Zengin oğlan fakir kız

ilkims

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2014
25
4
Başlıktan da anlaşılacağı gibi zengin bi çocuk var.. O baya zengin ben orta bi ailenin çocuğuyum. aile yapılarımız farklı.. O İstanbulda doğmuş büyümüş ben iç anadolu yetiştim. Yani gördüklerimiz,çevremiz farklı haliyle.. Aramızda bişeyler olacak gibi.. Sizce bu farklılıklar sorun olur mu? Bi de ben pek güvenemiyorum böyle tiplere aslında ama bakarsanız güvenmekte istiyorum.. Ne yapmalıyım? Lütfen yardımcı olun.. :KK42:

Ah canım benim.. Çok sıkıntı çekersin :KK43:
Bende sizin gibiyim. Eşimin ailesinin durumu gayet iyi. Benim ailemde orta halli kendi yağlarında kavrulup gidiyolar. İç anadolu insanları işte.
Anneleri ilk önce tanıştırın eğer onlar anlaşırlarsa sorun olmaz. Ama annenin mutlaka fikrini al. ve çok iyi düşün..
Onların yapılarına alışık olmadığın zaman sudan çıkmış balığa dönüyosun..

Egitim durumun mesleginle ve ikinizin arasindaki kafa uyumuyla olabilir. Yoksa onun gecici iliskilerinden biri olursun

Ah canım benim.. Çok sıkıntı çekersin :KK43:
Bende sizin gibiyim. Eşimin ailesinin durumu gayet iyi. Benim ailemde orta halli kendi yağlarında kavrulup gidiyolar. İç anadolu insanları işte.
Anneleri ilk önce tanıştırın eğer onlar anlaşırlarsa sorun olmaz. Ama annenin mutlaka fikrini al. ve çok iyi düşün..
Onların yapılarına alışık olmadığın zaman sudan çıkmış balığa dönüyosun..

peki teşekkürler yorumunuz için..

Bence en iyi kendin bilebilirsin bunu cocukla alakalı bi durum seni her halinle kabul etmesi lazım seviyorsa onemsemez hic bir seyi cocuguda iyice tanıman lazım ilerde seni üzmesin dikkatli ol bol şans dilerim umarım mutlu olursun:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X