Doğal Saç Bakım Kürleri Cam terebentin kullananlar yardimci olabilir mi?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
:26:
Arkadaslar merhaba ben bugun cam terebentin aldim, daha once saci uzattigini duydum ama olumsuz yorumlar var sivilce alerji gibi kullanan var mi bosuna mi aldim acaba yardimci olur musunuz okuyupta kullananlar?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi[/
çam terebentinin eksradan saç uzatmaya faydası yok ..saç normal seyrinde uzar...ama dökülmeye karşı birebir..benim saçlarım çoook dökülürdü özellikle sonbahar ayı geldimi...kel kalırım sanırdım..tepem parlardı ..iki yıldır kullanıyorum günde 3 veya dört tel o kadar ...sabah kalktığımda yastıktan saç toplamıyorum artık ...ben sadece şampuanıma katıyorum yıkıyorum çıkıyorum ...o kadar..

saçlarım çok ince tellidir benim ve çokta dökülüyordu bir kere kestirdim sanki saçlarım bana kütü uzamıyorlar çalıştığım şirketin doktoruna söylemiştim saç dökülmesi için badem yağı ve bemix ampul karışımını yazmıştı ben bunlara ek olarak zeytinyağı ve çam terebentin katıp fısfıslı şişede muhafaza ediyordum ve haftada yada iki haftada bir cuma akşamları saç diplerime sıkar masaj yapar ve öyle yatardım çok iş yaradı saçlarım kalınlaştı biraz gürleşti çok şükür bir yan etkisini görmedim umarım sizdede işe yarar

Uzadi mi peki ne guzel faydasini gormussunuz peki durulama da yapiyormuydunuz uyandiginizda ?

Arkadaslar merhaba ben bugun cam terebentin aldim, daha once saci uzattigini duydum ama olumsuz yorumlar var sivilce alerji gibi kullanan var mi bosuna mi aldim acaba yardimci olur musunuz okuyupta kullananlar?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi[/
çam terebentinin eksradan saç uzatmaya faydası yok ..saç normal seyrinde uzar...ama dökülmeye karşı birebir..benim saçlarım çoook dökülürdü özellikle sonbahar ayı geldimi...kel kalırım sanırdım..tepem parlardı ..iki yıldır kullanıyorum günde 3 veya dört tel o kadar ...sabah kalktığımda yastıktan saç toplamıyorum artık ...ben sadece şampuanıma katıyorum yıkıyorum çıkıyorum ...o kadar..

Hadi ya sac uzatiyo diyenler cok oldu ama belki sac tipine gore de degisiyordur tesekkurler :)

Hadi ya sac uzatiyo diyenler cok oldu ama belki sac tipine gore de degisiyordur tesekkurler :)

yağlı saç çabuk uzar benim saçım normal..ve gençlerin saçı daha çabuk uzuyor..benim yaş 46...15 yıl öncesine kadar çok çabuk uzardı ben bile şaşardım bu kadar çabuk uzamasına..ama ç.terebentin dökülmeye karşı olduğunun garantisnsi verebilirim sana..memnunum ben ..çam ağacı yaz kış yaprağını dökmez..saçıda böyle yapıyor..bim marketlerdende bulabilirsin ç t.ben oradanda alıyorum 3 tl.fiyatı..eczanede 7 tl..

yağlı saç çabuk uzar benim saçım normal..ve gençlerin saçı daha çabuk uzuyor..benim yaş 46...15 yıl öncesine kadar çok çabuk uzardı ben bile şaşardım bu kadar çabuk uzamasına..ama ç.terebentin dökülmeye karşı olduğunun garantisnsi verebilirim sana..memnunum ben ..çam ağacı yaz kış yaprağını dökmez..saçıda böyle yapıyor..bim marketlerdende bulabilirsin ç t.ben oradanda alıyorum 3 tl.fiyatı..eczanede 7 tl..

Ne güzel :) bende bimden almıştım 3.75 mi neydi fiyatı bakalım daha 3 hafta mı ne oldu kullanalı 2-3 ay sonra görcem faydasının ne kadar olduğunu uzama açısından :)

Canimm bahsettigim yagi biraktim sampuan degistirdim tresanin isirgan otu sampuani var 500 ml onun icine 30-40 damla attim pek sayamadim hizlica aktigi iicin ama kokusu cok fena yaa sampuanin kendisi tatli kokuyodu ama cam terebentin koyunca sampuan kokusu kalmadi sende de oylemiydi

canım şampuanı orman gibi kokutuyor açıkcası :KK37::KK37:
ama şampuanın saçında kalan kokusu kendı kokusu oluyor.. ben şampuan alırken kokusuna cok dikkat ederim ama hepsinede çam katarım, saçta çam kkokusu değil kendi kokusu kalıyor:26::26::KK54:

kullandım iğrenç bişi
saçlarımın içine etmişti..
Kız sur korkutma beniii :KK70:
Bimdekine ne kadar guvenebiliriz ki? Markası ne? Korkuyrm valla :KK70:
Ne güzel :) bende bimden almıştım 3.75 mi neydi fiyatı bakalım daha 3 hafta mı ne oldu kullanalı 2-3 ay sonra görcem faydasının ne kadar olduğunu uzama açısından :)

EE peki dökülme azaldı mi suanlik ne gibi sonuçları var??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hemşire, alıntı yapacaktım
valla alıntıyı öldürmüşşsün yaa ondan dolayı ugrasmak ıstemedım :KK9:
evet, şampuana katmıstım kötü olur bır muddet sonra...ilk baslarda iyi geldı sanmıstım.

hemşire, alıntı yapacaktım
valla alıntıyı öldürmüşşsün yaa ondan dolayı ugrasmak ıstemedım :KK9:
evet, şampuana katmıstım kötü olur bır muddet sonra...ilk baslarda iyi geldı sanmıstım.

İnşallah ben bunu yasamamm ay çok tirstim yaaa :KK70:

canım şampuanı orman gibi kokutuyor açıkcası :KK37::KK37:
ama şampuanın saçında kalan kokusu kendı kokusu oluyor.. ben şampuan alırken kokusuna cok dikkat ederim ama hepsinede çam katarım, saçta çam kkokusu değil kendi kokusu kalıyor:26::26::KK54:

Ben normal degilde isirgan otu smpuani kullaniyorum canim ama artik cok kotu kokmuyo :)

Son düzenleme:
Kız sur korkutma beniii :KK70:
Bimdekine ne kadar guvenebiliriz ki? Markası ne? Korkuyrm valla :KK70:

Dokulme ilk basta azaldi canim ama gecende tararken dokuldu biraz az da degil cokta degil bakalim bi ay sonra nasil olcak :KK70:

Annem köye gidicek birkaç hun sonra bol bol ısırgan topla getir dedim en iyisi onu deniyim buna guvenemedim pek :KK70:

X