bi haftada bir kilo felan . Yavas kilo vermek zaten daha saglikli kalici oluyor cünki.
Benim ki vücut akupunkturu ben isvicrede yasiyorum doktorum çinli bir bayan doktor. Karnima 20 ye yakin igne batiriyor bacaklarima 4 er tane ve kollarima 2 ser tane . Bittikten sonra 15 dk masaj yapiyor. sanirim sizinki kulak akupunkturu. sizlerinki nasil oluyor anlatimisiniz a.s.

Canim Ben ilk basladigimda 76.900 düm simdi 72.300gr. im bazen durakliyor. Bazen güzel gidiyor bi haftada bir kilo felan . Yavas kilo vermek zaten daha saglikli kalici oluyor cünki.
Benim ki vücut akupunkturu ben isvicrede yasiyorum doktorum çinli bir bayan doktor. Karnima 20 ye yakin igne batiriyor bacaklarima 4 er tane ve kollarima 2 ser tane . Bittikten sonra 15 dk masaj yapiyor. sanirim sizinki kulak akupunkturu. sizlerinki nasil oluyor anlatimisiniz a.s.

evet canım benimki kulak
kulağıma takıyo iğneleri 1 hafta duruyo birde diyet listesi veriyor. haftada değiştiriyo canım.
ilk gittiğimde 9 tane taktı toplamda sonra sırayla 8 şimdide 7 tane var.
bende 85. 6 ile başladım canım şimdi 82.4 üm bakalım.
sporda yapıyormusun şeker

benim sanki bu hafta biraz durdu gibi kilo vermem. salı günü görücez bakalım.
olsun devaaaam.

bizim konu taşınmış böyle daha iyi oldu sanırım diğer bölümde pek farkedilmiyoduk
başka deneyimlilerde gelir umarım

benimdekide kulak akupunkturu ama bende toplam 6 tane iğne var baştan beri.sanırım ucuz bi,az ondan mı öleki:)25 liraya gidiyorum.olsun yılmak yok devammm:)

X