Terkedildim..

Allah senden razi olsun, dua edin :KK43:

Amin inşallah :) etmem mi saniyorsun akillim benim ederim tabii dua sana minik bi sey soyleyim nisanlimla nikah masasinda ayrildik ne oldu biliyormusun 1 yıl tam 1 yil sonra bana geri döndü ve yalvardi agladi esrar bile kullandigini soylediler inanmadim son bi sans dedi ve hayat bu ayni nikah masasinda ben ona
Ewet diyemedim istemiyorum dedim aileme yasattiklarini unutamiyorum beni affet dedim bunu intikam icin yapmadim planli degil di istemiyorum demek vakti gelince herkes hesabini ödüyor üzülme güçlü ol ki o utansin :KK66:

Butun ailesi konusmus yapma etme demi ama neyin inadi bu anlayamiyorum :KK43: annesi diyo fazla Yemek yemiyor, oyle bilgisayarin basinda kafayi oyunla bozmus, ama vazgecmek nasil bukadar kolay olabilir :KK43: biz evlilik hayalleri kuruyorduk, ve hep o beni ikna etmeye ugrasti evlenmek icin ama ben kendime guvenmedigim icin uzatmak istedim simdi babam ikna oldu o beni ortada birakti, babamin daha haberi yok ama beni hasta gorunce cok uzuluyor :KK43:

Belki kimseye söyleyemediği bir şey var.Ya da emin olmak istiyordur duygularından.Biraz uzak dur ondan.Arama sorma mutlu görün.Hatta gördüğünde neşeli neşeli selam ver.Seni kaybettiğini düşündür ona.Erkekler kaybetmeye dayanamaz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amin inşallah :) etmem mi saniyorsun akillim benim ederim tabii dua sana minik bi sey soyleyim nisanlimla nikah masasinda ayrildik ne oldu biliyormusun 1 yıl tam 1 yil sonra bana geri döndü ve yalvardi agladi esrar bile kullandigini soylediler inanmadim son bi sans dedi ve hayat bu ayni nikah masasinda ben ona
Ewet diyemedim istemiyorum dedim aileme yasattiklarini unutamiyorum beni affet dedim bunu intikam icin yapmadim planli degil di istemiyorum demek vakti gelince herkes hesabini ödüyor üzülme güçlü ol ki o utansin :KK66:

Off uzuluyummu seviniyimmi bu yazdiklarina bilemedim :KK43:( Allah yar ve yardimcin olsun, yuzunu guldursun inshaallah, kiymetini bilenleri hayirli nasipleri cikartsin karsina..
Bana gelince o cok mutlu olur, biliyorum.. Bu dunya boyle.. Acimasiz.. Ben gun gectikce erirken o mutluluktan ucusuyor.. Ben hayallerimi hep onun uzerine koymustum, gercekten bi ay gecmesine ragmen hala anlayamadim bittigini.. Hala umidim var, bi turlu kiramiyorum umidimi..

Belki kimseye söyleyemediği bir şey var.Ya da emin olmak istiyordur duygularından.Biraz uzak dur ondan.Arama sorma mutlu görün.Hatta gördüğünde neşeli neşeli selam ver.Seni kaybettiğini düşündür ona.Erkekler kaybetmeye dayanamaz.

Onu tanisaydiniz boyle konusmazdiniz.. Hayatimda onun kadar kendine guvenen kimseyi gormedim.. Yanindan gecen her kiz gozunu ondan alamiyor, okadar cekici birisi.. Ozguveni bu yuzden.. O herseyi goZe alip beni terketti.. Ben onu kaybetmeye dayanamiyorum.. Cok istedim onu rabbimden..

Onu tanisaydiniz boyle konusmazdiniz.. Hayatimda onun kadar kendine guvenen kimseyi gormedim.. Yanindan gecen her kiz gozunu ondan alamiyor, okadar cekici birisi.. Ozguveni bu yuzden.. O herseyi goZe alip beni terketti.. Ben onu kaybetmeye dayanamiyorum.. Cok istedim onu rabbimden..

Hayırlısını iste Allah'tan hamile kalsaydın da ortada bıraksaydı seni.O koca egonun altında nasıl bir insan olduğunu gör.Ağlanıp sızlanma boşuna lütfen.Ayyy hiç sevmem böyle egolu erkekleri.

Off uzuluyummu seviniyimmi bu yazdiklarina bilemedim :KK43:( Allah yar ve yardimcin olsun, yuzunu guldursun inshaallah, kiymetini bilenleri hayirli nasipleri cikartsin karsina..
Bana gelince o cok mutlu olur, biliyorum.. Bu dunya boyle.. Acimasiz.. Ben gun gectikce erirken o mutluluktan ucusuyor.. Ben hayallerimi hep onun uzerine koymustum, gercekten bi ay gecmesine ragmen hala anlayamadim bittigini.. Hala umidim var, bi turlu kiramiyorum umidimi..

Güzelim zaman herşey zamanla gider sen üzülme sagligini düşün dua et Allaha havale et oda bunun hesabını vericek elbet sen kendini düşün lütfen

Güzelim zaman herşey zamanla gider sen üzülme sagligini düşün dua et Allaha havale et oda bunun hesabını vericek elbet sen kendini düşün lütfen

Allahim sen yardim et... Cok zorlaniyorum... Bigun baskasiyla olacagini dusununce kafayi yicek gibi oluyorum..

Erkekler bizim gibi değiller biz cok daha bağlıyız diye düsünüyorum tabii kisiden kisiye degisir her erkek öyle degil. Ama biz cok fedakarlık yapıyoruz ve onlar birden sıkılabiliyor kacabiliyor.. Sende degil problem yani onun kisiliginde canım. Bahane bulmus kendince. Ama unutabilirsin. Suan ona cok alıstıgın icin ve o kadar sürede baskasıyla görüsmedigin icin en iyisi o geliyor, ondan baskasıyla olamazmıssın gibi.. Baskasıyla olursa o bu bir sürü sey düsünüyorsun kuruyorsun kafanda. Sonra bir bakıyorsun ki sen ne yaparsan yap durum degismiyor. Günler geciyor sadece ve sen acı cekiyorsun her gün. Bugün günlüğümü okudum ben de bir ay önce onun icin aglamısım, bugün yine agladım. Düsündüm sonra niye yapıyorum bunu? Geri dönüyor mu? Hayır. Kendimizi yırtsakta parcalasakta degismiyor bazı seyler. O yüzden ilk önce bunu kabullen. Vazgec, icindeki tüm umutları öldür ona dair. Sonra yoluna devam et, hayırlısı buymus de. Senin icin de dua ettim canım umarım biraz olsun yardımcı olabilmisimdir ve umarım atlatırsın en kısa zamanda..

Canim seni oyle iyi anladim ki. 5hafta once ayrildik. En basinda elimden geleni yaptm bi iki gun aradim. Ayrilign ilk konusmasinda seni sevyrm ama olmuyo diyen adam ben bi iki kez arayinca eskisi gibi degilim falan dedi.yani bi havalara girdi. Bende rapor alip cekip evime geldim. 5hafta oldu aramadim. Oda aramadi. Sabir her iki durumdada srni yuceltecek. Oldu ki donmedi sen gururunla kalicaksin. Yada sen sabredip onu kovalamadikca hatasini anlayacak. Benim ogrendigim tek gercek bu. Bu kadar sogukkanli konustuguma bakma. Deli gibiyim haftalardir. Icimde bir an olsun azalmadi bu aci. Herkesin bi kirilma noktasi vardr ne kadar ozguven sahibi olursa olsun. Belki bi surecten geciyodur. Ama bu dediklerim sana umut olmasin. Bana herkesin dedgi su ki icinde umut yesertme zamanla azalt. Ne mumkun tartisilir. Allah yardimcimiz olsun be canim.ne deyim ki.

X